PDA

Zobacz pełną wersję : Autowalka po wylogowaniu



Nerus
11-07-2011, 11:25
Proponuje aby automatycznie załączała się sprzymierzeńcowi auto walka, gdy wyloguje się w trakcie walki, czasami zdarzy się taka sytuacja że ktoś dołączy do naszej walki i się wyloguje i musimy czekać na jego ruch ze skryptu automatycznego, a tak to byśmy zaoszczędzili nasz cenny czas.

Fatal
11-07-2011, 11:26
Przydała by się też opcja wyrzucania graczy z naszej walki.

Qwiker
11-07-2011, 11:42
Przydała by się też opcja wyrzucania graczy z naszej walki.
Była taka propozycja i wielkie NIE.
Ludzie by wyrzucali tych co maja malo hp i many. Potem by ich brali po wyleczeniu, i ci nie dość, że mieliby max hp to jeszcze mogliby od nowa używać miksów

Doktor Lewatywa
11-07-2011, 11:45
Rozumiem, że czasem komuś się net rozłączy, komp zawiesi (ja tak mam). Ale wkurza niemiłosiernie jak ktoś dołączy do walki i sobie pójdzie nie włączając auto. Często zdarza się również, że tylko ta osoba może uratować drużynę (sprzymierzeńców) z sytuacji kryzysowej, a jej zwyczajnie nie ma przed komputerem i lipa, więc aż się prosi żeby ją wywalić i wziąć szybko do walki kogoś innego. Oczywiście najlepiej brać osoby zaufane, lecz czasem nie ma takiej możliwości więc jestem za :)

Jaskier
11-07-2011, 12:28
Tez na tak, byla tez propozycja, ze jesli gracz dwa tury jest afk (czyli konczy mu sie czas i dopiero wykonuje ruch) tez mialby autowalke.

A z wyrzucaniem tez jestem na nie-nachale chcieliby zgarniac maksymalnego dropa.

El Fortuno
11-07-2011, 16:19
gość by wizą ludzi do pomocy a gdy boss jest na wykończeniu powywalał wszystkich i sam wszystko zgarną :\