PDA

Zobacz pełną wersję : Ulepszenie tabelki lista poleconych



Nerus
05-07-2011, 16:38
Dziękuje za szybkie zrealizowanie propozycji z tego tematu:
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?3938-Ulepszenie-tabelki-lista-poleconych

Mam jeszcze jedną propozycje, ale nie wiem czy się zgodzicie ją wprowadzić. Proponowałbym wprowadzić w tej tabelce poleconych kolejną pozycje "Przypomnij o grze", np gdy mój polecony nie loguje się załóżmy przez 5-7dni w grze to miałbym możliwość przypomnienia mu o grze. Po przez kliknięcie w odpowiedni przycisk wysyłana by była do niego wiadomość (na email na który zarejestrowana jest jego postać) z przypomnieniem o grze.

Tomi
05-07-2011, 16:39
Dziękuje za szybkie zrealizowanie propozycji z tego tematu:
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?3782-Ulepszenie-tabelki-lista-poleconych

Mam jeszcze jedną propozycje, ale nie wiem czy się zgodzicie ją wprowadzić. Proponowałbym wprowadzić w tej tabelce poleconych kolejną pozycje "Przypomnij o grze", np gdy mój polecony nie loguje się załóżmy przez 5-7dni w grze to miałbym możliwość przypomnienia mu o grze. Po przez kliknięcie w odpowiedni przycisk wysyłana by była do niego wiadomość (na email na który zarejestrowana jest jego postać) z przypomnieniem do gry.

To ma robić automat. Oddanie kontroli nad tym w ręce graczy z pewnością skończyło by się spamowaniem e-mailami ;]

Nerus
05-07-2011, 16:41
ale mi chodzi właśnie o jakąś automatyczną wiadomość przypominającą, kliknęło by się przycisk obok nicka poleconego gracza i by się wyświetlił komunikat "Wiadomość z przypomnieniem została wysłana"

i w tej automatycznej wiadomości byście przypomnieli login i hasło do konta i zachęcili jakoś do gry, na pewno cześć graczy by zaczęła dalej grać, bo na razie mam dużo poleconych ale sporo nieaktywnych ;/ więcej niż połowa

Ogólnie widać że wielu graczy zniechęca się odrazu na początku gry wbijając poziom 5-10 widać to nawet po statystykach
Użytkownicy
Wszyscy: 19 162
Aktywni: 3 275

nie wiem czy gra im się nie spodobała, a może jest za trudna do zrozumienia?

ale widzę że staracie się coś z tym fantem zrobić wprowadzając NPC tłumaczących "jak Abel kozie" co i jak trzeba zrobić (chodzi mi tu np. o tego NPC przy Gackach)

Nerus
05-07-2011, 18:24
edit: nie publikujemy postów z zamkniętych działów

iBulwiaseK
05-07-2011, 18:39
Może po prostu po tygodniu nieaktywności system gry będzie wysyłał wiadomość o przypomnieniu?

Mita bank
05-07-2011, 18:57
chyba jest coś takiego już ;]
albo ma być

o ile dobrze pamiętam, pierwsza wiadomość gdy uzupełni sie cała energia, następna po tygodniu, potem znowu po tygodniu i dalej chyba co miesiąc

gdzies ktos coś takiego pisał, ale nie jestem pewien czy jest to wprowadzone

Tomi
05-07-2011, 19:02
Coś takiego jest w planach i miałem to na myśli pisząc o automacie - nie ma więc chyba sensu, aby ręcznie wysyłać do swoich ref'ów.

Jaskier
05-07-2011, 23:35
Fajna opcja by bylo, gdybym przykladowo mogl wyslac graczowi maila (jakas ikonka przy poleconych).
W takim mailu bylaby standardowa przypominajka, a takze krotka wiadomosc od gracza, ktory polecil nam gre (tutaj jednak moga byc rozne sytuacje-wiadome). Taka wiadomosc mozna by bylo przeslac nie czesciej niz raz na np 2 tygodnie. Gdy gracz, ktory polecil gre nie wysle wlasnej przypominajki w ciagu okreslonego czasu, z automatu leci normalna przypominajka bez zachety od strony gracza.

Mita bank
06-07-2011, 01:25
myślę że nie jest to potrzebne, możesz zawsz wysłac mu PW, a kiedy sie zaloguje to odczyta, jesli sie nie zaloguje po zobaczeniu przypominajki to przez następne kilka tygodni/miesięcy juz tego nie zrobi :)




Proponuje wprowadzić przypominajki gdy nowa fabuła będzie wchodzić na testy :)
w takiej przypominajce byłoby kilka screenów z nowej fabuły (3-4) jakas fajna zachęta do powrotu i informacja że nowa fabuła i różne tegesy ukażą się w grze w ciągu 1-3tygodni :D (oczywiście wszystko napisane ładnie dużymi literami, świecące, kolorowe, migające itp.) :D

Nerus
06-07-2011, 17:21
Coś takiego jest w planach i miałem to na myśli pisząc o automacie - nie ma więc chyba sensu, aby ręcznie wysyłać do swoich ref'ów.


Dobrze by było wprowadzić to jak najprędzej, może cześć graczy wróci