PDA

Zobacz pełną wersję : Dwie propozycje - 1 KP



Jaskier
09-07-2011, 23:30
Nie wiem jak nazwac temat, ale do rzeczy.
1) Stan punktow MF w wygodniejszym miejscu, tzn fajnie by bylo, jakby pkty byly np przy punktach energii, zebysmy nie musieli wchodzic w panel gracza/wciskac reset statystyk, zeby dowiedziec sie ile mamy.
2)Nie wiem czy to mozliwe, ale fajny bylby jakis system powiadamiana nas, gdy jestesmy zalogowani na jednej postaci, ze dostalismy pw na 2 postaci.

Squadron
09-07-2011, 23:34
1) Jestem na nie - zawsze wiem ile mam punktów MF ( w grze jest to nie potrzebne, tylko w panelu )
2) Przydałoby się.

Mita bank
09-07-2011, 23:57
1. nie widze takiej potrzeby ;]

a co do drugiego to bardzo dobry pomysł, sam o tym myślałem żeby załozyć temat z tym ;]

Jaskier
10-07-2011, 00:01
1. Ja widze, bo czasami z ciekawosci chce wiedziec ile mam MF. A ludziom by sie to przydalo, bo napewno nikomu nie przeszkodzi, a zawsze to odrobina czasu dla leniuchow, no i mniej klikania.

Squadron
10-07-2011, 00:33
panel gracza + usługi + twoje postacie + Jaskier = 5 sekund
Codziennie nie musisz patrzeć ile masz tych punktów wystarczy że raz na pare dni sprawdzisz.

Jaskier
10-07-2011, 00:38
To, ze Ty nie musisz, to nie znaczy, ze ja nie mam takiej potrzeby. Codziennie handluje, w wiekszosci sytuacji MFami, wiec chce bez problemu miec wglad w stan konta.

Mita bank
10-07-2011, 00:52
rozumiem że specjalnie dla ciebie i grupki osób handlującej MF'ami administracja ma to wprowadzić?
z tym że wiekszość tej grupki pewnie nie ma problemów z wejściem w panel i sprawdzeniem sobie ile mają MF ;]

i czy tak czesto handlujesz że nie masz czasu na sprawdzenie przez panel (zajmuje z 5-10sek.)? xD oj wątpię że co chwilę ktoś do ciebie pisze w sprawie kupna/sprzedaży MF ;]
możesz sobie tez na kartce zapisywać swój stan MF po każdym handlu, a kartke przykleiś tasmą do monitora ;)


więc wyjasnij czemu twoja propozycja miałaby wejść skoro można sprawdzić inaczej co zajmuje chwilę a do tego opcja przydałaby sie tylko kilku handlarzom ;]

Jaskier
10-07-2011, 01:00
Bo to nie jest problem. A wejscie w panel kasuje czat i dlatego to mi tak przeszkadza.

Mita bank
10-07-2011, 01:05
trochę jednak jest problem :P
a wiadomości z czatu możesz sobie zapamiętać, albo nawet zapisać

lub tak jak mówiłem zapisywać na kartce stan MF jesli tak bardzo ci to przeszkadza ;)

Nyhariel
10-07-2011, 01:46
Pierwsza opcja jest calkowicie zbedna. Co do drugiej to calkiem dobry pomysl... chociaz skoro ktos pisze Ci pw kiedy jestes offline, to chyba nie potrzebuje Cie na "juz" ;p

Jaskier
10-07-2011, 01:48
Ja akurat mam taki przypadek, ze czesto sie przelogowuje, wiec zdarza sie potrzeba ;)

Chaos
10-07-2011, 01:52
1. Zbędne.
2. Może być, ale raczej mało przydatne.

iBulwiaseK
10-07-2011, 11:29
Co do tych wyśiwetlanych MF'ów to można zrobić, że jeśli ktoś ma to się wyśietla, a jeśli posiadamy - pokazuje się na pasku u góry.

Co do drugiej to może wiadomość na czacie ogólnym?

Jaskier
10-07-2011, 11:33
Co do dwojki-raczej wiadomosc systemowa typu "Otrzymales wiadomosc od gracza [nick] na jednej ze swoich postaci."

Co do MFow-moze tez dac opcja, czy chcemy, zeby to bylo wyswietlane (tak jak z widgetami).

Mita bank
10-07-2011, 12:42
większości się to nie podoba ;]
kolejna robota dla adminów, kolejny dzień do tyłu...to już lepiej wprowadzić jako płatną opcje ;)

Warrior Master
10-07-2011, 13:19
1 nie chciał bym bo wiem ile mam a ta 2 przydała by się mam wile pw w sprawie walk na 2 postaci

Antybristler
10-07-2011, 14:30
Ilość MFów by się przydała, np. tu:
https://www.voila.pl/279/kwwmm/index.php?get=1&f=1

Ale musiałaby być uaktualniana po każdym handlu MFami. Jednakże ilość MFów nie zmienia się 20 razy dziennie.

Nerus
10-07-2011, 14:32
no Mapy idealnie to wpasowałeś

sam kiedyś myślałem nad tą propozycją, bo irytuje mnie że trzeba wyjść z gry żeby zobaczyć ilość posiadanych mfów

Jaskier
10-07-2011, 14:35
Przeciez o tym pisalem^^
Nikomu nie przeszkadza, a to poprawka kosmetyczna.

Ash
10-07-2011, 14:45
Nie wiem który gracz ma mieć problem z tym, że MF mu się wyświetla i nie rozumiem jak można mieć do tego jakieś "ale" skoro to w ogóle nie wpływa na rozgrywkę, a może ją trochę uprzyjemnić.
Krytyka w tym dziale jest czasami żałosna, ale tego nie skomentuję.

Goddess Of War
10-07-2011, 18:04
jak handlujesz mfami mozesz podczas handlu sprawdzic stan jak bys chcial komus przekazac takze nie widze problemu .

Tomi
10-07-2011, 19:35
Wyświetlanie MF'ów na pasku to może i nie najgorszy pomysł, natomiast informacja o PW na drugim koncie to co najwyżej w jakimś "pakiecie premium", który mógłby zawierać też inne drobne ułatwienia dla szczególnie aktywnych/zaawansowanych graczy.

Nerus
10-07-2011, 19:37
Wyświetlanie MF'ów na pasku to może i nie najgorszy pomysł, natomiast informacja o PW na drugim koncie to co najwyżej w jakimś "pakiecie premium", który mógłby zawierać też inne drobne ułatwienia dla szczególnie aktywnych/zaawansowanych graczy.

Dobry pomysł z tymi mfami na pasku, dla mnie przydatne bynajmniej

btw. dobrze by było założyć jakiś temat w którym gracze podawali swoje pomysły na usługi PREMIUM, jak na razie jest ich bardzo mało

Jaskier
10-07-2011, 20:33
Skoro nienajgorszy pomysl, to chyba da rade latwo go wprowadzci, bo to kosmetyka bardziej.

Co do propozycji z powiadomieniami o pw-za MFy? Bez przesady, co? :D
Moze funkcja jakiegos poslanca? W sensie robimy jakiegos questa i mamy mozliwosc odblokowania takiej mozliwosci?

ADIHC1
10-07-2011, 23:45
Co do propozycji z powiadomieniami o pw-za MFy? Bez przesady, co?
Ja tam w sumie zdziwiony jestem, że od początku nie projektowali interfejsu z myślą o podziale standard/premium. To tylko jeden z przykładów funkcji, która mogłaby być częścią interfejsu premium. Wiele z obecnie dostępnych opcji nadaje się na funkcję interfejsu premium.