PDA

Zobacz pełną wersję : Walki automatyczne na arenie



Tomi
01-06-2011, 17:24
Pracujemy nad pomysłem nowej areny - można by było wystawiać postać do walki i np. iść sobie od kompa czy zamknąć przeglądarkę (jesli wystawiamy na auto-walki). Odwiedzający ma listę postaci gotowych do zaatakowania (tak jakby lista osób stojących na danym polu z MF2). Jeśli wygrywamy to cały czas stoimy na arenie, jeśli przegramy to wyrzuca nas stamtąd. Przydatne by to było?


-------------------------

temat wydzielony z https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2778-AutoPvP // Psotka

minek
01-06-2011, 17:29
Pracujemy nad pomysłem nowej areny - można by było wystawiać postać do walki i np. iść sobie od kompa czy zamknąć przeglądarkę (jesli wystawiamy na auto-walki). Odwiedzający ma listę postaci gotowych do zaatakowania (tak jakby lista osób stojących na danym polu z MF2). Jeśli wygrywamy to cały czas stoimy na arenie, jeśli przegramy to wyrzuca nas stamtąd. Przydatne by to było?
Dla mnie bomba. Powrót do v2. No i oczywiście skrypty nabiorą znaczenia (koniecznie zwiększyć trzeba liczbę poleceń ;) )

MaX Zino
01-06-2011, 18:07
To nie byłoby takie złe, zwłaszcza że obecnie arena praktycznie nie jest używana :D

Sunflora
01-06-2011, 18:13
Pracujemy nad pomysłem nowej areny - można by było wystawiać postać do walki i np. iść sobie od kompa czy zamknąć przeglądarkę (jesli wystawiamy na auto-walki). Odwiedzający ma listę postaci gotowych do zaatakowania (tak jakby lista osób stojących na danym polu z MF2). Jeśli wygrywamy to cały czas stoimy na arenie, jeśli przegramy to wyrzuca nas stamtąd. Przydatne by to było?
Dosyć fajny pomysł , jestem na tak

Dantez
01-06-2011, 19:18
Tomi, ja również jestem na tak, pomysł dobry

ADIHC1
01-06-2011, 19:27
To się sprawdzi tylko pod warunkiem, że nie będzie można walczyć manualnie przeciw automatowi. W przeciwnym wypadku gracze będą obawiać się zostawiać postacie na arenie - jednak tryb manualny ma sporą przewagę nad automatycznym.

Doktor Lewatywa
01-06-2011, 19:28
No Tomi, niezły bajer ;) Fajnie by też było gdyby arena działała jak targ. Znaczy się np żeby osoba która zgłasza się do walki w eterni mogla walczyć z osobą która jest w lange.

ADIHC1
01-06-2011, 19:32
@Antybristler, arena jest globalna.

Doktor Lewatywa
01-06-2011, 19:33
Wybacz, jestem zacofany kretyn...

Tomi
01-06-2011, 20:41
To się sprawdzi tylko pod warunkiem, że nie będzie można walczyć manualnie przeciw automatowi. W przeciwnym wypadku gracze będą obawiać się zostawiać postacie na arenie - jednak tryb manualny ma sporą przewagę nad automatycznym.

Decydował by oczywiście wystawiający postać na arenę - czy przyjmuje walki wyłącznie auto, czy może wszystkie. Głównie ma to sens dla walk auto.