PDA

Zobacz pełną wersję : [Bossy] Potrzebuję mentora



Violetta Valery
18-09-2019, 21:24
Mam problem z: Raps 2
Poziom postaci: 57
Statystyki:
Są nieważne. podam na priv


Opis problemu:
Potrzebuję jakiegoś doświadczonego w pokonywaniu bossów gracza, który to dopomoże mi abym pokonał tego oto bossa. Oczywiście jest to dobrze płatne- zapłacę takiemu graczowi całe 100k golda. Porada musi być z sensem. Po pokonaniu bossa według taktyki gracza, honorarium jest wręczane. W wypadku pokonania bossa wg. taktyk wielu graczy honorarium nie jest dzielone a losowane.
PS: Eq i wbicie lvla mnie wogle nie interesuje. Chodzi mi jedynie o taktykę.

Kim Chi
18-09-2019, 21:30
Szpony Garudy, Kapelusz Gothar, Pancerz Orka, Sandały Kapłana, Perłowe Spinki
Leczenie 2, Leczenie 3, Bryza, Normalizacja, Przeczekanie, Mega Leczenie 1, Mega Leczenie 2, Kuracja

A najlepiej to wbij 60 poziom.

Violetta Valery
18-09-2019, 21:33
eq mnie nie interesuje. interesuje mnie jedynie taktyka

Bąblowiec pląsający
18-09-2019, 21:37
Lecz się jak masz mało hp

poprosze 100k :):)

Kim Chi
18-09-2019, 21:47
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?31627 (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?31627-Raps-2)

jeśli nie dajesz sobie rady, to wbij wyższy poziom
do zamknięcia

Alvi
18-09-2019, 22:42
Taktyka to ubranie odpowiedniego eq do stat i posiadanie umiejtnosci walki.
Dawaj 100k i nie pisz nic wiecej na tym forum.

Violetta Valery
19-09-2019, 07:52
Jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia to bawcie się w shoutbox. Chodzi mi konkretnie o to co mam czynić w określonym momencie walki. A tak przy okazji mizerion mi to wyszczególnił więc to do niego wędruje nagroda

- - - - - - - - - -

I temat o zamknięcia

Bąblowiec pląsający
19-09-2019, 16:39
Wystarczy umieć grać i znać taktyki podane na forum. No chyba że masz martwy mózg, wtedy faktycznie musi być ciężko.

Violetta Valery
19-09-2019, 17:42
Na forum jest napisane to co wiedziałem nie wchodząc tam :)

- - - - - - - - - -

Dodam iż jest tu napisane o furii w odwrotnej kolejności, zaś o zdolkach statusowych kapitana ani słowa;)

Alvi
19-09-2019, 18:00
Na forum jest napisane to co wiedziałem nie wchodząc tam :)

- - - - - - - - - -

Dodam iż jest tu napisane o furii w odwrotnej kolejności, zaś o zdolkach statusowych kapitana ani słowa;)

jak tyle wiesz to czemu zadajesz debilne pytania o to jak walczyc?
ofc nie wiesz nic o walkach ale piszesz, ze wiesz

Violetta Valery
19-09-2019, 20:28
jakbyś nie wiedział to bossy poniżej lvlu przewidzianego do pokonania stosują taktyki bardziej skomplikowane niż w wypadku odwrotnym

Alvi
19-09-2019, 20:38
jakbyś nie wiedział to bossy poniżej lvlu przewidzianego do pokonania stosują taktyki bardziej skomplikowane niż w wypadku odwrotnym

o czym ty mowisz? to ze kalvadora na nizszym lv pokonuje sie na odbicie to nie znaczy ze kazdego bossa sie tak robi, ale zeby to zrozumiec trzeba uzywac mozgu z czym niektorzy uzytkownicy tego forum(ty) maja duze problemy. nie wypowiadaj sie na tym forum jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia a jeszcze zaden z twoich 128 postow nie byl do niczego potrzebny

Hous
20-09-2019, 22:32
Dbaj o poziom many oraz hp marynarza, opłaci się to w jego zdolnościach