PDA

Zobacz pełną wersję : zdolność - brak exp lub zamiana na ...



Val Gaav
02-03-2011, 19:11
jak jest możliwość zdolności to zaproponowałbym coś takie jak zdolność "brak ex" lub zamiana exp na goldx2 albo exp na apx2
chodzi mi o to że niektórzy by chcieli zostac na danym lv bo się czują dobrze w walkach na danym poziomie i zamiast kombinować co zrobić z nadmiarem exp po prostu by go nie dostawali albo z drugiej strony ułatwiło by to nabijanie ap zdolności zaklęć kosztem exp

ADIHC1
02-03-2011, 19:37
chodzi mi o to że niektórzy by chcieli zostac na danym lv bo się czują dobrze w walkach na danym poziomie i zamiast kombinować co zrobić z nadmiarem exp po prostu by go nie dostawali albo z drugiej strony ułatwiło by to nabijanie ap zdolności zaklęć kosztem exp
Zapomnij ;)

Ashiro
02-03-2011, 20:42
Nie wiem, skąd wiesz, że "niektórzy" chcą zostać na danym poziomie skoro gra jeszcze się nie rozpoczęła. Jeśli ktoś ma taki zamiar to gratuluję pomysłu.

Ivan
02-03-2011, 21:27
Założenie v3, nie ma siedzenia na niskich lvlach:D

Chaosek
02-03-2011, 23:00
To zamiast expić walcz z graczami.
I tak masz dobrze że nie ma expa za walki.

mtnm
02-03-2011, 23:10
To zamiast expić walcz z graczami.
I tak masz dobrze że nie ma expa za walki.

Chyba nawet wiem kto optował za takim rozwiązaniem ;)
Ale właśnie o to też chodziło: chcesz być w top - expisz, chcesz trzymać lvl - walczysz...

Gargamel1-W2
03-03-2011, 15:09
powinno być coś co by wyłączyło exp lub zablokowac wbijanie lvl'i (exp by leciał ale nie lvl) po odblokowaniu zaległe lvl'e by mu sie dodały :P
jeśli ktoś chce pozostać na jakimś lvl i robić ranking mógłby wyłączyć expa, bo myślę że tacy gracze chcieliby też chodzić na bossów i dropic eq...
ta blokada powinna tez obniżać drop złota do 25-50% tak aby na mixy starczyło i to wszystko ;P

mtnm
03-03-2011, 18:59
Założenie jest takie: chcesz być w top MUSISZ expić, jeśli z jakiegoś powodu chcesz zatrzymać lvl to powinieneś tracić.
Mam nadzieję, że admini nie zmienili zdania w tym temacie.
M.in. dlatego chciałem by atrybuty się zużywały w miarę nic(!)nierobienia...