PDA

Zobacz pełną wersję : Reputacja za współtworzenie Projektu MF



ADIHC1
10-07-2011, 23:24
Skoro gracze nie chcą klikać, trzeba będzie chyba nagradzać ręcznie.

Na początek mała uwaga. Proszę podchodzić do tego jak do "wynagrodzenia" za "umowę o dzieło". Proponuję:

Mapy: 1-2 pkt Reputacji
Mapa powinna zostać opisana w następujący sposób (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?713-Dodaj-brakującą-mapę-i-opisz-ją). Proszę unikać rysowania strzałek. Ilość opisanych elementów na mapie:

1-15 opisane elementy - 1 pkt
15+ opisane elementy - 2 pkt

Questy: 1-3 pkt Reputacji
Opis misji powinien zostać wykonany według następującego schematu (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?1894-Dodaj-nową-solucje-questa.). W razie wątpliwości, proszę przejrzeć zaakceptowane opisy misji (https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?20-Questy) i na nich się wzorować. 1-2 pkt Reputacji za zawartość merytoryczną opisu misji oraz 1 pkt Reputacji za poprawność językową i stylistykę.

Uzbrojenie: 1-3 pkt Reputacji
Spis powinien być stworzony według następującego schematu (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?834-Dodaj-nowy-spis-lub-pomóż-uzupełnić-już-istniejący). 2 pkt Reputacji za kompletny spis zawierający wszystkie informacje oraz dodatkowy punkt za linkowanie do odpowiednich tematów z mapami informacji o dostępności przedmiotu.

Poradnik: 1-5 pkt Reputacji
Każdy poradnik będzie oceniany indywidualnie. 1-4 pkt Reputacji za treść oraz dodatkowy punkt za poprawność językową i stylistykę.
W momencie przenoszenia waszego tematu z poczekalni do odpowiedniego działu, moderator będzie określał ile pkt jest wart wasz materiał.

Jakieś pytania lub uwagi?

Mita bank
11-07-2011, 00:20
1-2
3-5
od czego będzie zalezec czy dostane 3 czy 5 pkt.?

Gansey
11-07-2011, 00:22
Pewnie od poziomu trudności stworzenia poradnika.
Za mapę małej lokacji - typu "Karczma" przyznawany będzie raczej 1 pkt, a za mapę większych rozmiarów "Wiekowy las" 2 pkt.

Jaskier
11-07-2011, 00:33
Pewnie od poziomu trudnosci i tego jak ladnie go opracujesz.
Spis uzbrojenia-chodzi o caly, czy dany przedzial lvlowy i tylko eq bez plusow?

Gansey
11-07-2011, 00:36
Pewnie od poziomu trudnosci i tego jak ladnie go opracujesz.
Spis uzbrojenia-chodzi o caly, czy dany przedzial lvlowy i tylko eq bez plusow?

Chodzi pewnie o jeden temat czyli np. po kolejnym update będzie to - "Dodatki (30-40)"

ADIHC1
11-07-2011, 00:48
W przypadku map najlepiej oprzeć się o ilość opisanych elementów (nie licząc opisów przejść między lokacjami). Do trzech opisanych elementów 1 pkt, powyżej - 2 pkt.

Co do reszty, za treść 3-4 pkt plus jeden za stylistykę (w tym poprawność językową).


Spis uzbrojenia-chodzi o caly, czy dany przedzial lvlowy i tylko eq bez plusow?
Tak, jak jest obecnie, każdy temat liczony osobno. Standardem będzie 5 pkt (czyt. niekompletne w jakikolwiek sposób spisy nie wyjdą z poczekalni), mniej punktowane będą spisy samych unikatów (bo to często powstaje na bazie istniejących już tematów z kompletem informacji) oraz spisy zdolności (no chyba, że ich ilość nie będzie znacznie odbiegać od średniej ilości uzbrojenia w tego typu spisie) czy przedmiotów.

Chaos
11-07-2011, 02:03
Hmm a jak już jakieś tematy nie są w poczekalni, ale nie sa ocenione?
Np. https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2934-Jak-rozr%C3%B3%C5%BCni%C4%87-bro%C5%84-woja.

Temat przydatny, ale nie dostałem za niego żadnego punkcika (od graczy)


Albo jeśli temat będzie bardzo obszerny?
Np. Mój spis bossów drużynowych
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?626-Spis-boss%C3%B3w-dru%C5%BCynowych

W którym będą informacje z kilku update.

Nyhariel
11-07-2011, 02:21
Mysle, ze spis bossow druzynowych Chaosa to swietna robota i jak najbardziej powinien dostac za to wynagrodzenie. Generalnie czym wiecej tego typu prac pomocniczych tym lepiej, wiec dobrze, ze zachecacie do dzialania.

Levusek
11-07-2011, 09:06
Gracze klikają, wprawdzie niewiele, ale zawsze. Uważam, że to rozwiązanie byłoby świetne, gdyby było to robione po cichu. Reputacja na forum powinna być adekwatna raczej do aktywności, prawdziwej pomocy graczom. Weźmy na przykład, przychodzi świeżak na forum, opisze 4 mapki i mając 4 posty ma 10pts. Reputacji, a chociażby aktywnie udzielający się ludzie-legendy MFO, tacy jak Ashariel, Val Gaav nie są doceniani. Zmierzam do tego, żeby wszyscy mieli równe szanse otrzymania reputacji:
1. Rzucenie "zaakceptowanej" propozycji - 5pts
2. Odnalezienie błędu, dziury w grze (oczywiście mówię tu o poważnych problemach) - 5pts
3. Za każdą udzieloną poradę w dziale "Rozmowa" (liczy się pierwsza odpowiedź wyczerpująca pytanie) - 2pts.

Nie możemy się zamykać z punktami reputacji tylko w obrębie działu "Projekt MF"

Mita bank
11-07-2011, 11:55
3. Za każdą udzieloną poradę w dziale "Rozmowa" (liczy się pierwsza odpowiedź wyczerpująca pytanie) - 2pts.
bez przesady ;]

ale za błędy czy zaakceptowane propozycje mogłyby być jakies pkt. np. po 2-5 w zalezności od błędu/propozycji

"Weźmy na przykład, przychodzi świeżak na forum, opisze 4 mapki i mając 4 posty ma 10pts. Reputacji, a chociażby aktywnie udzielający się ludzie-legendy MFO, tacy jak Ashariel, Val Gaav nie są doceniani. Zmierzam do tego, żeby wszyscy mieli równe szanse otrzymania reputacji"
ale co z tego ze nowy gracz otrzyma reputacje? Tylko starzy wyjadacze powinni ją dostawać? Tu masz v3 oni startują z tego miejsca co inni
sam grałem w MFO v2 kilka lat, z 2 lata temu skończyłem i jakoś chce żeby mnie wypunktowali za fakt że miałem całkiem dobre miejsca w v2

Nyhariel
11-07-2011, 12:15
Mi na punktach reputacji nie zalezy, jestem w stanie zrobic cos bez wynagrodzenia, ktora dla niektorych tutaj jest czyms na prawde waznym. Jezeli nowy gracz opisze jakies mapki czy cos innego jak najbardziej nalezy mu sie reputacja. Ja juz zostalem doceniony, pare pomyslow, ktore wypisywalem na mfo2 zostalo wcielone w mfo3 i to jest dla mnie wynagrodzenie.

Levusek
11-07-2011, 13:48
Chwila, widziałem ostatnio sporo błędów znalezionych przez Val Gaava, co chwilę widzę wypowiedzi Ashariela w różnych działach forum, to co mówię ma swoje pokrycie, nie powiesz Mita, że nie.

Vito Corleone
11-07-2011, 14:11
Jakie znaczenie ma to, czy ktoś jest "człowiekiem-legenda" (cokolwiek to znaczy) czy nie, skoro jak sam twierdzisz, reputację powinni dostawać wszyscy równo?

Levusek
11-07-2011, 14:28
Na ten przykład chciałem dać kogoś rozpoznawalnego (tu muszę sprostować, cały czas miałem na myśli VaanDee, nie Val Gaava).
Takim ludziom nie bardzo się chce robić opisy questów itd., a często udzielają się na forum i mają duży wkład w grę i jej tworzenie.

ADIHC1
11-07-2011, 18:16
Hmm a jak już jakieś tematy nie są w poczekalni, ale nie sa ocenione?
Dużo takich tematów nie ma to się je oceni ;)


Albo jeśli temat będzie bardzo obszerny?
Np. Mój spis bossów drużynowych
https://forum.mfo3.pl/showt...u%C5%BCynowych

W którym będą informacje z kilku update.
Nie widzę problemu, że aktualizację traktować w takim wypadku jako "osobny poradnik" i nagradzać kolejnymi punktami.


Gracze klikają, wprawdzie niewiele, ale zawsze. Uważam, że to rozwiązanie byłoby świetne, gdyby było to robione po cichu. Reputacja na forum powinna być adekwatna raczej do aktywności, prawdziwej pomocy graczom. Weźmy na przykład, przychodzi świeżak na forum, opisze 4 mapki i mając 4 posty ma 10pts. Reputacji, a chociażby aktywnie udzielający się ludzie-legendy MFO, tacy jak Ashariel, Val Gaav nie są doceniani. Zmierzam do tego, żeby wszyscy mieli równe szanse otrzymania reputacji:
1. Rzucenie "zaakceptowanej" propozycji - 5pts
2. Odnalezienie błędu, dziury w grze (oczywiście mówię tu o poważnych problemach) - 5pts
3. Za każdą udzieloną poradę w dziale "Rozmowa" (liczy się pierwsza odpowiedź wyczerpująca pytanie) - 2pts.

Nie możemy się zamykać z punktami reputacji tylko w obrębie działu "Projekt MF"
Nie chcę propozycji wymyślanych na siłę, także to nigdy nie będzie dodatkowo nagradzane. A za pomoc w rozmowie czy pomocy gracze zazwyczaj odwdzięczają się sami.

Jaskier
11-07-2011, 22:10
Levy i co z tego? Ash sam pisal, VD mysle, ze mysli tak samo-im nie potrzebne sa pkty reputacji. Chca pomoc, to pomagaja, proste.

Levusek
12-07-2011, 08:45
Po prostu mam inne podejście i uważam, że ludzie, którzy naprawdę aktywnie i produktywnie spędzają czas na forum powinni zostać w odpowiedni sposób nagrodzeni, ale to tylko moje zdanie.

Goddess Of War
12-07-2011, 10:47
Ta tak jak mój temat inteligencji zaawansowanej zapomniany przed ADIHC1A ;d

mnietuniema
12-07-2011, 11:48
Zmierzam do tego, żeby wszyscy mieli równe szanse otrzymania reputacji:
1. Rzucenie "zaakceptowanej" propozycji - 5pts
2. Odnalezienie błędu, dziury w grze (oczywiście mówię tu o poważnych problemach) - 5pts
Nie możemy się zamykać z punktami reputacji tylko w obrębie działu "Projekt MF"
Z doświadczenia wiem, że za przyczynienie się do usunięcia z gry błędu łatwiej oberwać minusem od "poszkodowanego" przez zmianę, niż plusem... ;)

ADIHC1
12-07-2011, 18:33
Ta tak jak mój temat inteligencji zaawansowanej zapomniany przed ADIHC1A ;d
Bo się nie przypomniałeś ;)

Levusek
19-07-2011, 07:54
Sugerując się tym:


Istniejące już w Projekcie MF treści podliczymy hurtowo. Każda zaakceptowana mapa to 1-2 pkt Reputacji (wyżej tłumaczyłem ile pkt za jaką mapę), każdy zaakceptowany opis misji to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany spis uzbrojenia to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany poradnik to 5 pkt Reputacji.

Podliczyłem sobie punkty za wszystko sam. Jeśli pojawią się jakieś obiekcje, pisać PW

ADIHC1
19-07-2011, 18:39
Dobrze zrobiłeś.

Parę uwag:
- Coni (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4292-Reputacja-za-wsp%C3%B3%C5%82tworzenie-Projektu-MF&p=26259#post26259), Chaos (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4292-Reputacja-za-wsp%C3%B3%C5%82tworzenie-Projektu-MF&p=26274#post26274) - podliczcie swoje pkt
- również do wspomnianych powyżej panów - tematy z poczekalni się nie liczą, tak długo, jak długo z poczekalni oficjalnie nie wyjdą
- to tyczy się wszystkich: proszę autorów spisów o uzupełnienie ich o stalowy set (spis 1-20 poziomu) i miedziany set (spis 21-30 poziomu); dodanie odnośników do tematów z mapami/questami mile widziane ;)

Zastanawiam się jeszcze nad zmianą punktacji w przypadku map. 1 pkt za każde 4 opisane elementy. No i 0 elementów = 0 pkt ;)

(przejścia między lokacjami wciąż nie liczą się)

Chaos
19-07-2011, 20:25
@up
To może 3 pkty za "duże" mapy?
Tzn powyżej 10 elementów :P

Co do moich punktów to trudno to będzie podliczyć.
Bo przecież musisz ocenić dany poradnik.
Bo nie wiem czy mam sobie policzyć jako +3, czy może poradnik jest dobry i warty nawet +5.

ADIHC1
19-07-2011, 20:40
Co do moich punktów to trudno to będzie podliczyć.
Bo przecież musisz ocenić dany poradnik.
Bo nie wiem czy mam sobie policzyć jako +3, czy może poradnik jest dobry i warty nawet +5.

Istniejące już w Projekcie MF treści podliczymy hurtowo. Każda zaakceptowana mapa to 1-2 pkt Reputacji (wyżej tłumaczyłem ile pkt za jaką mapę), każdy zaakceptowany opis misji to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany spis uzbrojenia to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany poradnik to 5 pkt Reputacji.
;)

Levusek
19-07-2011, 22:23
Zastanawiam się jeszcze nad zmianą punktacji w przypadku map. 1 pkt za każde 4 opisane elementy. No i 0 elementów = 0 pkt ;)

Mnie odpowiada :)

ADIHC1
23-07-2011, 00:29
W tym temacie dozwolone jest pisanie wyłącznie dwóch rodzajów postów:

zbiorczych, zawierających odnośniki do wszystkich zaakceptowanych tematów Użytkownika (przy każdym ilość uzyskanych punktów Reputacji) i sumę zdobytych punktów Reputacji; Użytkownik powinien na bieżąco aktualizować informacje zawarte w tym poście
aktualizacje, sygnalizujące, że kolejny temat Użytkownika został zaakceptowany i powinien dostać za niego kolejne punkty Reputacji; Użytkownik powinien pisać tylko jeden tego typu post tygodniowo i w razie potrzeby go aktualizować
Raz w tygodniu, w każdą niedzielę, będę aktualizował spis wszystkich osób, które współtworzą Projekt MF i przydzielał uzyskane punkty Reputacji na konto Użytkownika.

Pytania, sugestie i komentarze proszę pisać w tym temacie (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4053-Reputacja-za-wsp%C3%B3%C5%82tworzenie-Projektu-MF).
Mam nadzieję, że ostatni raz kasowałem w tym temacie (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4292-Reputacja-za-wsp%C3%B3%C5%82tworzenie-Projektu-MF) posty. Następnym razem będą 3 dniowe bany... a może -10 pkt? ;]

ADIHC1
24-07-2011, 19:16
[usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd]

Proszę o ponowne przeliczenie swoich pkt, w nocy rozdam pierwsze punkty za współtworzenie Projektu MF ;)

ADIHC1
24-07-2011, 21:05
[usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd]

Vito Corleone
24-07-2011, 21:10
Dla mnie to wszystko to przerost formy nad treścią.

ADIHC1
24-07-2011, 21:11
Co dokładnie?

Vito Corleone
24-07-2011, 21:24
Powstaje wuchta dennych poradników (niedługo powstanie "jak spuścić wodę w kiblu"), każdy robiony w innym stylu, nieuporządkowane, pomieszane, pogmatwane, nieczytelne. Chińszczyzna amatorszczyzna na ilość nie jakość by złapać reputy. Reputy, które dostaje się 'spisując' swoje zasługi i hurtowo przydzielając bo prawdziwa idea przyznawania reputacji okazała się niewypałem. Reanimowanie trupa, wyścig szczurów, przerost formy nad treścią, błazenada, radość ADIHC1 bo powstają poradniki - zmieszanie u NC jakością działu Projekt MF. Ale róbcie co chcecie, wasz grajdołek, wasz bałagan : )

Chaos
24-07-2011, 21:27
@up
Jeśli poradnik jest źle zrobiony, nie przydatny to nie dostaje się za niego punktów.
Zrobić dobry poradnik to minimum godzina roboty.

Jaskier
24-07-2011, 21:28
Ale NC troche ma racji-powstaje multum poradnikow, byle dostac reputa. Na dodatek czesto sie powielaja, co tu duzo mowic, zal.pl

Vito Corleone
24-07-2011, 21:34
NC nie tylko ma troche tam racji ale ma też koncepcje jak uporządkować dział tak by stał się czytelny, przejrzysty i poprawny dla każdego nooba i alfyomegi. Nic jednak nie mówi bo jego pomysł wiąże się z wyeliminowaniem reputacji, przez co jego propozycja staje się dla większości mało popularna i nieatrakcyjna - przez co jesteśmy skazani na bałagan i chaos.

ADIHC1
24-07-2011, 21:44
Trudno, żeby poradniki od różnych osób wyglądały jakby były tworzone przez jedną osobę (spójne stylistycznie). Początkowo tego chciałem, jednak z drugiej strony, nie chcę skreślać poradników tylko dlatego, że forma nie zawsze jest taka, jaką bym sobie życzył.

Dobrze, że pojawiają się kolejne poradniki, ale od tego jest poczekalnia, żeby robić selekcję - przecież nie wszystko zostało i zostanie zaakceptowane.


NC nie tylko ma troche tam racji ale ma też koncepcje jak uporządkować dział tak by stał się czytelny, przejrzysty i poprawny dla każdego nooba i alfyomegi. Nic jednak nie mówi bo jego pomysł wiąże się z wyeliminowaniem reputacji, przez co jego propozycja staje się dla większości mało popularna i nieatrakcyjna - przez co jesteśmy skazani na bałagan i chaos.
Teraz to Cię nie rozumiem. Jeszcze niedawno narzekałeś, że nie ma sensu cokolwiek robić, bo nikt tam nie klika gwiazdki, a teraz nie chcesz reputacji w projekcie?

A co do bałaganu czy chaosu, jeśli uważasz, że masz pomysł na projekt i chcesz się nim zaopiekować, śmiało - napisz do mnie, może zastąpisz Baggego.

Vito Corleone
24-07-2011, 21:51
Teraz to Cię nie rozumiem. Jeszcze niedawno narzekałeś, że nie ma sensu cokolwiek robić, bo nikt tam nie klika gwiazdki, a teraz nie chcesz reputacji w projekcie?
Ja tylko twierdziłem że w tamtej formie reputacja nie spełniała swojego założenia.
Nic już nie piszę bo nie chce mi się na darmo produkować ;>

ADIHC1
24-07-2011, 21:56
To jeszcze za darmo nie marudź i będzie git - narzekać każdy potrafi ;)

Vito Corleone
24-07-2011, 21:58
Powiedziałem "na darmo" a nie "za darmo". Istotna różnica. Z moich wypowiedzi zapamiętaj że jest bałagan. Może wypadałoby coś z tym zrobić? To nie jest marudzenie. Dobranoc.

ADIHC1
24-07-2011, 22:07
Może wypadałoby coś z tym zrobić?
Jak już pisałem - napisz do mnie, będziesz miał okazję się wykazać.

ADIHC1
24-07-2011, 22:51
Kolejna zmiana w liczeniu map... Oby tym razem ostatnia.

1-7 opisane elementy - 1 pkt
8-14 opisane elementy - 2 pkt
15+ opisane elementy - 3 pkt

Wyższe progi, bo nie chcę komplikować, robić wykluczeń co liczyć, a czego nie liczyć. Maksymalnie 3 pkt za mapę.

PS Pierwszą partię punktów rozdam, jak już Levusek zaktualizuje swoją punktację wg powyższego.

Chaos
29-07-2011, 19:40
I co z tą reputacją?
Bo podobno miała być dodana w niedziele, a mamy już piątek ;/

ADIHC1
29-07-2011, 19:45
Levuska dawno nie było online, a musi na nowo swoje pkt za mapy podliczyć. Czekam, czekam i nie mogę się doczekać, aż to zrobi ;)

Jaskier
29-07-2011, 19:57
Tak sie wtrace- jesli sie nie myle to on lubi ktorys z "aktywnych" graczy mowil cos o wyjezdzie ;>

ADIHC1
29-07-2011, 20:03
Szczerze mówiąc nie wiem. Kojarzę tylko, że musaraj wspominał, że go przez jakiś czas nie będzie.

Chaos
29-07-2011, 20:09
Ja pamiętam że Levusek coś pisał na sb że wyjeżdża na wakacje, chyba na obóz i będzie gdzieś około 5-8 sierpnia dopiero.

Nie dało by rady bez niego przyporządkować tych pkt?
Dostałby po powrocie :D



btw. Ranking reputacji też nie został zaktualizowany.

ADIHC1
29-07-2011, 20:30
btw. Ranking reputacji też nie został zaktualizowany.
Zastanawiam się czy RR prowadzić jako osobny temat czy dołączyć do tego nowego. Decyzje miałem podjąć przy pierwszym "podliczeniu projektu", a tego jak wiadomo wciąż nie miałem okazji zrobić.

A co do samego podliczenia - spokojnie, co się odwlecze... ;)

Chaos
29-07-2011, 20:57
Jest jakaś szansa że w tą niedzielę będą już dodane te pkty?
Bo czekać kolejny tydzień aż Levusek wróci to trochę lipa.

ADIHC1
29-07-2011, 21:10
No dobrze, w niedzielę podliczę bez Levuska.

Levusek
04-08-2011, 10:32
Wielki kambek, wybaczcie, ale byłem na wakacjach, dopiero wróciłem, punkty podliczone, więc chyba już nie będzie problemu ;D

Chaos
04-08-2011, 11:22
Witam z powrotem :)


btw. Adi to jak?
Podliczasz pkty? :)
Dasz radę rozdać je jeszcze dzisiaj?

Areen
04-08-2011, 12:37
Jezu, co Ci na tych punktach tak zależy. Jakby zależała od tego sprawa czy dziś przeżyjesz -.- Poczekaj aż będą dodane...

ADIHC1
04-08-2011, 18:42
Dasz radę rozdać je jeszcze dzisiaj?
Tak. Podliczone i rozdane ;)

Chaos
04-08-2011, 19:24
+20 pkt
Dzięki :)


@down
Byś zrobił poradniki to też byś miał punkciki.
Moja wina że jesteś leniwy?

Zresztą to przecież jest twój pomysł z tymi reputami za poradniki,
więc nie wiem czemu się tak napinasz :P

Vito Corleone
04-08-2011, 20:57
teraz chwalimy sie kto ile dostał? co za głupota.
+0 punktów
Dzięki :)

zastanów sie nad swoimi postami chaos.

Jaskier
04-08-2011, 21:00
+0pkt! :)
Fajnie, ze pomagacie innym, ale nie zrobcie kupci, napinajac sie o te reputki.

Loco
04-08-2011, 22:44
+0, ostra rywalizacja do samego końca.
pozdrawiam

musaraj
04-08-2011, 22:47
+0, jak połowa mojego EQ

Coni
06-08-2011, 00:07
+5 ostro pocisnąłem ;D

Vito Corleone
06-08-2011, 01:19
+76, nie rozumiem po co to wypisujecie, może skasujcie te posty?
niby nie rozumiesz po co ale pochwalić sie musiałeś.
Jesli chodzi o mnie to nadal +0 i nie zapowiada się na zmianę. Meldować jak sytuacja wygląda u was.

musaraj
06-08-2011, 09:52
+0, lecz widać pozytywne prognostyki

Chaos
31-08-2011, 16:44
Według mnie powinno być jakieś ograniczenie na zdobyte punkty, że z poradników można wyciągnąć max 100 pk reputacji.


Co o tym myślicie?


@down
może 2pkty :)
Bo szukanie itemków trochę trwa :)

Gansey
31-08-2011, 16:47
Według mnie powinno być jakieś ograniczenie na zdobyte punkty, że z poradników można wyciągnąć max 100 pk reputacji.


Co o tym myślicie?
Ciekawe...
Jeśli chodzi o te bossy to proponuję po 1punkt za każdy temat ze względu, że polegało to na kopiuj/wklej.

Coni
31-08-2011, 16:49
Ja proponuję po 3pkt za bossa. A jeżeli czyjś poradnik już był w projekt MF to się mu odejmuje te 5pkt, ponieważ już dostał tyle wcześniej.
Przykład:
Bossów w temacie były 4, więc powinno być 12pkt, ale że za ten temat otrzymał już 5 to otrzymuje tylko 7.

Ale decyzja należy do ciebie.

Gansey
31-08-2011, 16:51
3 to zdecydowanie za dużo. Gdyby tematy zbiorcze z bossami nie istniały wcześniej to być może byłoby to dobrym rozwiązaniem, a tak myślę, że 1-2 punkty będzie satysfakcjonującą ilością. Zobaczymy co Adi powie.

Chaos
31-08-2011, 16:53
2-3 pkty styka :)
Ale napiszcie co myślicie o tym ograniczeniu 100 pkt za poradniki.
Tak żeby każdy miał szansę na zrobienie poradnika :)
Bo aktualnie trwają walki o poradniki :)

Ci co zdobędą te 100 pkt przestaną zapewne robić poradniki,
i dadzą szansę nowym userow :)


@down
Tak jak wszyscy :D hehe

musaraj
31-08-2011, 16:55
Ja tam robię poradniki dla satysfakcji, nie wiem o co ci chodzi

Levusek
31-08-2011, 18:24
Jeżeli komuś wadzi to, że robię poradniki, mam złą wiadomość. Robię to dla własnej przyjemności i nie zamierzam zaprzestać ;> Skoro ktoś się stara, czemu ma nie być nagradzany? ten limit 100 punktów jest jak dla mnie bezsensem totalnym. Parę upków i wszyscy, którzy się tym zajmowali, nie będą chcieli robić i nie będzie komu. Zresztą, róbcie co chcecie.

Co do punktów za Bossy. Sam spędziłem przy tym temacie (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?5130-Spis-boss%C3%B3w-My-Fantasy-Online-3) oraz przy przekształcaniu go na pojedyncze tematy do akceptacji ok 5 godzin. Tak się tylko wszystkim wydaje, że zrobienie takiego poradnika to jest 5-10 minut. Otóż muszę was zasmucić. Przygotowanie całego poradnika, odszukanie obrazków przedmiotów, odpowiednia stylistyka i dbałość o ortografię, wyeliminowanie błędów oraz wiele innych czynników składa się na stworzenie czegoś takiego (szczególnie, że niejednokrotnie zdarzają się błędy wymagające poprawek). Uważam, że 1-2 punkty za niby "kopiuj - wklej" to zdecydowanie za mało. Tak szczerze to zdaje mi się, że mniej czasu zajęło mi opisanie wszystkich questów w grze (za które dostałem po 5 punktów) niż spis bossów MFO. BaGGy, przemyśl sposób punktowania spisów bossów jeszcze raz w oparciu o to, co napisałem.

Gansey
31-08-2011, 18:27
Jeżeli komuś wadzi to, że robię poradniki, mam złą wiadomość. Robię to dla własnej przyjemności i nie zamierzam zaprzestać ;> Skoro ktoś się stara, czemu ma nie być nagradzany? ten limit 100 punktów jest jak dla mnie bezsensem totalnym. Parę upków i wszyscy, którzy się tym zajmowali, nie będą chcieli robić i nie będzie komu. Zresztą, róbcie co chcecie.

Co do punktów za Bossy. Sam spędziłem przy tym temacie (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?5130-Spis-bossów-My-Fantasy-Online-3) oraz przy przekształcaniu go na pojedyncze tematy do akceptacji ok 5 godzin. Tak się tylko wszystkim wydaje, że zrobienie takiego poradnika to jest 5-10 minut. Otóż muszę was zasmucić. Przygotowanie całego poradnika, odszukanie obrazków przedmiotów, odpowiednia stylistyka i dbałość o ortografię, wyeliminowanie błędów oraz wiele innych czynników składa się na stworzenie czegoś takiego (szczególnie, że niejednokrotnie zdarzają się błędy wymagające poprawek). Uważam, że 1-2 punkty za niby "kopiuj - wklej" to zdecydowanie za mało. Tak szczerze to zdaje mi się, że mniej czasu zajęło mi opisanie wszystkich questów w grze (za które dostałem po 5 punktów) niż spis bossów MFO. BaGGy, przemyśl sposób punktowania spisów bossów jeszcze raz w oparciu o to, co napisałem.

Spis wszystkich bossów = 1 poradnik, który musiałeś rozbić na kilka tematów ze względu na zmiany. Za poradnik jest od 3-5 punktów więc tyle byś dostał jeśli poradnik trafiłby do głównego działu. Także moja propozycja i tak jest bardziej korzystna.

mnietuniema
31-08-2011, 18:29
Kto robi dla satysfakcji - ten będzie robił dalej, kiedy poradników zabraknie blokadę można zdjąć ;)

Ale jakieś ograniczenie by się przydało zarówno dla reputacji pozytywnej (żeby nie dało się nabić miliona reputów jednym postem), jak i dla punktacji negatywnej - zaglądają na forum "jednostki wybitne" dla których to nie problem pierwszym postem zdobyć kilka minusów... Tak jak multi .... yyy... nowi... nie mogą bezkarnie nabijać plusów, tak samo dobrze byłoby chronić newbie przed... nimi samymi. Możliwość oceniania i bycia ocenianym po iluś postach/dniach na forum + oczywiście nadzór/ban modków mogłoby pomóc w rozruszaniu forum.

No i dlaczego tylko poradniki mają być promowane, a np. sensowne i wprowadzone do gry propozycje już nie?
Te drugie oczywiście wstecz od pomysłów koncepcyjnych mfo3, hehehe... ;)

musaraj
31-08-2011, 18:31
BaGGy nie pisze o spisie bossów, a o każdym pojedynczym temacie. Rozbite na 11 tematów to 11-22 punkty.
Taki poradnik to byłoby 5 punktów ;)
Do tego - moim zdaniem, jeśliby ne liczyć obrazków bossów, to nei trwa to aż tak długo.
Znalezienie przedmiotów to jakies 5 minut jeśli zwiedzasz poradniki do uzbrojenia oraz moje tematy o przedmiotach i gemach.
Godzina to moim zdaniem maks na to przedsięwziecie, rozbijanie to 15 minut. Przesadziłeś więc ;)

A jeśli chodzi o wynagrodzenie - aż tak bardzo ci zależy na reputach? ;>

Levusek
31-08-2011, 18:32
Specjalnie napisałem do Ciebie i Adiego w tej sprawie. Sam poradnik wyglądał nieestetycznie, a przy większej ilości bossów komputery by się popaliły od przeciążeń w tym temacie. Dlatego było to potrzebne, a teraz licytujemy się od nowa o punkty. Ważne też jest to, że każdy z tych spisów powstał przez osoby, które od podstaw przygotowywały je jeszcze jako poradniki, więc masz pewność, że każdy włożył w to dużo pracy i chęci. Dlatego uważam, że powinno być to lepiej punktowane (3-4 za bossa).

Gansey
31-08-2011, 18:37
Vag, 3-5 w zależności od humoru Adiego ;>



Dolicz przepatrywanie raportów różnych graczy aby lepiej wiedzieć, co z czego leci, napisanie tematu, podlinkowanie do wszystkiego, a po rozbijaniu był jeszcze szereg poprawek (pogrubianie, podkreślanie, spoilery, dodatkowe zmiany), a dodatkowo miałem do ogarnięcia 11 czy tam 12 tematów.

Nie przesadzajmy.

Specjalnie napisałem do Ciebie i Adiego w tej sprawie. Sam poradnik wyglądał nieestetycznie, a przy większej ilości bossów komputery by się popaliły od przeciążeń w tym temacie. Dlatego było to potrzebne, a teraz licytujemy się od nowa o punkty. Ważne też jest to, że każdy z tych spisów powstał przez osoby, które od podstaw przygotowywały je jeszcze jako poradniki, więc masz pewność, że każdy włożył w to dużo pracy i chęci. Dlatego uważam, że powinno być to lepiej punktowane (3-4 za bossa).
Zupełnie się z tym nie zgodzę, bo łącznie wyjdzie 40 punktów, a gdybyśmy zostali przy zeszłej formie zamknęlibyśmy się w punktach 5 :). Po za tym rozbijanie nie było koniecznie. Dlaczego? Tomi zrobił dla mnie to, co chciałem czyli przygotował tagi SPOILER, aby ładowały zawartość dopiero po ich "rozwinięciu" to rozwiązanie, które jest teraz miało być alternatywą na wypadek, gdyby Tomi nie znalazł na to sposobu. Udało mu się, ale jak już zrobiliśmy tak - niech tak zostanie. Poczekajmy co powie Adi. W moim przekonaniu 1-2 punkty za opis bossa w zupełności wystarczą ;)

ADIHC1
31-08-2011, 18:47
No ale co ja mówiłem, żeby mi w tym temacie nie śmiecić?

Wydzieliłem posty do właściwego tematu.

ADIHC1
31-08-2011, 19:18
3 to zdecydowanie za dużo. Gdyby tematy zbiorcze z bossami nie istniały wcześniej to być może byłoby to dobrym rozwiązaniem, a tak myślę, że 1-2 punkty będzie satysfakcjonującą ilością. Zobaczymy co Adi powie.
Też wydaje mi się to nieco dużo. 1-2 pkt powinny być w sam raz.

BTW W tematach z bossami można by pozwolić na pisanie postów zawierających statystyki postaci + uzbrojenie + raport.


Ale napiszcie co myślicie o tym ograniczeniu 100 pkt za poradniki.
Tak żeby każdy miał szansę na zrobienie poradnika
Bo aktualnie trwają walki o poradniki

Ci co zdobędą te 100 pkt przestaną zapewne robić poradniki,
i dadzą szansę nowym userow
Jest mi obojętne kto robi poradniki. Poza tym będzie miała miejsce naturalna rotacja - jedni będą się nudzić, odchodzić, w ich miejsce będą pojawiać się inne aktywne osoby. Raczej nie ma sensu cokolwiek zmieniać.


Ale jakieś ograniczenie by się przydało zarówno dla reputacji pozytywnej (żeby nie dało się nabić miliona reputów jednym postem), jak i dla punktacji negatywnej - zaglądają na forum "jednostki wybitne" dla których to nie problem pierwszym postem zdobyć kilka minusów... Tak jak multi .... yyy... nowi... nie mogą bezkarnie nabijać plusów, tak samo dobrze byłoby chronić newbie przed... nimi samymi. Możliwość oceniania i bycia ocenianym po iluś postach/dniach na forum + oczywiście nadzór/ban modków mogłoby pomóc w rozruszaniu forum.
Wykorzystywany mechanizm nie daje takich możliwości.

SEROK
31-08-2011, 21:59
Wykorzystywany mechanizm nie daje takich możliwości.
(dsfjbfbeuifeidf)

Chaos
01-09-2011, 01:15
Jeżeli komuś wadzi to, że robię poradniki, mam złą wiadomość. Robię to dla własnej przyjemności i nie zamierzam zaprzestać ;>


Niby dla przyjemności, ale jednak o punkty się kłócisz hehe :)


@Adi
ale żeby potem nie było sytuacji że niektórzy mają po 200 pkt z samych poradników.

Bo popatrz, jeśli ktoś zdobywa punkty "uczciwie" poprzez pomaganie nowym graczom,
to zdobędzie ta setkę w kilka miesięcy.
Ale tyle samo pkt można zdobyć o wiele szybciej pisząc poradniki.
Stąd ten mój pomysł na limit.
Można by dać max 100 pkt, i zwiększać co pewien czas limit,
aby osoby zainteresowane poradnikami mogły robić co pewien czas kilka poradników.

Chętnych jest wiele, a poradników do zrobienia mało :D

Hehe kiedyś chciałeś nas zmotywować większymi avkami, ale jednak reputacja stała się cenniejszą nagrodą.
W sumie to teraz nawet jest to trochę przesadzone.
Bo gracze aż walczą między sobą o poradniki.
Ktoś zrobi poradnik, dobry, spełniający swoje zadanie, ale zaraz ktoś zrobi podobny bo uważa że poprzedni jest gorszy.
Sam widziałem kilka dublujących się poradników.


Podsumowując:
Reputacje opłaca się teraz zdobywać tylko poprzez poradniki.
Pomagając w dziale pomoc rzadko dostajemy reputację, jest to nieopłacalne.

Rozwiązanie?
Zmniejszyć pkty za poradniki?
questy-3 ,mapy-2, bossy-2, uzbrojenie- 3?

ADIHC1
01-09-2011, 01:44
Wniosek z tego taki, że za projekt dostaje się za dużo reputacji. Trzeba będzie chyba przyciąć "wynagrodzenie".

Gansey
01-09-2011, 11:21
Wniosek z tego taki, że za projekt dostaje się za dużo reputacji. Trzeba będzie chyba przyciąć "wynagrodzenie".

Skoro popyt na tworzenie poradników jest duży to zmniejszenie punktów nie zmieni wiele.
Wniosek: Można wprowadzić :)

Levusek
05-09-2011, 20:50
Punkty za mapy są jak najbardziej w porządku. Poradniki, questy i bossy można spokojnie przyciąć do 1-2pkt. +1 za stylistykę.

W sumie za wszystko będzie można dostać 1-3 pts...

ADIHC1
29-09-2011, 01:32
Zmniejszyłem ilość pkt otrzymywanych za treści publikowane w Projekcie MF.

Chaos
29-09-2011, 02:03
Hmm a co z poradnikami o bossach?
Bo nie ma tam żadnej rozpiski na ten temat.

Levusek
29-09-2011, 07:54
Bo nikt się tym nie interesuje...

1. Pewnie Baggyemu się za miesiąc przypomni, żeby zajrzeć w końcu do poczekalni i przerzucić, co trzeba
2. uzupełnianie wpisów w temacie z reputacją
3. przypomnieć Adiemu, żeby wymyślił punktację
4. potem uzupełnić punkty
5. przypomnieć adiemu żeby dodał. J


akoś pod koniec listopada może to będzie zrobione ;>

Gansey
29-09-2011, 11:28
Bo nikt się tym nie interesuje...

1. Pewnie Baggyemu się za miesiąc przypomni, żeby zajrzeć w końcu do poczekalni i przerzucić, co trzeba
2. uzupełnianie wpisów w temacie z reputacją
3. przypomnieć Adiemu, żeby wymyślił punktację
4. potem uzupełnić punkty
5. przypomnieć adiemu żeby dodał. J


akoś pod koniec listopada może to będzie zrobione ;>

Wczoraj przeniosłem kilka tematów :-)
Jeśli chodzi o reputację za bossy to powinno być tak, jak mówiłem wcześniej 1pkt za jeden opis bossa.

Chaos
29-09-2011, 12:14
Ja bym proponował 2 pkty, bo opis bossa nie jest taki łatwy jak się wydaje :P

Trzeba poszukać różnych informacji na temat zdolności, loota, występowania.

Zrobienie takiego poradnika zajmuje tyle czasy co poradnik dot. uzbrojenia :P

Gansey
29-09-2011, 12:45
Ja bym proponował 2 pkty, bo opis bossa nie jest taki łatwy jak się wydaje :P

Trzeba poszukać różnych informacji na temat zdolności, loota, występowania.

Zrobienie takiego poradnika zajmuje tyle czasy co poradnik dot. uzbrojenia :P
A moim zdaniem to kwestia przejrzenia kilku raportów, wycięcie obrazka i napisanie krótkiego opisu bossa. Na 2 punkty można się zgodzić, ale tylko jeśli dotyczyłoby to tych nowych bossów (nie tych, do których wcześniej już istniały "poradniki") choć z drugiej strony trochę zaburzy to proporcję między resztą (uwzględniając ostatnie zmiany)

Chaos
29-09-2011, 15:30
No to było by nie fair, szczególnie że testerzy mają zakaz na poradniki.

ADIHC1
29-09-2011, 18:11
Hmm a co z poradnikami o bossach?
Bo nie ma tam żadnej rozpiski na ten temat.
Zapomniałem o tym dziale ;)

Proponuję 1-2 pkt. Początkowo 2 pkt, potem, jak spisy będą kompletne - 1 pkt.

No i jest jeszcze jeden nowy dział. Tylko tam weryfikacja jakości może być, hm "trudna", także nagrody będą "organiczne" (od użytkowników). Jak nie będzie popytu to się pomyśli o odgórnym nagradzaniu.

Jaskier
29-09-2011, 18:16
Sorry, ze sie wtrace, ale uwazam, ze jesli ktos robi poradnik-zna sie na danej rzeczy, a jesli sie zna, to zrobienie krotkiego poradnika dotyczacego jednego bossa to kwestia paru minut, wiec przystopujcie troche z tym rozdawaniem reputacji.

Gansey
29-09-2011, 18:35
Sorry, ze sie wtrace, ale uwazam, ze jesli ktos robi poradnik-zna sie na danej rzeczy, a jesli sie zna, to zrobienie krotkiego poradnika dotyczacego jednego bossa to kwestia paru minut, wiec przystopujcie troche z tym rozdawaniem reputacji.

Dlatego ja proponowałem 1pkt za opis bossa ;).
Reszta już została "podciąta" i teraz te 2pkt za opis bossa w porównaniu z punktami za inne "pomoce" wydaje się być o wiele przesadzone.

Levusek
29-09-2011, 20:11
Na 2 punkty można się zgodzić, ale tylko jeśli dotyczyłoby to tych nowych bossów (nie tych, do których wcześniej już istniały "poradniki"
A jeżeli sam jestem autorem poradnika, z którego się wzorowałem, należą mi się 2 punkty? :>

Coni
29-09-2011, 20:16
No ta, walczcie o punkty ..

Wydaję mi się, że Levusek coś kiedyś wspominał, że robi to dla przyjemności :>

Chaos
29-09-2011, 20:26
Wydaję mi się, że Levusek coś kiedyś wspominał, że robi to dla przyjemności :>

Tak jak każdy :D

Levusek
29-09-2011, 22:43
Wydaję mi się, że Levusek coś kiedyś wspominał, że robi to dla przyjemności :>
Robię, a czy jest powiedziane, że walczę o punkty dla siebie? Wy obaj macie tematy z bossami, wam też na rękę jest więcej punktów, inaczej byście się nie wypowiadali ;>

Gansey
29-09-2011, 22:46
Ja nadal zostaję przy 1pkt za opis bossa ;).
Co na to Adi?

ADIHC1
29-09-2011, 22:55
Może być i 1 pkt. Jak nie będzie popytu to się pomyśli nad zwiększeniem "nagrody".

Levusek
30-09-2011, 09:31
Pytanie takie, czy skoro temat "Ranking Reputacji" jest w Projekcie MF, należą się jakieś punkty za to? :>

Gansey
30-09-2011, 09:55
Pytanie takie, czy skoro temat "Ranking Reputacji" jest w Projekcie MF, należą się jakieś punkty za to? :>
Nie przesadzaj.

Levusek
30-09-2011, 09:58
Ja tylko pytam :>

ADIHC1
30-09-2011, 18:39
Dobrowolnie chciałeś go prowadzić ;)

Chaos
02-01-2012, 19:44
Proponuję zwiększyć pkt za opis nowych bossów odnawialnych do 2pkt
(1pkt to chyba za mało, ponieważ jeszcze nikt nie podjął się opisania nowych bossów odn)

Coni
02-01-2012, 19:51
Daj spokój z tą reputacją.

Misa Misa Misa
02-01-2012, 22:16
Ty rwiesz laski na reputy więc sam zrób.

Crawler
02-01-2012, 22:20
Nie podoba mi się pomysł wprowadzenia 2 punktów za opis nowych bossów odnawialnych. JESTEM NA NIE.

Misa Misa Misa
02-01-2012, 22:23
A ja to myślę nawet, że i 1 pkt to za dużo ! Murzyny pracować a nie gadać !

Mita bank
02-01-2012, 22:23
też jestem na nie, jak ktoś zechce to zrobi i sie nawet nie upomni o reputacje ;)

3 razy na nie, przykro mi nie przechodzisz :)

Squadron
02-01-2012, 22:25
Też mi się ten pomysł nie podoba
Precz z murzynieniem

Jaskier
02-01-2012, 22:30
Tez jestem na nie. Jak mam gonic topuffke jak mi sie nie chce murzynic?!

Wiadomka
02-01-2012, 22:31
Również jestem na nie.
Jest dobrze tak jak jest.

Zbuntowana
28-01-2012, 20:03
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9039-Serafin
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9040-Przekl%C4%99ta-Nimfa
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9038-Wodny-%C5%BB%C3%B3%C5%82w
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9042-Wampirzyca

Jak można to na nick: Pyskata :)

Coni
28-01-2012, 22:08
To chyba tak nie działa.

LiLiaLi
29-01-2012, 22:45
to niby jak?

Doktor Lewatywa
30-01-2012, 15:35
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9039-Serafin
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9040-Przeklęta-Nimfa (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9040-Przekl%C4%99ta-Nimfa)
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9038-Wodny-Żółw (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9038-Wodny-%C5%BB%C3%B3%C5%82w)
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9042-Wampirzyca

Jak można to na nick: Pyskata :)
Te poradniki zrobił osobnik płci rzekomo męskiej. Z jakiej racji dostałaś reputację za czyjąś pracę?!

Pyskata
30-01-2012, 15:43
A czy ją dostałam? ;) Nie wiesz to się nie odzywaj to po pierwsze. Po drugie zrobiłam je ja ;)

minek
30-01-2012, 15:46
Określi konkretnie kim Ty jesteś bo już się gubimy.

Doktor Lewatywa
30-01-2012, 15:46
A czy ją dostałam? ;) Nie wiesz to się nie odzywaj to po pierwsze.
No, a z jakiej paki osoba zachowująca się nagannie, spamująca, trollująca i robiąca niepotrzebne multi dostała reputację?

Po drugie zrobiłam je ja ;)
Nie ty, tylko jakiś facet.

Pyskata
30-01-2012, 15:47
Określi konkretnie kim Ty jesteś bo już się gubimy.
Mam Ci się spowiadać czy jak? :) Nie musisz o mnie nic wiedzieć, możesz znać jedynie mój nick ^^ Reszta ściśle tajna :)

Coni
30-01-2012, 15:48
Poza tym gracz Pyskata dała sobie reputacje z własnych multi, to chyba niedozwolone praktyki?

Pyskata
30-01-2012, 15:49
Poza tym gracz Pyskata dała sobie reputacje z własnych multi, to chyba niedozwolone praktyki?
Tylko do "0" ;) Reszta przyznana od dobrych ludzi :)

Doktor Lewatywa
30-01-2012, 15:50
Tylko do "0" ;) Reszta przyznana od dobrych ludzi :)
Co nie zmienia faktu, że jest to niedozwolone.

musaraj
30-01-2012, 15:50
Nie wierzę, by Pyskata zrobiła któykolwiek z ww. poradników.
Za próbę przywłaszczenia należy się co najmniej 3 dni bana. Za tworzenie multikont - +7 dni
Za spam - +3 dni
Za trollowanie - +7 dni
Co najmniej 20 dni bana powinno więc być, ale zamiast tego... dostaje reputacje!!!
No ja czegoś chyba nie rozumiem...

Pyskata
30-01-2012, 15:50
A ja widzę, że nie wszyscy są w temacie i tylko piszą bezsensowne posty :rolleyes:

Gansey
30-01-2012, 15:55
To konto, które stworzyło poradnik dostaje punkty reputacji. Nie ma sensu bawić się w sprawdzanie czy to aby na pewno Ty.

Pyskata
30-01-2012, 15:57
Jak tam sobie chcecie, mi nie zależy ;)

@BaGGy
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9644-MFDemot&p=70295#post70295

Doktor Lewatywa
30-01-2012, 16:01
Jak tam sobie chcecie, mi nie zależy ;)
To żądam odjęcia reputacji oraz bana, którego opisał musaraj.

Gansey
30-01-2012, 16:02
To żądam odjęcia reputacji oraz bana, którego opisał musaraj.
To już niech sprawdzi Adi. Ja nie mam wglądu w reputację.

RetarD
30-01-2012, 16:03
banujcie za spamowanie w tematach o reputacji
pozdrawiam

Pyskata
30-01-2012, 16:04
To żądam odjęcia reputacji
Przecież nie dostałam za te poradniki reputacji, o co Ci chodzi? ;D

Doktor Lewatywa
30-01-2012, 16:10
Przecież nie dostałam za te poradniki reputacji, o co Ci chodzi? ;D
Chodzi o tą z multi. Powinnaś mieć teraz odjęte 2x tyle ile sobie dodałaś. Coni i Nerus zostali kiedyś za takie coś surowo ukarani, a takie kurevki jak ty są bezkarne.

Loco
30-01-2012, 17:15
KABARET.Wasze zachowanie to kabaret.

ADIHC1
30-01-2012, 18:13
Nie będę promował "żonglerki kontami". Reputację przydzielam tylko raz na konto, z którego nagradzany temat został napisany.

Coni
30-01-2012, 18:14
A co z reputacją, którą Pyskata rozdała sobie multikontami? Jeszcze się do tego przyznając.

Tylko do "0" Reszta przyznana od dobrych ludzi

musaraj
30-01-2012, 18:19
Antybristler pragnie wiedzieć dlaczego pyskata nadal jest bezkarna, mimo że trolluje, spamuje, robi multi i rozdaje sobie reputy?


na prośbę

ADIHC1
30-01-2012, 18:19
Całkiem sporo "natrzaskała" sobie tych punktów z multikont ;>

Usunę. Banować nie ma sensu, bo i tak zaraz wróci na kolejnym koncie.

Coni
30-01-2012, 18:21
Usunę. Banować nie ma sensu, bo i tak zaraz wróci na kolejnym koncie.
Mam nadzieję, że usuniesz.
Ale nie podoba mi się to, że boisz się ją zbanować bo "wróci kolejnym kontem" ..
Co, ponad prawem jest? To ban na IP w takim bądź razie.

ADIHC1
30-01-2012, 18:22
W tej chwili to walka z wiatrakami. Będzie panel w grze, takie rzeczy się skończą. No chyba, ze znowu wykorzystam Tomiego i niech ku przestrodze ubije i konto w grze. Ale wtedy razem z "nią" i resztę napów, która teraz siedzi na multikontach ;>

Flower
30-01-2012, 18:46
Pyskata to nikt inny jak (tak mi sie wydaje) Kolega Dresa :D

Demoniczna Dusza
30-01-2012, 18:48
Przecież to oczywiste. :)

Gansey
30-01-2012, 19:01
W tej chwili to walka z wiatrakami. Będzie panel w grze, takie rzeczy się skończą. No chyba, ze znowu wykorzystam Tomiego i niech ku przestrodze ubije i konto w grze. Ale wtedy razem z "nią" i resztę napów, która teraz siedzi na multikontach ;>
Może czas przygotować Tomiemu listę takich kont i pokazać, że i teraz ludzie nie są bezkarni? Taka jednorazowa akcja powinna na jakiś czas nauczyć użyszkodników.

Samael
30-01-2012, 19:01
Jestem za, multikonta są złe.

Coni
30-01-2012, 19:04
Inne multikonta nie narobiły takich szkód jak ona, ale oczywiście ich też można ubić.
Koniec z bezkarnością.

Chaos
30-01-2012, 19:21
Oj tam lepszym rozwiązaniem byłby system z margonem (chyba)
Tzn aby móc pisać na sb, forum (oprócz działu pomoc), potrzeba wbić jakiś lv.
Najlepiej ustawić 5lv i będzie po problemie.

Demoniczna Dusza
30-01-2012, 19:25
5 lvl wbija się w chwilę, w ogóle to nie pomoże.

Gansey
30-01-2012, 19:25
Oj tam lepszym rozwiązaniem byłby system z margonem (chyba)
Tzn aby móc pisać na sb, forum (oprócz działu pomoc), potrzeba wbić jakiś lv.
Najlepiej ustawić 5lv i będzie po problemie.
To już akurat działka Jacka. Swoją drogą - trochę odbiegliście od tematu.

SystemOfADown
27-10-2013, 13:33
Pirat powinien dostać z dwieście
Ja też poproszę garść

Krycha
27-10-2013, 16:06
Ja tez

ADIHC1
27-10-2013, 18:45
BaGGy nie praktykował tej metody. Być może wróci.