PDA

Zobacz pełną wersję : Wędrująca Amaterasu



tosenevrati
05-08-2017, 14:53
W chwili obecnej miejscem umożliwiającym walkę z Amaterasu jest tylko Wyklęta Świątynia. Wprawdzie trudno jest oczekiwać od bóstwa, żeby zamiast na wygodnym tronie znajdowało się gdziekolwiek indziej, ale założę się, że ciągłe walki z tymi samymi osobami już ją nudzą, tak samo jak niezmienny widok z okien. Wokół świątyni rozpościera się zaś tak piękny teren... Do rzeczy: co wy na to, by Amaterasu mogła, tak jak Necron, oczekiwać na walkę gdziekolwiek poza dotychczasowym miejscem respu? Zresztą wstępnie była planowana jako global ruchomy a nie stacjonarny.

Co to wnosi:
- lokacja wokół świątyni dostarcza mnóstwo emocjonalnych momentów związanych z trudnymi potworkami
- większą losowość wśród nielicznych wybrańców walczących z boginią
- aspekt ciągłego poszukiwania gdzie też ona w danym momencie zapragnie się znaleźć
- jeśli mogłaby się zrespić bliżej devos, pojawiałyby się dwie drogi dojścia do niej tak samo jak w przypadku necrona, więc większa konkurencyjność itd.

Falafel
05-08-2017, 14:58
Jestem na nie ponieważ potworki są na wysoki lvl i jak przypadkiem w nas wejdą to raczej padniemy. Jak wejdzie nordia i MAXpoziom będzie większy to dobra propozycja.Koncepcja ogółem dobra ale na necrona marynarze/orangutany bije się nie za trudno.

Dorek
05-08-2017, 15:03
Generalnie to troll górski umożliwia nam dojście do amaterasu więc tak trochę dziwne jeśli by się respiła w lokacjach przed nim. Mi tam obojętne bo i tak tego nie bije

Qwiker
05-08-2017, 15:03
A co maja potworki do ameratsu? Dla mnie propozycja dobra, by się pojawiała w totalnie losowym miejscu (nie jak necron ze jest do sprawdzenia tylko kilka miejscowek), dodac info po najechaniu, żeby prócz nazwy pisało, że boss dla drużyny 65+ lvli i po sprawie.

DEWASTATOR Leon Full
05-08-2017, 15:22
Na nie. Nie wspiera to umiejętności łapania globala, tylko losowość.

Vanitas
05-08-2017, 16:13
Co to wnosi: - lokacja wokół świątyni dostarcza mnóstwo emocjonalnych momentów związanych z trudnymi potworkami
I Ci nieliczni wybrańcy, którzy walczą z boginią mając tracić po 100 eny dziennie z powodu ciągłych padów na potworach i konieczności teleportów z powrotem? W odróżnieniu od wyspy tajemnic do wyklętej góry nie da się dojść bez straty eny, bo nawet idą "z buta" tracimy z 4 eny na przejście przez wodę.

- większą losowość wśród nielicznych wybrańców walczących z boginią
I mniejsza szanse na wygraną, albowiem tego tego minibosa w odróżnieniu od necrona nie da się zabić w każdej ekipie. Bez takich graczy jak tosenvrati, private muffintop, gangster, metallica, martynawoj, leon, jabix, którzy są w stanie przeżyć 15 tur furii nie ma sensu tego bić, bo szanse na wygraną są zbliżone do 0. Wędrująca amaterasu mogłaby im zatem utrudnić wbicia i zamiast nich wbiłby 4 bezdefia, co skutkowałoby poddaniem na samym początku. Ten boss w odróżnieniu od necrona nie jest przeznaczony dla każdej ekipy bijącej z powodu furii, którą nie każdy jest w stanie ustać.

- aspekt ciągłego poszukiwania gdzie też ona w danym momencie zapragnie się znaleźć
A może byś pomyślała trochę o czasie, które musiałby poświęcić osoby chcące bić materace? Ciebie - jako tankera - zawsze ktoś zawoła i szukać nie musisz, ale mi się nie chce marnować czasu na ciągłe bieganie po wyklętej w poszukiwaniu materaca.

- jeśli mogłaby się zrespić bliżej devos, pojawiałyby się dwie drogi dojścia do niej tak samo jak w przypadku necrona, więc większa konkurencyjność itd.
To samo co w pkt 2. Ten mini nie może być konkurencyjny, bo go się nie zabije z każdym przez tę furię.

Reasumując, Twoje argumenty nie są przekonywujące i nie uwzględniają specyfiki tego mini.

Platynowy
05-08-2017, 18:26
Nudno w grze to jest,przez brak apdejta a nie przez to,że materac stoi sobie w jednym miejscu.

GoldenkoPL
05-08-2017, 18:35
Na nie, Dlaczego Amaterasu ma wędrować po mapie jak Necron, Yeti czy jeszcze coś innego? Błyskawiczka napisał chyba już wszystko co możnaby było o tej propozycji.

Keriehyl
06-08-2017, 22:09
Na nie, gdyż łapanie dla innych Amaterasu jest czystą przyjemnością, a global stacjonarny jest dobrą opcją dla innych, gdyż nikt nie może na niego wpaść przypadkowo, gdzie respi się w tym samym miejscu co zawsze.

tetrax
16-11-2017, 15:51
A co maja potworki do ameratsu? Dla mnie propozycja dobra, by się pojawiała w totalnie losowym miejscu (nie jak necron ze jest do sprawdzenia tylko kilka miejscowek), dodac info po najechaniu, żeby prócz nazwy pisało, że boss dla drużyny 65+ lvli i po sprawie.

A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.

GoldenkoPL
16-11-2017, 16:18
A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.

A co ma do tego to, że ktoś ubił Trolla poniżej 65? Soad ubił Amaterasu postacią z 40 poziomem więc nic nie zmienia ubicie <65. Oczywiście nie bronie tej propozycji. Nadal uważam ją za zbędną.

tetrax
16-11-2017, 20:13
A co ma do tego to, że ktoś ubił Trolla poniżej 65? Soad ubił Amaterasu postacią z 40 poziomem więc nic nie zmienia ubicie <65. Oczywiście nie bronie tej propozycji. Nadal uważam ją za zbędną.

Nie odpowiadałem do samej propozycji - właśnie dlatego użyłem cytatu. Żeby było wiadomo do czego nawiązuję. A nawiązywałem do "[...] boss dla drużyny 65+ lvli [...]"

musaraj
16-11-2017, 21:33
A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.

Są lepsze sposoby na pochwalenie się ubiciem bossa na forum niż spamowanie w propozycjach.
Np. niechwalenie się.

tetrax
16-11-2017, 21:46
Są lepsze sposoby na pochwalenie się ubiciem bossa na forum niż spamowanie w propozycjach.
Np. niechwalenie się.

Nie, nie sądzę żeby ktokolwiek tutaj chciał zobaczyć moje raporty po przeczytaniu tego. Po prostu przeglądałem, a rzuciło mi się to w oczy (tak, dlatego).
PS. Są inne sposoby spędzania czasu w internecie niż spamowanie w propozycjach.

Qwiker
17-11-2017, 00:01
A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.
Nie rozumiem, czemu moja propozycja, by po najechaniu na bossa wyświetlała ostrzeżenie, że boss jest przeznaczony dla graczy 65+ broniła komuś na własną odpowiedzialność zaatakować go na poziomie 10?

Widząc twoją wypowiedź, ty lub ktoś tobie podobny przeczyta ostrzeżenie, zignoruje, zaatakuje, padnie i rozpęta burze na czacie/forum.

Btw. Łap nagrodę za odkopanie tematu sprzed ponad 3 miesięcy
https://www.piwo.org/uploads/gallery/album_392/gallery_6077_392_13541.png

tetrax
17-11-2017, 00:33
Nie rozumiem, czemu moja propozycja, by po najechaniu na bossa wyświetlała ostrzeżenie, że boss jest przeznaczony dla graczy 65+ broniła komuś na własną odpowiedzialność zaatakować go na poziomie 10?

Widząc twoją wypowiedź, ty lub ktoś tobie podobny przeczyta ostrzeżenie, zignoruje, zaatakuje, padnie i rozpęta burze na czacie/forum.

Btw. Łap nagrodę za odkopanie tematu sprzed ponad 3 miesięcy
https://www.piwo.org/uploads/gallery/album_392/gallery_6077_392_13541.png

Cóż, zakładam, że nie złożyłbyś tak nierozsądnej propozycji. Przypomnę, że dołączanie do globali nie polega na zaakceptowaniu każdej osoby przez łapiącego. I nie sądzę, żebyś uważał, że wbijające 55lv ci do globala by ci nie przeszkadzały. Więc, kiedy przeczytałem to co napisałeś, zrozumiałem to inaczej - inna wersja byłaby nieprzemyślana.