PDA

Zobacz pełną wersję : Czysty cios i pewny cios



Matthew
11-07-2011, 12:37
Czy te dwie zdolności są dla woja czy dla maga bo kupie je okaże się ze dla maga a obie są dość drogie
A jeszcze jedno pytanie na temat amuletu kajana czy jego każdy dostaje po rozwaleniu niebieskiej galarety czy nie bo ja nie dostałem. Tak samo było z rapsem inni dostali jakieś uzbrojenie a ja nie tylko miksturki rege

Jaskier
11-07-2011, 12:41
Dla wojownika. Czysty cios to atak fizyczny bez atrybutu, a pewny cios zawsze trafia atrybutem Twojej broni (tez dla woja).

MaX Zino
11-07-2011, 12:49
Masz jeszcze takie zdolności jak wietrzny/ognisty/lodowy/ziemny atak. Jest to atak fizyczny (bez atrybutu broni) za to o atrybucie magicznym. Ten atak również zawsze trafia. Jeżeli wiesz, że przeciwnik ma dany atrybut magiczny na - czasami warto się posłużyć tymi zdolnościami :]

Co do galarety. Nie zawsze trafia się amulet kajana czy inne dobre unikaty. To jest kwestia szczęścia :D

Dashi
11-07-2011, 15:20
Masz jeszcze takie zdolności jak wietrzny/ognisty/lodowy/ziemny atak. Jest to atak fizyczny (bez atrybutu broni) za to o atrybucie magicznym. Ten atak również zawsze trafia. Jeżeli wiesz, że przeciwnik ma dany atrybut magiczny na - czasami warto się posłużyć tymi zdolnościami :]

Co do galarety. Nie zawsze trafia się amulet kajana czy inne dobre unikaty. To jest kwestia szczęścia :D

Tych zdolności(lodowy/ognisty/wietrzny/ziemny) można uniknąć

Chaos
11-07-2011, 15:40
@up
Dobrze mówisz, można nimi chybić, i można też (chyba) uderzyć ciosem krytycznym :)

Matthew
11-07-2011, 16:11
A gdzie można kupić wietrzny/ognisty/lodowy/ziemny atak oprócz targu bo w lenbugu nie widziałem chyba że coś przeoczyłem

Chaos
11-07-2011, 16:22
Eternia, sklep z zaklęciami:


https://forum.mfo3.pl/showthread.php?720-Eternia

Matthew
11-07-2011, 16:45
aha dzięki