PDA

Zobacz pełną wersję : [P3] Bogini się nie respuje



Oma Ghostrick
04-07-2019, 08:33
Wczoraj na postaci Oma Ghostrick wymieniałam bogini. Wbiegłem w nią i dałem sos, jak osoby do wymiany dołączyły do walki, dałem auto. Zrobiłem rlg na moją 2 postać. Poczekałem parę sekund aż skład da auto na bogini i wymieniłem z nimi resztę, będąc na 2 postaci. Dzisiaj jak się zalogowałem na Oma'ę to nie mam bogini zrespowanej, muszę czekać do północy. Szukałem w wyszukiwarce forum podobnych wypadków i nie znalazłem.

Przeglądarka/OS: Windows 10, firefox

Clover
04-07-2019, 08:39
było coś takiego już kiedyś, boginię musisz "zakończyć" bić przed północą (skończyć animację jej ubijania). Prawdopodobnie powiązane z ładowaniem artefaktów.

Kim Chi
04-07-2019, 08:42
Nie jest powiązane z ładowaniem artefaktów, po prostu animacja znikania mini bossa musi zakończyć się przed północą. To nie błąd.

Oma Ghostrick
04-07-2019, 08:46
Ubiłem wtedy bogini o 12 rano (dokładnie 12:11:43), to jest przed północą.

Clover
04-07-2019, 08:47
Nie jest powiązane z ładowaniem artefaktów, po prostu animacja znikania mini bossa musi zakończyć się przed północą. To nie błąd.

Tak, ale problem jest z tym tylko na bogini, na jaszczurze wczoraj zostawiłem tak postać i nic, normalnie zrespiony.

Kim Chi
04-07-2019, 12:16
Ubiłem wtedy bogini o 12 rano (dokładnie 12:11:43), to jest przed północą.
Ale animację zniknięcia zobaczyłeś dopiero po północy.

- - - - - - - - - -


Tak, ale problem jest z tym tylko na bogini, na jaszczurze wczoraj zostawiłem tak postać i nic, normalnie zrespiony.
Nie, nie tylko. Na żółwiu jest tak samo, na garudzie jest tak samo.

PolskixRycerz
04-07-2019, 17:01
Ale animację zniknięcia zobaczyłeś dopiero po północy.

- - - - - - - - - -


Nie, nie tylko. Na żółwiu jest tak samo, na garudzie jest tak samo.

I chyba Gomez, ale pewny nie jestem