PDA

Zobacz pełną wersję : [P2] bójki brak ranku



proskiler
14-08-2019, 12:30
Przy bójce z osobą mającą 0 rankingu w oknie przed walką jest zaznaczone, że obie osoby walczą o ranking + wzywanie pomocy, jednak po przegranej walce przeciwnik nie otrzymał rankingu. Atakująca postać - poziom 65, broniąca 67, więc nie ma przewagi poziomu, więc coś jest nie tak.

Falafel
14-08-2019, 13:22
Możesz dać link do walki?

Clover
14-08-2019, 13:27
Przeciwnik miał 0 ranku. To takie zabezpieczenie, żeby broniący się nie był zmuszany po wygranej do bycia graczem pvp (a więc i do bójek pvp).

proskiler
14-08-2019, 21:44
Możesz dać link do walki?

https://mfo3.pl/r/b5aef7ea1

- - - - - - - - - -


Przeciwnik miał 0 ranku. To takie zabezpieczenie, żeby broniący się nie był zmuszany po wygranej do bycia graczem pvp (a więc i do bójek pvp).

No, ale to w takim razie nie powinno się wyświetlać w oknie przed walką, że przeciwnik może dostać rank.
Albo w drugą stronę powinno dodawać rank.
Jedno z tych dwóch ;)

Falafel
14-08-2019, 21:53
A to nie tak, że wam obu wyświetla się to samo? Jakbyś wygrał to byś dostał rang (chyba). Taki sam przykład jest ze złotem, ty masz złoto, walka jest o złoto (masz zaznaczone, że jest o złoto), przeciwnik ma 0G i nie dostajesz nić, a przecież walka była o złoto:D

proskiler
14-08-2019, 22:18
A to nie tak, że wam obu wyświetla się to samo? Jakbyś wygrał to byś dostał rang (chyba). Taki sam przykład jest ze złotem, ty masz złoto, walka jest o złoto (masz zaznaczone, że jest o złoto), przeciwnik ma 0G i nie dostajesz nić, a przecież walka była o złoto:D

No tak, nam obu wyświetla się to samo, ale chodzi mi o to, że było podane, że jak ja wygram walkę to dostanę ileś tam rank - to okej, ale jak wygra przeciwnik, to dostanie też ileś tam rank (a ja tym samym powinienem go stracić), a nie dostał nic, czyli to pole powinno być odznaczone. Taki szczególik, ale wiele zmienia, bo wprowadza w błąd.

Clover
15-08-2019, 14:29
No tak, nam obu wyświetla się to samo, ale chodzi mi o to, że było podane, że jak ja wygram walkę to dostanę ileś tam rank - to okej, ale jak wygra przeciwnik, to dostanie też ileś tam rank (a ja tym samym powinienem go stracić), a nie dostał nic, czyli to pole powinno być odznaczone. Taki szczególik, ale wiele zmienia, bo wprowadza w błąd.

Jedynym błędem, jaki widzę, jest to, że nie straciłeś rankingu. On dostać wciąż nie powinien.