PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja dotyczaca wyzwan



Nyhariel
08-07-2011, 23:49
Jak wiadomo w planach sa tak zwane wyzwania. Uwazam, ze kiedy pomysl wejdzie w gre, powinno oddalic sie wczesniejsza aktualizacje - kiedy ktos nie walczy przez 5 dni, wypada z listy rankingowej. Skoro beda wyzwania, to tak na prawde nie bedzie mozna "chomikowac" rankingu, wiec nie bedzie problemu.

Jaskier
08-07-2011, 23:57
Wypada z gry nie tracac rankingu oczywiscie? Bo zdarzaja sie urlopy, kary, brak netu, czy nawet brak przeciwnika.

Mita bank
09-07-2011, 00:29
własnie, dlaczego taki gracz który wyjechał se na wakacje gdzies ma tracić ranq bo go ktoś wyzwał?
po za tym co ci oni przeszkadzają, nie widnieją w rankingu więc nie utrudniają ci dojścia do lepszej pozycji :P

Nyhariel
09-07-2011, 01:43
Ale wlasnie o to chodzi... w tej chwili gracz, ktory ledwo co wbil 200 pkt znajduje sie na dobrej pozycji w rankingu. Obecny system (kiedy ktos nie walczy 5 dni nie ma go na liscie rankingowej) mial zachecic ludzi do walki, niestety tak sie nie stalo. Kiedy wejdzie system wyzwan nie bedzie miala racji bytu ta opcja, poniewaz juz taki gracz nie da rady chomikowac swoich punkcikow. Wiec zwyczajnie powinno cofnac sie opcje znikania z listy rankingowej kiedy sie nie walczy, bo kazdy kto bedzie mial ranking, bedzie musial walczyc ;] Mam nadzieje, ze teraz mnie zrozumiecie ;p

Jacek
09-07-2011, 08:46
Tak, w momencie wprowadzenia wyzwań nie będzie już limitu aktywności.

Qwiker
09-07-2011, 12:53
Czyli rozumiem, że jak wyjade na wakacje to np. z 300 ptk zostanie mi 50?

Nerus
09-07-2011, 13:01
Czyli rozumiem, że jak wyjade na wakacje to np. z 300 ptk zostanie mi 50?

wydaje mi się że osób które nie są zalogowane nie będzie można "wyzywać"

Chaos
09-07-2011, 13:04
Wyzwania polegają na tym że jeśli odrzucisz wyzwanie, to ktoś może cię przez kilka dni łapać w każdej lokacji.
Więc jeśli będziesz offline to nic nie stracisz.

Nerus
09-07-2011, 13:06
Wyzwania polegają na tym że jeśli odrzucisz wyzwanie, to ktoś może cię przez kilka dni łapać w każdej lokacji.
Więc jeśli będziesz offline to nic nie stracisz.

brutalne ;D

Nyhariel
09-07-2011, 13:23
Czy ja wiem, wreszcie ludzie zaczna walczyc :D Jak bedziesz na wakacjach to nic nie stracisz bo nie bedzie mozna Cie wyzwac, to zapewne bedzie cos w rodzaju pojedynkow, tyle ze wlasciwie musisz przyjac ;p