PDA

Zobacz pełną wersję : Przyzwania



Antybristlerka
17-01-2019, 16:05
Proponuję, aby przyzwania można było użyć w miejscu występowania danego minibossa. Byłoby to bardziej praktyczne.

jestę nietoperę
17-01-2019, 16:06
Zdecydowanie na tak.

DEWASTATOR Leon Full
17-01-2019, 16:11
Najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość użycia wszędzie. Coś stoi na przeszkodzie?

Belnel
17-01-2019, 16:13
Gracz na małym lvlu będzie mógł lać min bossy z 65 lvla :C

Antybristlerka
17-01-2019, 16:14
Gracz na małym lvlu będzie mógł lać min bossy z 65 lvla :C
Teraz 20lv może być w Devos :P

Belnel
17-01-2019, 16:17
Zamiast z małym lvlem wstaw z małą ilością doświadczenia i będzie ok. Czepiasz się - _-

Tomi
17-01-2019, 19:36
Niekoniecznie uznałbym to za bardziej praktyczne. W końcu w mieście łatwo o pomocnika.
Technicznie trochę upierdliwe do zmiany, bo teraz jest uniwersalny skrypt spr. lokację dla wszystkich bossów z Devos.
Ale możliwość jest.

DEWASTATOR Leon Full
17-01-2019, 21:57
Niekoniecznie uznałbym to za bardziej praktyczne. W końcu w mieście łatwo o pomocnika.
Technicznie trochę upierdliwe do zmiany, bo teraz jest uniwersalny skrypt spr. lokację dla wszystkich bossów z Devos.
Ale możliwość jest.

Generalnie ja popieram zmianę w kwestii lokacji - bo obecnie jak przyzywasz np. Jaszczura to ,,nie chcesz iść do Pieczary, Pieczara przyjdzie do ciebie" - albo np. Kraken okazuje się że Devos zostało zalane wodą. Sądzę że lepszym wyjściem byłoby tło miastowe do przyzwań. Jest to wykonalne, przykład Grincha doskonale to pokazał - lepsze pytanie czemu to nie jest w grze.

Clover
18-01-2019, 12:22
Generalnie ja popieram zmianę w kwestii lokacji - bo obecnie jak przyzywasz np. Jaszczura to ,,nie chcesz iść do Pieczary, Pieczara przyjdzie do ciebie" - albo np. Kraken okazuje się że Devos zostało zalane wodą. Sądzę że lepszym wyjściem byłoby tło miastowe do przyzwań. Jest to wykonalne, przykład Grincha doskonale to pokazał - lepsze pytanie czemu to nie jest w grze.

Zgadzam się.
+ czemu nie ma możliwości użycia poza devos? To coś zmienia?

jestę nietoperę
02-12-2020, 00:19
Nordia, nowe przyzwania, będzie to wprowadzone?

Vendetta
02-12-2020, 01:43
Ja również jestem za tym, żeby przyzywanie można było wykorzystać w miejscu respienia się danego bossa. Ułatwiłoby to wymiany z wykorzystaniem przyzywań. :)

Clover
02-12-2020, 12:28
Zamiast z małym lvlem wstaw z małą ilością doświadczenia i będzie ok. Czepiasz się - _-

A ja dalej nie rozumiem, co w tym złego.
Jak ktoś chce zaprosić 1 lvl na minibossa, to sobie zaprosi, sam sobie zrobi pod górkę, a 1 lvl nie dostanie jakoś dużo expa, bo podział grupy będzie dla niego na niekorzyść.