PDA

Zobacz pełną wersję : Karty: Nowa kategoria Globale



Dorek
12-11-2019, 14:27
Witam tak jak w tytule moją propozycją jest dodanie nowej kategorii do kart Globale. Jak można zauważyć ceny materaca czy necrona w porównaniu z innymi Mini-Bossami są diametralnie wyższe jak i też rzadkość tych kart jest większa. Moim zdaniem nowa kategoria w estetyczny sposób będzie oddzielała Globale oraz będzie pokazywała innym graczom, iż te karty są rzadsze i droższe.

Co do koloru moją propozycją jest kolor Czarny/Szary. 9467

Propozycja chyba nie jest jakaś trudna do wprowadzenia. Co o tym sądzicie? Zapraszam do udzielania się w temacie i ankiecie.

Spotlight
15-11-2019, 16:00
Jak najbardziej na tak , jednak tak jak pisał Koridor w tym temacie ; https://forum.mfo3.pl/showthread.php?38421-Ma%C5%82a-propozycja-wizualna-dla-kart-eventowych (#9) nie szare ani czarne .

Violetta Valery
15-11-2019, 19:27
to w takim razie zróbmy nową kategorię również na kartę pędraka, ponieważ, albowiem jest ona znacznie droższa i rzadsza od innych kart potworów

hurzysta
16-11-2019, 07:36
to w takim razie zróbmy nową kategorię również na kartę pędraka, ponieważ, albowiem jest ona znacznie droższa i rzadsza od innych kart potworów

to czemu by nie wprowadzić podziału karty dilli karty eternia karty langerburg itd.?

Vernon Roche
16-11-2019, 16:25
to czemu by nie wprowadzić podziału karty dilli karty eternia karty langerburg itd.?

Popieram.

Antybristlerka
16-11-2019, 17:40
Ale w kartach by mogło się wyświetlać ile jest podobnych kart w grze. Chyba do zrobienia i fajne by to było.

Vernon Roche
16-11-2019, 17:46
Fajnie by było też, gdyby w ekwipunku dodać nową zakładkę (w rzędzie, tam gdzie są zakładki z rodzajem eq) , mianowicie "Trofea" lub coś podobnego do tego, a postacią tych trofeów mogłyby być np. karty, które by dawały jakiś tam bonus do statystyk

Antybristlerka
16-11-2019, 18:16
Fajnie by było też, gdyby w ekwipunku dodać nową zakładkę (w rzędzie, tam gdzie są zakładki z rodzajem eq) , mianowicie "Trofea" lub coś podobnego do tego, a postacią tych trofeów mogłyby być np. karty, które by dawały jakiś tam bonus do statystyk


Nie.

Vernon Roche
16-11-2019, 23:37
Nie.

Ja tylko zaproponowałem ;)

Lisu aka wróciłem
17-11-2019, 05:24
Przywróćcie poprzedni spam z tego tematu zamiast obecnego, bo poprzedni był wartościowszy. Tak jak pisałem na disco-rdzie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, jedyna dla mnie możliwa opcja rozwiązania problemu to możliwość dzielenia kart na kategorie przez ich posiadacza, domyślne tak jak jest, ale można sobie zrobić własne zakładki i wsadzić tam co się chce. Czy ktoś to wprowadzi? Nie. Czy ktoś w ogóle rozważy wprowadzanie tego? Nie. Także chyba do zamknięcia, bo nie wiem co tu można jeszcze napisać, up to administrejszyn, wszystkie argumenty za i przeciw pojawiły się w poprzednim spamie, na ich podstawie zrobią albo nie zrobią. Elo