PDA

Zobacz pełną wersję : [P?] Baalrukh



Spotlight
29-10-2018, 21:13
Tak jak w tytule chodzi o Globala eventowego

Gdy ten sie zrespił dzisiaj 29.10 o godzinie 21;11 nie było dzwięku .

aenyia
29-10-2018, 21:20
Potwierdzam, zdarza się to dość często, nie tylko dzisiaj o 21;11.
Używam przeglądarki Chrome.

Denol
29-10-2018, 21:41
Ten problem dotyczy tylko użytkowników Chrome czy innych przeglądarek również?

Falafel
29-10-2018, 21:41
Na mobilnym chromie słychać muzykę, a dźwięku baala już nie.

Antybristlerka
29-10-2018, 21:45
Dźwięku nie słychać jak ktoś za szybko złapie.

Tomi
30-10-2018, 00:31
No to tak:

Google wprowadziło od najnowszego wydania zasadę, że użytkownik musi najpierw wejść w interakcję ze stroną, aby ta mogła automatycznie odtwarzać dźwięki. Jeśli w konsoli JS pojawia się komunikat: DOMException: play() failed because the user didn't interact with the document first to znaczy, że to jest właśnie ten przypadek.

Jest to już drugie podejście po oprotestowaniu przez twórców gier w kwietniu - dla zainteresowanych artykuł: https://venturebeat.com/2018/05/17/google-chrome-temporarily-rolls-back-autoplay-policy-for-web-games/


Z tego powodu:
Jeśli np. ktoś użyje F5 stojąc na Baalrukhu to po załadowaniu strony nie będą się odtwarzały żadne dźwięki, dopóki nie klikniemy gdzieś na stronie i ponownie nie wywołamy dźwięku. Np. można kliknąć guzik włącz/wyłącz dźwięk. To przywróci nam muzykę na mapie, ale niestety odgłos Baalrukha zdąży już minąć.

Tymczasowy fix:

1) wprowadzamy w pasku adresu: chrome://flags/
2) wyszukujemy: autoplay
3) zmieniamy w ustawieniu "Autoplay policy" na "no user gesture is required"
4) restart
5) mamy dźwięki po staremu

Kim Chi
31-10-2018, 23:36
Was też wyrzuca z gry przy respawnie Baalrukha, gdy jesteście w innej karcie, czy tylko mnie?

SystemOfADown
01-11-2018, 00:15
Was też wyrzuca z gry przy respawnie Baalrukha, gdy jesteście w innej karcie, czy tylko mnie?

Mnie też - ale zamiast siedzieć na nowej karcie to siedzę na "nowym oknie" i to załatwia sprawę.
W sumie wywala też tak randomowo, nie tylko przy respie.

Kim Chi
04-11-2018, 05:54
Nie miałem dźwięku przy respawnie mimo bycia na karcie w MFO i mimo chodzenia po mapie.

- - - - - - - - - -


Dźwięku nie słychać jak ktoś za szybko złapie.
też mi się tak wydaje

Tomi
05-11-2018, 18:09
Jak ktoś złapie bardzo szybko, to innym może w ogóle się nie zdążyć pokazać w stanie niezłapanym. Są minimalne różnice w tym kiedy różni gracze widzą pojawiające się eventy.