PDA

Zobacz pełną wersję : brak danych postaci w ramce podczas walki /pomoc



Mapiątko
04-03-2011, 18:38
Jakiś czas temu walczyłem w bójce i dołączyli gracze poprzez pomoc (4vs4) i czasami występował dziwny błąd, tzn. nie wyświetlało mi na liście (na dole w ramce) gracza - nie był nawet wyświetlany na czerwono [dead], który został zabity i ożywiony, a w polu walki animacje i gracz był prawdopodobnie wyświetlany prawidłowo. Ogólnie coś jest nie tak z pomocą u przeciwnika (z pkt. widzenia mojej postaci). Raport gdzieś jest, ale w nim już się niby wyświetlało dobrze. Ten błąd utrudniał to, że nie było wiadomo kto żyje i ile ma hp. Można było sobie jakoś poradzić z błędem - szybki refresh strony zaraz na początku czasu mojej kolejki i wtedy po załadowaniu wyświetlało się dobrze.

Walka była na pewno ok. kilka dni od otwarcia II części testów.

Mapiątko
04-03-2011, 21:10
Znalazłem raport z walki. ID: 308083. Dołączam screen: https://www.voila.pl/414/p1qt4/index.php?get=1&f=1
Walka jest dość długa (polecam przewinąć do moment dołączenia pomocników.
Wtedy po zabiciu jednego z graczy z teamu Dark Skiter i nie widać go w spisie. Co dziwne, mamy 4 żywych graczy (po licznych ożywieniach z w teamie Dark Skitera) a na dole jest pokazywane tylko 3.

Na pewno coś tutaj jest nie tak.
Może zostało to naprawione od czasu walki? (24.02.2011 20:21:30)

Coni
04-03-2011, 21:18
Często już tak miałem, że osoby ożywiane nie było widać na liście, póki co zawsze radziłem sobie szybkim odświeżeniem strony, ale lepiej by było gdyby nie było takiego błędu ;)

tester
05-03-2011, 12:51
Poprawio9ne