Dorek
05-11-2018, 20:06
Zapisy Zamknięte!
Informacje: To wstępna wersja regulaminu. Całkiem możliwe że zostanie on przebudowany o czym dam znać zapisanym osobom.
1. Zasady Ogólne
1.1 Sędzią Turnieju jest gracz "Dorek" i wszelkie uwagi lub pytania należy kierować do niego poprzez
PW w grze jak i na forum.
1.2 Turniej będzie najpierw rozgrywany w grupach, a później w systemie pucharowym.
1.3 Czas trwania Turnieju przewidywany jest na 1 miesiąc.
1.4 Turniej rozpoczyna się dnia 13 Listopada 2018r.
1.5 Turniej będzie się składał z 4, 8 lub 16 (w zależności od liczby uczestników) grup, w których przewidywana
ilość graczy wynosi 3-5.
1.6 W obrębie swojej grupy gracz jest zobowiązany rozegrać walki ze wszystkimi swoimi Rywalami.
1.7 Z każdej grupy do dalszego etapu rozgrywek wychodzą po 2 osoby.
1.8 Punktacja w etapie grupowym wygląda następująco: 3 pkt - wygrana 1 pkt - przegrana. W przypadku posiadania takiej samej ilości zdobytych punktów o wyjściu z grupy będzie decydowała dogrywka.
1.9 Jeżeli jakimś przypadkiem walka zakończy się remisem to walka jest uznawana za nieważną, a przeciwnicy
muszą zawalczyć ponownie.
1.10 Aby walka była turniejowa obaj gracze muszą napisać na początku walki "Walka turniejowa".
1.11 Liczą się jedynie pojedynki. Bójki oraz walki na arenie nie są zaliczane.
1.12 W Turnieju udział może brać każdy gracz, lecz tylko jedną postacią, która ma minimalnie 65 poziom.
1.13 W walce turniejowej walka powinna być o nic.
1.14 Miejsce w grupie zależy od całkowitej liczby punktów zdobytej za walki w danej grupie. Im się ma więcej
punktów tym lepsze miejsce się zajmuje.
1.15 Każda grupa ma osobną tabele.
1.16 Zwycięzca walki musi wysłać PW w grze do organizatora turnieju. W treści wiadomości znajdować się ma raport
walki oraz Grupa. Uwaga! raport wysyła tylko osoba która wygrała. Dzięki temu ułatwisz mi pracę w aktualizowaniu tabel ;).
1.17 Zabroniona jest zmiana profesji podczas trwania Turnieju.
1.18 Wyniki walk turniejowych, tabele, pozycja rankingowa oraz profesja graczy będą znajdować się w tym temacie.
1.20 Jeżeli w turnieju gracz zostanie zdyskwalifikowany, a nie rozegrał jeszcze wszystkich walk w grupie. wtedy zostaną przydzielone walkowery.
1.21 Wszyscy gracze ze swoich grup są zmuszeni do odignorowania rywali ze swoich drużyn( to samo tyczy się dalszej fazy turnieju )
2. Rejestracja
2.1 Aby zapisać się do turnieju należy zgłosić się do organizatora bądź w poście na forum. Następnie zapłacić 30.000G wpisowego po lepsze nagrody!.
2.2 Udział w turnieju mogą brać tylko osoby z 65lv+.
2.3 Zabroniona jest zmiana profesji podczas trwania turnieju! Ostateczna weryfikacja nastąpi w następny dzień od zakończenia zapisów.
2.4 Zapisy trwają od 20:00 05.11.2018 do 22:00 11.11.2018.
2.5 W turnieju Liga jak i ranking PvP jest brany pod uwagę i od niego będzie zależało umiejscowienie w grupie.
2.6 Po dokonaniu rejestracji umieszczam zarejestrowanego gracza na forum w temacie Turnieju Graczy.
2.7 Po zakończeniu rejestracji osoby zarejestrowane zostaną rozlosowane do grup.
3. Walki Turniejowe
3.1 Terminy walk będą ustalane z minimum jednym dniem uprzedzenia.
3.2 Terminy walk będą odbywały się co 2-3 dni (W grupie na wszystkie walki jest cały jeden tydzień!).
3.3 Walki można toczyć w normalnych pojedynkach na każdej lokacji!.
3.4 Walki turniejowe będą toczone w systemie manualnym.
3.5 Gracze mogą rozegrać walkę z ustalonym przeciwnikiem przed terminem.
3.6 W ostatni dzień terminu na walkę gracze zmuszeni są wysłać sobie pojedynek na określoną godzinę.
3.7 Po wyjściu z grupy gracze będą walczyć w systemie pucharowym stosowanym między innym w piłce nożnej np : 1Avs2H 2Bvs1G itd.
3.8 Miejsce w grupie, z której się wychodzi ma znaczenie.
3.9 Gracze, którzy odpadli z półfinałów będą toczyć walkę o III miejsce.
3.10 Walki w grupie odbywają się w systemie BO1. Natomiast w fazie pucharowej również w systemie BO1.
3.11 Każdy termin walk będzie informowany nowym postem w temacie.
3.12 Wyniki walk grupowych jak i fazy pucharowej będą znajdowały się w tym temacie.
3.13 Terminy walk będą podawane w tym temacie i każdy gracz ma obowiązek samodzielnie się z nimi zapoznać. (Mimo to i tak postaram się każdemu wysyłać wiadomości by pamiętał o turnieju!)
3.14 Losowanie do grup odbędzie się poprzez system stosowany m.in na MŚ w piłce nożnej z podziałem na koszyki (punkty rank. manu.)
3.15 Losowanie odbędzie się poprzez program The Hat następnie zostanie ono opublikowanie na youtubie.
3.16 Ostateczna weryfikacja punktów rank. manu. profesji jak i poziomu postaci zostanie przeprowadzona w dzień po zakończeniu zapisów
4. Nagrody
4.1 I Miejsce 1.500.000G +50% (300k) wpisowego oraz 30 MF
4.2 II Miejsce 500.000G +35% (210k) wpisowego oraz 20 MF
4.3 III Miejsce 250.000G +15% (90k) wpisowego oraz 10 MF
4.4 IV Miejsce 100.000G
4.5 W turnieju dozwolone jest sponsorowanie nagród.
4.6 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sponsorowane nagrody.
4.7 Wpisowe wyniosło 600k.
5. Kary i kwestie sporne
5.1 Gracz, który nie odbył żadnej walki w Turnieju zostaje zdyskwalifikowany a jego walki zostaną oddane walkowerami.
5.2 Gracz, który zmieni profesję podczas trwania turnieju zostanie usunięty z Turnieju a jego walki zostaną oddane walkowerami.
5.3 Gracz, który będzie działał na szkodę innych lub szkodę Turnieju Graczy zostanie usunięty z niego a jego walki oddane walkowerami.
5.4 Gracz, który pomimo logowania się do gry ignoruje wiadomości od sędziego i nie rozgrywa walk
Turniejowych - może być natychmiast usunięty z Turnieju.
5.5 Specjalne poddawanie walk przez graczy będzie karane indywidualnie przez sędziego.
5.6 Gracz, który dostał od sędziego Turnieju ignora musi poprosić przez innego gracza o odblokowanie
przesyłania wiadomości do sędziego.
5.7 Wszelkie niejasności i problemy rozpatruje sędzia Dorek.
Turniej odbędzie się jeżeli będzie minimum 16 uczestników.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Zapisani Gracze: Zapłacone wpisowe = $$ Stan rankingu z dnia 11.11.2018 godz: 22:30
1.Dorek 68lv $$ rank: 441
2.Kaidan 68lv $$ rank: 283
3.Danger 65lv $$ rank: 1
4.Muszolot 67lv $$ rank: 313
5.GoldenkoPl 68lv $$ rank: 1
6.LeGenDar 67lv $$ rank: 384
7.Grażynaaaa 67 lvl $$ rank: 1
8.Hiroko 65 lv $$ rank: 425
9.Clown 65 lv $$ rank: 1
10.EneDueRabe 65lv $$ rank: 701
11.Dziadyga 67lv $$ rank: 389
12.Yachu 66 lv $$ rank: 47
13.Nattat 66 lv $$ rank: 1
14.Westers 65 lv $$ rank: 275
15.Zakokszony 65 lv $$ rank: 33
16.Lord Marichuanin 65 lv $$ rank: 379
17.Czervik 67 lv $$ rank: 403
18.Fusia 65 lv $$ rank: 75
19.Elrond Undómiel 66 lv $$ rank: 64
20.Tyg 68 lv $$ rank: 1
Koszyki:
Koszyk 1
Koszyk 2
Koszyk 3
Koszyk 4
EneDueRabe 701
LeGenDar 384
Fusia 75
Tyg 1
Dorek 441
Lord Marichuanin 379
Elrond Undómiel 64
Grażynaaa 1
Hiroko 425
Muszolot 313
Yachu 47
Nattat 1
Czervik 403
Kaidan 283
Zakokszony 33
Clown 1
Dziadyga 389
Westers 275
GoldenkoPl 1
Danger 1
Link Do Losowania: >klik< (https://www.youtube.com/watch?v=rnaKxDWZ95Y&feature=youtu.be)
Grupy:
Grupa A
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Kaidan
12
4/0
2.
LeGenDar
10
3/1
3.
EneDueRabe
8
2/2
4.
Yachu
6
1/3
5.
Danger
1
0/4
Walki Grupy A
X
EneDueRabe
Kaidan
LeGenDar
Yachu
Danger
EneDueRabe
X
EneDueRabe vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/bdd710715)
EneDueRabe vs LeGenDar +1 (https://mfo3.pl/r/b27043457)
EneDueRabe vs Yachu +3 (https://mfo3.pl/r/b70e9d122)
Walkower +3
Kaidan
Kaidan vs EneDueRabe +3 (https://mfo3.pl/r/bdd710715)
X
Kaidan vs LeGenDar +3 (https://mfo3.pl/r/b2759d420)
Kaidan vs Yachu +3 (https://mfo3.pl/r/ba3a05c6a)
Kaidan vs Danger +3 (https://mfo3.pl/r/bd19373a6)
LeGenDar
LeGenDar vs EneDueRabe +3 (https://mfo3.pl/r/b27043457)
LeGenDar vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/b2759d420)
X
LeGenDar vs Yachu +3 (https://mfo3.pl/r/b324bf6ad)
Walkower +3
Yachu
Yachu vs EneDueRabe +1 (https://mfo3.pl/r/b70e9d122)
Yachu vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/ba3a05c6a)
Yachu vs LeGenDar +1 (https://mfo3.pl/r/b324bf6ad)
X
Walkower +3
Danger
Walkower +0
Danger vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/bd19373a6)
Walkower +0
Walkower +0
X
Grupa B
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Grażynaaa
12
4/0
2.
Dorek
10
3/1
3.
Westers
8
2/2
4.
Elrond Undómiel
6
1/3
5.
Nattat
2
0/4
Walki Grupy B
X
Dorek
Westers
Elrond Undómiel
Grażynaaa
Nattat
Dorek
X
Dorek vs Westers +3 (https://mfo3.pl/r/b15446598)
Dorek vs Elrond Undómiel +3 (https://mfo3.pl/r/b39c05989)
Dorek vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/b071bd89b)
Dorek vs Nattat +3 (https://mfo3.pl/r/ba40f8494)
Westers
Westers vs Dorek +1 (https://mfo3.pl/r/b15446598)
X
Westers vs Elrond Undómiel +3 (https://mfo3.pl/r/ba2de94f3)
Westers vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/bfb6f861f)
Walkower +3
Elrond Undómiel
Elrond Undómiel vs Dorek +1 (https://mfo3.pl/r/b39c05989)
Elrond Undómiel vs Westers +1 (https://mfo3.pl/r/ba2de94f3)
X
Elrond Undómiel vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/ba7034be4)
Walkower +3
Grażynaaa
Grażynaaa vs Dorek +3 (https://mfo3.pl/r/b071bd89b)
Grażynaaa vs Westers +3 (https://mfo3.pl/r/bfb6f861f)
Grażynaaa vs Elrond Undómiel +3 (https://mfo3.pl/r/ba7034be4)
X
Grażynaaa vs Nattat +3 (https://mfo3.pl/r/b10f8f504)
Nattat
Nattat vs Dorek +1 (https://mfo3.pl/r/ba40f8494)
Walkower +0
Walkower +0
Nattat vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/b10f8f504)
X
Grupa C
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Muszolot
12
4/0
2.
Dziadyga
10
3/1
3.
Tyg
8
2/2
4.
GoldenkoPl
6
1/3
5.
Czervik
0
0/4
Walki Grupy C
X
Dziadyga
Czervik
Muszolot
GoldenkoPl
Tyg
Dziadyga
X
Walkower +3
Dziadyga vs Muszolot +1 (https://mfo3.pl/r/bea7d114c)
Dziadyga vs GoldenkoPl +3 (https://mfo3.pl/r/bf3038b24)
Dziadyga vs Tyg +3 (https://mfo3.pl/r/badad5acf)
Czervik
Walkower +0
X
Walkower +0
Walkower +0
Walkower +0
Muszolot
Muszolot vs Dziadyga +3 (https://mfo3.pl/r/bea7d114c)
Walkower +3
X
Muszolot vs GoldenkoPl +3 (https://mfo3.pl/r/b26fe9d6d)
Muszolot vs Tyg +3 (https://mfo3.pl/r/bee9523fd)
GoldenkoPl
GoldenkoPl vs Dziadyga +1 (https://mfo3.pl/r/bf3038b24)
Walkower +3
GoldenkoPl vs Muszolot +1 (https://mfo3.pl/r/b26fe9d6d)
X
GoldenkoPl vs Tyg (https://mfo3.pl/r/b070d08db)
Tyg
Tyg vs Dziadyga +1 (https://mfo3.pl/r/badad5acf)
Walkower +3
Tyg vs Muszolot +1 (https://mfo3.pl/r/bee9523fd)
Tyg vs GoldenkoPl (https://mfo3.pl/r/b070d08db)
X
Grupa D
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Hiroko
12
4/0
2.
Fusia
10
3/1
3.
Lord Marichuanin
8
2/2
4.
Clown
6
1/3
5.
Zakokszony
3
0/4
Walki Grupy D
X
Hiroko
Lord Marichuanin
Zakokszony
Fusia
Clown
Hiroko
X
Hiroko vs Lord Marichuanin +3 (https://mfo3.pl/r/b5f0d90fa)
Hiroko vs Zakokszony +3 (https://mfo3.pl/r/b6fdf0dc5)
Hiroko vs Fusia +3 (https://mfo3.pl/r/bd44814b4)
Hiroko vs Clown +3 (https://mfo3.pl/r/bef1aab31)
Lord Marichuanin
Lord Marichuanin vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/b5f0d90fa)
X
Lord Marichuanin vs Zakokszony +3 (https://mfo3.pl/r/b5c98393a)
Lord Marichuanin vs Fusia +1 (https://mfo3.pl/r/bac4e9776)
Lord Marichuanin vs Clown +3 (https://mfo3.pl/r/b98c329cc)
Zakokszony
Zakokszony vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/b6fdf0dc5)
Zakokszony vs Lord Marichuanin +1 (https://mfo3.pl/r/b5c98393a)
X
Walkower +0
Zakokszony vs Clown +1 (https://mfo3.pl/r/bc9f29147)
Fusia
Fusia vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/bd44814b4)
Fusia vs Lord Marichuanin (https://mfo3.pl/r/bac4e9776)
Walkower +3
X
Fusia vs Clown +3 (https://mfo3.pl/r/b051213f0)
Clown
Clown vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/bef1aab31)
Clown vs Lord Marichuanin +1 (https://mfo3.pl/r/b98c329cc)
Clown vs Zakokszony +3 (https://mfo3.pl/r/bc9f29147)
Clown vs Fusia +1 (https://mfo3.pl/r/b051213f0)
X
Faza Pucharowa:
Ćwierćfinał
Kaidan vs (https://mfo3.pl/r/bc26276d8) Fusia
Hiroko vs (https://mfo3.pl/r/b3679d155) LeGenDar
Grażynaaa vs (https://mfo3.pl/r/bf08b1079) Dziadyga
Muszolot vs (https://mfo3.pl/r/b8521faeb) Dorek
Półfinał
Dziadyga vs (https://mfo3.pl/r/bf648895b) Kaidan
Hiroko vs (https://mfo3.pl/r/b82d9096f) Dorek
Walka o 3 Miejsce
Dziadyga vs Hiroko
Finał
Kaidan vs (https://mfo3.pl/r/bd32e7524) Dorek
Informacje: To wstępna wersja regulaminu. Całkiem możliwe że zostanie on przebudowany o czym dam znać zapisanym osobom.
1. Zasady Ogólne
1.1 Sędzią Turnieju jest gracz "Dorek" i wszelkie uwagi lub pytania należy kierować do niego poprzez
PW w grze jak i na forum.
1.2 Turniej będzie najpierw rozgrywany w grupach, a później w systemie pucharowym.
1.3 Czas trwania Turnieju przewidywany jest na 1 miesiąc.
1.4 Turniej rozpoczyna się dnia 13 Listopada 2018r.
1.5 Turniej będzie się składał z 4, 8 lub 16 (w zależności od liczby uczestników) grup, w których przewidywana
ilość graczy wynosi 3-5.
1.6 W obrębie swojej grupy gracz jest zobowiązany rozegrać walki ze wszystkimi swoimi Rywalami.
1.7 Z każdej grupy do dalszego etapu rozgrywek wychodzą po 2 osoby.
1.8 Punktacja w etapie grupowym wygląda następująco: 3 pkt - wygrana 1 pkt - przegrana. W przypadku posiadania takiej samej ilości zdobytych punktów o wyjściu z grupy będzie decydowała dogrywka.
1.9 Jeżeli jakimś przypadkiem walka zakończy się remisem to walka jest uznawana za nieważną, a przeciwnicy
muszą zawalczyć ponownie.
1.10 Aby walka była turniejowa obaj gracze muszą napisać na początku walki "Walka turniejowa".
1.11 Liczą się jedynie pojedynki. Bójki oraz walki na arenie nie są zaliczane.
1.12 W Turnieju udział może brać każdy gracz, lecz tylko jedną postacią, która ma minimalnie 65 poziom.
1.13 W walce turniejowej walka powinna być o nic.
1.14 Miejsce w grupie zależy od całkowitej liczby punktów zdobytej za walki w danej grupie. Im się ma więcej
punktów tym lepsze miejsce się zajmuje.
1.15 Każda grupa ma osobną tabele.
1.16 Zwycięzca walki musi wysłać PW w grze do organizatora turnieju. W treści wiadomości znajdować się ma raport
walki oraz Grupa. Uwaga! raport wysyła tylko osoba która wygrała. Dzięki temu ułatwisz mi pracę w aktualizowaniu tabel ;).
1.17 Zabroniona jest zmiana profesji podczas trwania Turnieju.
1.18 Wyniki walk turniejowych, tabele, pozycja rankingowa oraz profesja graczy będą znajdować się w tym temacie.
1.20 Jeżeli w turnieju gracz zostanie zdyskwalifikowany, a nie rozegrał jeszcze wszystkich walk w grupie. wtedy zostaną przydzielone walkowery.
1.21 Wszyscy gracze ze swoich grup są zmuszeni do odignorowania rywali ze swoich drużyn( to samo tyczy się dalszej fazy turnieju )
2. Rejestracja
2.1 Aby zapisać się do turnieju należy zgłosić się do organizatora bądź w poście na forum. Następnie zapłacić 30.000G wpisowego po lepsze nagrody!.
2.2 Udział w turnieju mogą brać tylko osoby z 65lv+.
2.3 Zabroniona jest zmiana profesji podczas trwania turnieju! Ostateczna weryfikacja nastąpi w następny dzień od zakończenia zapisów.
2.4 Zapisy trwają od 20:00 05.11.2018 do 22:00 11.11.2018.
2.5 W turnieju Liga jak i ranking PvP jest brany pod uwagę i od niego będzie zależało umiejscowienie w grupie.
2.6 Po dokonaniu rejestracji umieszczam zarejestrowanego gracza na forum w temacie Turnieju Graczy.
2.7 Po zakończeniu rejestracji osoby zarejestrowane zostaną rozlosowane do grup.
3. Walki Turniejowe
3.1 Terminy walk będą ustalane z minimum jednym dniem uprzedzenia.
3.2 Terminy walk będą odbywały się co 2-3 dni (W grupie na wszystkie walki jest cały jeden tydzień!).
3.3 Walki można toczyć w normalnych pojedynkach na każdej lokacji!.
3.4 Walki turniejowe będą toczone w systemie manualnym.
3.5 Gracze mogą rozegrać walkę z ustalonym przeciwnikiem przed terminem.
3.6 W ostatni dzień terminu na walkę gracze zmuszeni są wysłać sobie pojedynek na określoną godzinę.
3.7 Po wyjściu z grupy gracze będą walczyć w systemie pucharowym stosowanym między innym w piłce nożnej np : 1Avs2H 2Bvs1G itd.
3.8 Miejsce w grupie, z której się wychodzi ma znaczenie.
3.9 Gracze, którzy odpadli z półfinałów będą toczyć walkę o III miejsce.
3.10 Walki w grupie odbywają się w systemie BO1. Natomiast w fazie pucharowej również w systemie BO1.
3.11 Każdy termin walk będzie informowany nowym postem w temacie.
3.12 Wyniki walk grupowych jak i fazy pucharowej będą znajdowały się w tym temacie.
3.13 Terminy walk będą podawane w tym temacie i każdy gracz ma obowiązek samodzielnie się z nimi zapoznać. (Mimo to i tak postaram się każdemu wysyłać wiadomości by pamiętał o turnieju!)
3.14 Losowanie do grup odbędzie się poprzez system stosowany m.in na MŚ w piłce nożnej z podziałem na koszyki (punkty rank. manu.)
3.15 Losowanie odbędzie się poprzez program The Hat następnie zostanie ono opublikowanie na youtubie.
3.16 Ostateczna weryfikacja punktów rank. manu. profesji jak i poziomu postaci zostanie przeprowadzona w dzień po zakończeniu zapisów
4. Nagrody
4.1 I Miejsce 1.500.000G +50% (300k) wpisowego oraz 30 MF
4.2 II Miejsce 500.000G +35% (210k) wpisowego oraz 20 MF
4.3 III Miejsce 250.000G +15% (90k) wpisowego oraz 10 MF
4.4 IV Miejsce 100.000G
4.5 W turnieju dozwolone jest sponsorowanie nagród.
4.6 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sponsorowane nagrody.
4.7 Wpisowe wyniosło 600k.
5. Kary i kwestie sporne
5.1 Gracz, który nie odbył żadnej walki w Turnieju zostaje zdyskwalifikowany a jego walki zostaną oddane walkowerami.
5.2 Gracz, który zmieni profesję podczas trwania turnieju zostanie usunięty z Turnieju a jego walki zostaną oddane walkowerami.
5.3 Gracz, który będzie działał na szkodę innych lub szkodę Turnieju Graczy zostanie usunięty z niego a jego walki oddane walkowerami.
5.4 Gracz, który pomimo logowania się do gry ignoruje wiadomości od sędziego i nie rozgrywa walk
Turniejowych - może być natychmiast usunięty z Turnieju.
5.5 Specjalne poddawanie walk przez graczy będzie karane indywidualnie przez sędziego.
5.6 Gracz, który dostał od sędziego Turnieju ignora musi poprosić przez innego gracza o odblokowanie
przesyłania wiadomości do sędziego.
5.7 Wszelkie niejasności i problemy rozpatruje sędzia Dorek.
Turniej odbędzie się jeżeli będzie minimum 16 uczestników.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Zapisani Gracze: Zapłacone wpisowe = $$ Stan rankingu z dnia 11.11.2018 godz: 22:30
1.Dorek 68lv $$ rank: 441
2.Kaidan 68lv $$ rank: 283
3.Danger 65lv $$ rank: 1
4.Muszolot 67lv $$ rank: 313
5.GoldenkoPl 68lv $$ rank: 1
6.LeGenDar 67lv $$ rank: 384
7.Grażynaaaa 67 lvl $$ rank: 1
8.Hiroko 65 lv $$ rank: 425
9.Clown 65 lv $$ rank: 1
10.EneDueRabe 65lv $$ rank: 701
11.Dziadyga 67lv $$ rank: 389
12.Yachu 66 lv $$ rank: 47
13.Nattat 66 lv $$ rank: 1
14.Westers 65 lv $$ rank: 275
15.Zakokszony 65 lv $$ rank: 33
16.Lord Marichuanin 65 lv $$ rank: 379
17.Czervik 67 lv $$ rank: 403
18.Fusia 65 lv $$ rank: 75
19.Elrond Undómiel 66 lv $$ rank: 64
20.Tyg 68 lv $$ rank: 1
Koszyki:
Koszyk 1
Koszyk 2
Koszyk 3
Koszyk 4
EneDueRabe 701
LeGenDar 384
Fusia 75
Tyg 1
Dorek 441
Lord Marichuanin 379
Elrond Undómiel 64
Grażynaaa 1
Hiroko 425
Muszolot 313
Yachu 47
Nattat 1
Czervik 403
Kaidan 283
Zakokszony 33
Clown 1
Dziadyga 389
Westers 275
GoldenkoPl 1
Danger 1
Link Do Losowania: >klik< (https://www.youtube.com/watch?v=rnaKxDWZ95Y&feature=youtu.be)
Grupy:
Grupa A
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Kaidan
12
4/0
2.
LeGenDar
10
3/1
3.
EneDueRabe
8
2/2
4.
Yachu
6
1/3
5.
Danger
1
0/4
Walki Grupy A
X
EneDueRabe
Kaidan
LeGenDar
Yachu
Danger
EneDueRabe
X
EneDueRabe vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/bdd710715)
EneDueRabe vs LeGenDar +1 (https://mfo3.pl/r/b27043457)
EneDueRabe vs Yachu +3 (https://mfo3.pl/r/b70e9d122)
Walkower +3
Kaidan
Kaidan vs EneDueRabe +3 (https://mfo3.pl/r/bdd710715)
X
Kaidan vs LeGenDar +3 (https://mfo3.pl/r/b2759d420)
Kaidan vs Yachu +3 (https://mfo3.pl/r/ba3a05c6a)
Kaidan vs Danger +3 (https://mfo3.pl/r/bd19373a6)
LeGenDar
LeGenDar vs EneDueRabe +3 (https://mfo3.pl/r/b27043457)
LeGenDar vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/b2759d420)
X
LeGenDar vs Yachu +3 (https://mfo3.pl/r/b324bf6ad)
Walkower +3
Yachu
Yachu vs EneDueRabe +1 (https://mfo3.pl/r/b70e9d122)
Yachu vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/ba3a05c6a)
Yachu vs LeGenDar +1 (https://mfo3.pl/r/b324bf6ad)
X
Walkower +3
Danger
Walkower +0
Danger vs Kaidan +1 (https://mfo3.pl/r/bd19373a6)
Walkower +0
Walkower +0
X
Grupa B
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Grażynaaa
12
4/0
2.
Dorek
10
3/1
3.
Westers
8
2/2
4.
Elrond Undómiel
6
1/3
5.
Nattat
2
0/4
Walki Grupy B
X
Dorek
Westers
Elrond Undómiel
Grażynaaa
Nattat
Dorek
X
Dorek vs Westers +3 (https://mfo3.pl/r/b15446598)
Dorek vs Elrond Undómiel +3 (https://mfo3.pl/r/b39c05989)
Dorek vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/b071bd89b)
Dorek vs Nattat +3 (https://mfo3.pl/r/ba40f8494)
Westers
Westers vs Dorek +1 (https://mfo3.pl/r/b15446598)
X
Westers vs Elrond Undómiel +3 (https://mfo3.pl/r/ba2de94f3)
Westers vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/bfb6f861f)
Walkower +3
Elrond Undómiel
Elrond Undómiel vs Dorek +1 (https://mfo3.pl/r/b39c05989)
Elrond Undómiel vs Westers +1 (https://mfo3.pl/r/ba2de94f3)
X
Elrond Undómiel vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/ba7034be4)
Walkower +3
Grażynaaa
Grażynaaa vs Dorek +3 (https://mfo3.pl/r/b071bd89b)
Grażynaaa vs Westers +3 (https://mfo3.pl/r/bfb6f861f)
Grażynaaa vs Elrond Undómiel +3 (https://mfo3.pl/r/ba7034be4)
X
Grażynaaa vs Nattat +3 (https://mfo3.pl/r/b10f8f504)
Nattat
Nattat vs Dorek +1 (https://mfo3.pl/r/ba40f8494)
Walkower +0
Walkower +0
Nattat vs Grażynaaa +1 (https://mfo3.pl/r/b10f8f504)
X
Grupa C
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Muszolot
12
4/0
2.
Dziadyga
10
3/1
3.
Tyg
8
2/2
4.
GoldenkoPl
6
1/3
5.
Czervik
0
0/4
Walki Grupy C
X
Dziadyga
Czervik
Muszolot
GoldenkoPl
Tyg
Dziadyga
X
Walkower +3
Dziadyga vs Muszolot +1 (https://mfo3.pl/r/bea7d114c)
Dziadyga vs GoldenkoPl +3 (https://mfo3.pl/r/bf3038b24)
Dziadyga vs Tyg +3 (https://mfo3.pl/r/badad5acf)
Czervik
Walkower +0
X
Walkower +0
Walkower +0
Walkower +0
Muszolot
Muszolot vs Dziadyga +3 (https://mfo3.pl/r/bea7d114c)
Walkower +3
X
Muszolot vs GoldenkoPl +3 (https://mfo3.pl/r/b26fe9d6d)
Muszolot vs Tyg +3 (https://mfo3.pl/r/bee9523fd)
GoldenkoPl
GoldenkoPl vs Dziadyga +1 (https://mfo3.pl/r/bf3038b24)
Walkower +3
GoldenkoPl vs Muszolot +1 (https://mfo3.pl/r/b26fe9d6d)
X
GoldenkoPl vs Tyg (https://mfo3.pl/r/b070d08db)
Tyg
Tyg vs Dziadyga +1 (https://mfo3.pl/r/badad5acf)
Walkower +3
Tyg vs Muszolot +1 (https://mfo3.pl/r/bee9523fd)
Tyg vs GoldenkoPl (https://mfo3.pl/r/b070d08db)
X
Grupa D
Miejsce
Nick
Punkty
Bilans W/P
1.
Hiroko
12
4/0
2.
Fusia
10
3/1
3.
Lord Marichuanin
8
2/2
4.
Clown
6
1/3
5.
Zakokszony
3
0/4
Walki Grupy D
X
Hiroko
Lord Marichuanin
Zakokszony
Fusia
Clown
Hiroko
X
Hiroko vs Lord Marichuanin +3 (https://mfo3.pl/r/b5f0d90fa)
Hiroko vs Zakokszony +3 (https://mfo3.pl/r/b6fdf0dc5)
Hiroko vs Fusia +3 (https://mfo3.pl/r/bd44814b4)
Hiroko vs Clown +3 (https://mfo3.pl/r/bef1aab31)
Lord Marichuanin
Lord Marichuanin vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/b5f0d90fa)
X
Lord Marichuanin vs Zakokszony +3 (https://mfo3.pl/r/b5c98393a)
Lord Marichuanin vs Fusia +1 (https://mfo3.pl/r/bac4e9776)
Lord Marichuanin vs Clown +3 (https://mfo3.pl/r/b98c329cc)
Zakokszony
Zakokszony vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/b6fdf0dc5)
Zakokszony vs Lord Marichuanin +1 (https://mfo3.pl/r/b5c98393a)
X
Walkower +0
Zakokszony vs Clown +1 (https://mfo3.pl/r/bc9f29147)
Fusia
Fusia vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/bd44814b4)
Fusia vs Lord Marichuanin (https://mfo3.pl/r/bac4e9776)
Walkower +3
X
Fusia vs Clown +3 (https://mfo3.pl/r/b051213f0)
Clown
Clown vs Hiroko +1 (https://mfo3.pl/r/bef1aab31)
Clown vs Lord Marichuanin +1 (https://mfo3.pl/r/b98c329cc)
Clown vs Zakokszony +3 (https://mfo3.pl/r/bc9f29147)
Clown vs Fusia +1 (https://mfo3.pl/r/b051213f0)
X
Faza Pucharowa:
Ćwierćfinał
Kaidan vs (https://mfo3.pl/r/bc26276d8) Fusia
Hiroko vs (https://mfo3.pl/r/b3679d155) LeGenDar
Grażynaaa vs (https://mfo3.pl/r/bf08b1079) Dziadyga
Muszolot vs (https://mfo3.pl/r/b8521faeb) Dorek
Półfinał
Dziadyga vs (https://mfo3.pl/r/bf648895b) Kaidan
Hiroko vs (https://mfo3.pl/r/b82d9096f) Dorek
Walka o 3 Miejsce
Dziadyga vs Hiroko
Finał
Kaidan vs (https://mfo3.pl/r/bd32e7524) Dorek