PDA

Zobacz pełną wersję : Plazma Energetyczna albo raczej jej brak



mchmrz-W2
02-03-2011, 02:25
nie wiem czemu ale wykaonalem chyba ze 400 energi i nie bylo zadnej plazy od czego zalezy czestotliwosc wystepowamnia plazmy czyzby od ilosci graczy onlie????

Bidzia
02-03-2011, 08:23
Od szczęścia.

Mój największy pech to około 200 ruchów bez plazmy, największe szczęście- 2 plazmy jedna po drugiej(postać Bidzia).

Jedna łapie mnie średnio na 100 kroków, na dodatek drop oszronionej zbroi jest strasznie niski, proponowałbym albo podnieść szansę na atak do około 3%, lub zrobić coś z dropem.Tutaj są problemy z wydropieniem tej zbroi z darmowymi MF, nie widzę tego na normalnej wersji.

Tomi
02-03-2011, 12:02
Od szczęścia.

Mój największy pech to około 200 ruchów bez plazmy, największe szczęście- 2 plazmy jedna po drugiej(postać Bidzia).

Jedna łapie mnie średnio na 100 kroków, na dodatek drop oszronionej zbroi jest strasznie niski, proponowałbym albo podnieść szansę na atak do około 3%, lub zrobić coś z dropem.Tutaj są problemy z wydropieniem tej zbroi z darmowymi MF, nie widzę tego na normalnej wersji.

Nie każdy musi ją wydropić, nie każdy musi mieć wszystko.
Nie, nie będzie "sprawiedliwie", bo to nudne. ;-)
W ten sposób przynajmniej jest "ruch w interesie" na targu, w handlu itp.

Val Gaav
02-03-2011, 12:31
mi raz plazma wyskoczyła 3 w ok 20 walkach to losowość jest różna ciekawe ( łącznie mam ich 12) czy róg myśliwski zwieksza szanse wyskoczenia plazmy , z plazmy leci mix reg i odnowienia czyli to co decyduje o wygranej