PDA

Zobacz pełną wersję : [P2] Błąd czy tak poprostu ma być?



EneDueRabe
01-11-2019, 15:53
Czy można być w grze, a jednocześnie na (drugiej,trzeciej...... itd) karcie w panelu gracza?
Według mnie to jest znaczna przewaga przy biciu Mini Globalnych (przelogowywanie na inną postać).

9395

EneDueRabe
01-11-2019, 16:03
Nie, powstają problemy techniczne.

Ciebie bym prosił się o nie wypowiadanie :).Tylko osobę,która ma jakie kolwiek pojęcie o danej sprawie.

Elrond Undómiel
01-11-2019, 18:34
Tak po prostu ma być, jeśli miałby to być błąd powinien być już dawno naprawiony, bo istnieje już on bardzo długo.

EneDueRabe
01-11-2019, 18:43
Tak po prostu ma być, jeśli miałby to być błąd powinien być już dawno naprawiony, bo istnieje już on bardzo długo.

Ktoś go zgłosił wcześniej?

Elrond Undómiel
01-11-2019, 18:50
Ktoś go zgłosił wcześniej?

Osobiście nie widziałem.

Lisu aka wróciłem
01-11-2019, 19:07
Ale o co właściwie pytasz? Przecież sam pokazujesz, że masz otwarte, no to jak masz to znaczy, że można xd

Jak widzę w momencie zalogowania się na innej zakładce na inną postać, automat wyrzuca z poprzedniej postaci właśnie do panelu, po kilkukrotnym powtórzeniu wyrzuca błąd, "zalogowany na inną postać", po czym na aktualnej zakładce wyświetla się postać aktualnie zalogowana. Czyli chyba wszystko działa tak jak powinno, czy coś innego masz na myśli?

Kim Chi
01-11-2019, 19:29
Ma na myśli to, że w sekundę można zalogować się na inną postać i ułatwić sobie w ten sposób poszukiwania mini bossów globalnych, zwłaszcza eventowych.

I pyta, czy to dozwolone, a nie czy się da, bo przecież już na screenie widać, że się da.

EneDueRabe
01-11-2019, 20:18
Ma na myśli to, że w sekundę można zalogować się na inną postać i ułatwić sobie w ten sposób poszukiwania mini bossów globalnych, zwłaszcza eventowych.

I pyta, czy to dozwolone, a nie czy się da, bo przecież już na screenie widać, że się da.

Dokładnie ;)

hurzysta
02-11-2019, 08:10
Dobra to przynajmniej ten błąd niech tomi zminimalizuje

Pogromca Jeleni
02-11-2019, 14:27
Dokładnie ;)

w takim razie to nie powinno znajdować się w dziale błędy, bo to co określiłeś może być traktowane jako potencjalne nadużycie a nie faktyczny zauważalny błąd

sugestie imo lepsze