PDA

Zobacz pełną wersję : [P3] Klucze na evencie



Czemubynie
04-12-2018, 14:58
Z tego co powiedział Duch Obecnych Świąt, "jeśli nie wykorzystasz go (klucza) w dniu, w którym go zdobyłeś - obraca się w pył."

Problem polega na tym, że wczoraj zapomniałem otworzyć trzeciego pokoju, a klucz jak był, tak został w moim ekwipunku. Choć powinienem go stracić, został i mogłem otworzyć nim czwarte drzwi. Wszystko fajnie do momentu, kiedy Wredny Gremlin dał mi następną możliwość zdobycia klucza i znowu mam na zapas dodatkowy klucz, którego tym razem nie jestem w stanie w ogóle użyć na żadnych drzwiach. Nie mogę też z tego powodu kupić klucza na zaległe drzwi, bo Gremlin czeka aż wykorzystam klucze które póki co mam.

Da się to obejść w ten sposób że jutro otworzę następne drzwi ale nie spytam o zagadkę, ale tak czy tak wydaje się że to nie jest poprawne działanie systemu.

Belnel
04-12-2018, 15:19
Tak ma być, to nie błąd. Nie da się zrobić by przedmioty automatycznie o północy znikały. Jedynie co to można poprawić tekst który wypowiada duch by nie wprowadzał w błąd.

proof
04-12-2018, 15:38
Faktycznie dialog jest przestarzały, na początku miało tak być. Nie da się tego zbugowac z tego względu, ze numery drzwi są na sztywno przypisane do dat.

Tomi
04-12-2018, 15:54
Można jeszcze ewentualnie wyłączyć możliwość wzięcia zagadki/walki, gdy się otworzyło już dzisiejsze drzwi kluczem z poprzedniego dnia.