PDA

Zobacz pełną wersję : [P?] Wywalenie z gry



king of fire
15-01-2019, 21:44
Witam. Mam taki problem w grze, bo jeżeli przełącze na chwile na inną Strone to gdy przełącze na Strone mfo3 z powrotem to mnie wywala do panelu gracza:( na androidzie cały czas mnie wywala w sposób który napisałem, a na komputerze dosyć często u mnie ten błąd występuje. Czy wy spotkaliście ten sam błąd gry? Z góry dziękuje:)

Przeglądarka/OS: Google Chrome

Lisu aka wróciłem
15-01-2019, 22:27
Jest taki problem, czasem, zdarza mi się że wyrzuca po 5 sekundach, a innego dnia jestem afk 8 godzin i nic. Również na chromie

Bąblowiec pląsający
15-01-2019, 23:01
Na Vivaldim również się zdarza.

GoldenkoPL
16-01-2019, 12:45
Bardzo znany błąd. Aktualnie z tego co wiem to chyba nie da się go naprawić.

EneDueRabe
16-01-2019, 14:03
Witam. Mam taki problem w grze, bo jeżeli przełącze na chwile na inną Strone to gdy przełącze na Strone mfo3 z powrotem to mnie wywala do panelu gracza:( na androidzie cały czas mnie wywala w sposób który napisałem, a na komputerze dosyć często u mnie ten błąd występuje. Czy wy spotkaliście ten sam błąd gry? Z góry dziękuje:)

Przeglądarka/OS: Google Chrome

Też tak mam.

aenyia
16-01-2019, 18:52
Witam. Mam taki problem w grze, bo jeżeli przełącze na chwile na inną Strone to gdy przełącze na Strone mfo3 z powrotem to mnie wywala do panelu gracza:( na androidzie cały czas mnie wywala w sposób który napisałem, a na komputerze dosyć często u mnie ten błąd występuje. Czy wy spotkaliście ten sam błąd gry? Z góry dziękuje:)

Przeglądarka/OS: Google Chrome

Wystarczy mieć otwarte nowe okno, a nie nową kartę i błąd nie powinien występować.

Bilbo Baggins
24-01-2019, 08:25
ja też to miałem i naprawiłem :D

king of fire
24-01-2019, 19:21
ja też to miałem i naprawiłem :D

To napisz niby Jak?

Tomi
12-02-2019, 15:58
Wraz z wgraniem Eventu Walentynkowego weszła pewna zmiana w silniku, która powinna nieco złagodzić skutki AFK na nieaktywnej karcie, gdyż nie są już kolejkowane w tle animacje jak to miało miejsce wcześniej (powrót na kartę odgrywał w przyspieszonym tempie zaległości).

Belnel
13-02-2019, 09:26
Fajna zmiana bo można zostawić postać by łapała jakiegoś mini bossa (np graudę) i można w tym czasie przeglądać forum, i przestało wywalać. Jednak musi być jakieś ale ;D Teraz bugują się ruchome skałki w jaskini lewitacji (wchodzimy do jaskini lewitacji, wchodzimy na inną kartę i pozostajemy tam przez 10s i wracamy na zakładkę mfo) a o to efekt: https://gyazo.com/93e5d2f44d1625652d6af29d497b248a

NieZgodna
13-02-2019, 12:55
Ale nie zawsze wywala, zależy od dnia.
Za to wczoraj między 12h a 14h to takie cofki w Eterni były, jedynie zalogowanie się ponownie pomagało.

Clover
13-02-2019, 13:00
Ale nie zawsze wywala, zależy od dnia.
Za to wczoraj między 12h a 14h to takie cofki w Eterni były, jedynie zalogowanie się ponownie pomagało.

Hmm, a myślałem, że to mój internet...
Potwierdzam, czasami musiałem po wejściu na lokację odświeżać stronę, bo ciągle mnie do wejścia lokacji cofało.

Tomi
13-02-2019, 13:56
Przyczyny są generalnie dwie, ale skutek ten sam:

1) problemy połączeń na linii przeglądarka - serwer => wylogowanie z powodu braku aktywności klienta
2) przepełnienie bufora pamięci dla zakładki => zamrożenie aktywności => wylogowanie z powodu braku aktywności klienta




Fajna zmiana bo można zostawić postać by łapała jakiegoś mini bossa (np graudę) i można w tym czasie przeglądać forum, i przestało wywalać. Jednak musi być jakieś ale ;D Teraz bugują się ruchome skałki w jaskini lewitacji (wchodzimy do jaskini lewitacji, wchodzimy na inną kartę i pozostajemy tam przez 10s i wracamy na zakładkę mfo) a o to efekt: https://gyazo.com/93e5d2f44d1625652d6af29d497b248a
Idzie do sprawdzenia.

Antybristler
13-02-2019, 16:32
W moim przypadku wywalanie jest praktycznie gwarantowane gdy pozostawi się postać "w depozycie". Postać ma sporo itemów i być może wczytywanie zakładki z itemami (a jest ich kilka tysięcy...) ma problem zawieszania się i uniemożliwia logowanie. Do tego niezbyt szybkie internet i jest problem z zalogowaniem. Może uda się wprowadzić poprawkę, by po wylogowaniu jeśli postać jest "podłączona" do depozytu by była odłączona i odsunięta pole niżej. Po wielu próba zalogowaniu udało się zalogować i wyjść z depozytu ale to jest sytuacja nie do przyjęcia.

Tomi
13-02-2019, 17:21
W moim przypadku wywalanie jest praktycznie gwarantowane gdy pozostawi się postać "w depozycie". Postać ma sporo itemów i być może wczytywanie zakładki z itemami (a jest ich kilka tysięcy...) ma problem zawieszania się i uniemożliwia logowanie. Do tego niezbyt szybkie internet i jest problem z zalogowaniem. Może uda się wprowadzić poprawkę, by po wylogowaniu jeśli postać jest "podłączona" do depozytu by była odłączona i odsunięta pole niżej. Po wielu próba zalogowaniu udało się zalogować i wyjść z depozytu ale to jest sytuacja nie do przyjęcia.

Tu mogę poradzić tylko:
1) wyczyścić plecak ze zbędnych rzeczy, aby nie było ich kilka tysięcy / przełożyć na inne postacie
2) nie zostawiać tak postaci jeśli nie zastosujemy się do punktu 1 i nie chcemy mieć w końcu na stałe zablokowanej postaci, gdy przekroczymy pewną granicę. Opisane problemy zwiastują zbliżanie się do tej granicy.

Zawsze przy pewnej liczbie w końcu będzie to zjadało za dużo zasobów serwera i w takich wypadkach musi zostać przerwane, aby inni nie mieli problemów z grą.
Wprowadzenie bezpiecznego limitu na liczbę rzeczy w plecaku to jedyna opcja, aby to się nigdy nie zdarzało.

Antybristler
13-02-2019, 19:22
Niestety mam tego eq tak wiele (głównie eq górnicze za kopanie), że ładowanie zakładki trwa dłuższą chwilę, a przekładanie na inną postać to wkładanie do depozytu, zamykanie go, wylogowanie i zalogowanie na inną postać i wyjmowanie i tak kilkaset powtórzeń. To nie jest ani dla mnie wykonując to komfortowe ani pewnie dla serwera, setki logowań/wylogowań. Czy może admin przełożyć coś hurtowo? W większości uda się sytuację opanować gdyby całe eq górnicze oraz inne eq od 1 do 49 Lv przełożyć z postaci Anybristler do Nasciturus. Podobnie z gemami - przełożenie wszystkich gemów, a jeśli się da pozostawienie po 10 szt. nabitych każdego rodzaju.
W przeciwnym razie czeka mnie gehenna przy przekładaniu... Przydałoby się jakieś rozwiązanie bardziej systemowe, może takich przypadków być więcej. Gdyby ceny sprzedaży tego eq były nieco wyższe to zdecydować by się można było na sprzedanie tego eq, ale tak nie jest.

NieZgodna
14-02-2019, 19:30
Około 19:10 w nawiedzonym chciałem zbójkować gostka, ale za każdym razem co dawałem zaatakuj to pobierało energię, a
walka się nie rozpoczęła. Gostek miał migającą nad głową klepsydrę.
Po paru takich kliknięciach ubyło z 30 energii, po odświeżeniu strony energia dodawała się po paru sztuk.

Chciałem nagrać to wszystko, ale gostek mi uciekł :/
Możliwe, że to błąd ....

Pirrat
23-02-2019, 15:32
Wprowadzone zmiany wpływają na inne elementy gry np. próba zręczności Smoka - zmiana karty przeglądarki blokuje elementy ruchome w miejscach pozwalając przejść test. Analogiczna sytuacja zapewne występuje w próbie ze ścianą koło Szczurołaka i innych zręcznościówkach wymagających sprawności.

Tomi
27-02-2019, 23:48
Wprowadzone zmiany wpływają na inne elementy gry np. próba zręczności Smoka - zmiana karty przeglądarki blokuje elementy ruchome w miejscach pozwalając przejść test. Analogiczna sytuacja zapewne występuje w próbie ze ścianą koło Szczurołaka i innych zręcznościówkach wymagających sprawności.
Już powinno działać dobrze.

Belnel
10-03-2019, 19:03
Czy mi się wydaje czy znów wywala? ;c

Lisu aka wróciłem
10-03-2019, 19:09
Czy mi się wydaje czy znów wywala? ;c

Mną kilka dni temu rzucało, dzisiaj ani razu. Może to jakieś problemy lokalne, chociaż nie wiem czym mogłyby być spowodowane w moim przypadku.