PDA

Zobacz pełną wersję : ikonki broni



El Fortuno
05-07-2011, 15:28
Nie wiem czy trafiłem z właściwym miejscem na forum ale mniejsza z tym :)


Jak każdy zauważył ikonki ekwipunku są powtarzane tylko się kolor zmienia np : goblini pas , banicki pas :) i tak wiele innych rzeczy :)

Proponował bym pomóc administracji w tym i po przesyłać im jakieś ikonki z uzbrojeniem :) urozmaiciło by to chociaż pod względem wizualnym grę :)


https://img804.imageshack.us/img804/1593/kmze3otg4njmsndy3mji5fw.jpg (nie wiem z jakiej to gry ale takie znalazłem ) na następne upki by już ikony ekwipunku były gotowe jakby gracze pomogli :)

Mita bank
05-07-2011, 15:54
ciekawsze ikonki powinny być dla unikatów :) a zwykłe przedmioty zostawić normalne...jesli każda broń miałaby miec swoją ikonkę to szybko zabrakłoby pomysłów na nie ;]

El Fortuno
05-07-2011, 15:58
też tak myślę żeby na pierwszy rzut oka było widać że to unikat :) ale widać że ikonki ekwipunku się powtarzają :)

Tomi
05-07-2011, 16:21
Mamy ograniczony zasobów ikonek, więc nie szaleję z ich wykorzystywaniem. Gdy gra zacznie przynosić zysk to pomyślimy nad zatrudnieniem grafików do rysowania unikalnych ikonek dla każdego eq. Proponowane ikonki nie dość, że pożyczone z innej gry (więc odpadają) to nie pasują rozmiarem.

El Fortuno
05-07-2011, 16:24
Ale dałem tylko propozycje może wśród graczy jest ktoś zdolny , kto mógłby stworzyć takie ikonki i pomóc administracji :)

Jaskier
05-07-2011, 16:28
Wiekszosc osob, zeby zdobyc uznanie/mfy szukaloby po necie ikonek, wiekszosc z nich bylaby z innej gry, przez co admini mogliby miec problemy w postaci plagiatu.
Mysle, ze przydadza sie graficy, ktorza za MFy odwala robote ;)

El Fortuno
05-07-2011, 16:32
Ale jak sie ta osoba zgłosi to administracja mogła by mu przedstawić pomysł na uzbrojenie a on by ją stworzył za mfy w grze :)

Chaos
05-07-2011, 17:07
Hehe bronie z Tibi :)
Że też nikt tego nie poznał :D


btw. Temat chyba do zamknięcia.