PDA

Zobacz pełną wersję : event wielkanocny



Roberciak
05-04-2017, 21:58
pierwsza propozycja dotyczy wszystkich eventów oprócz bożonarodzeniowego i walentynkowego że jak jest żetonowa loteria fantowa to można wejść w KG i IŚ czyli bezpośrednie wejście z lokacji eventowej a respawn odbywa się w przypadku halloweenu na dyniowej plantacji na rozwidleniu drogi na plantacje i upiorny zagajnik a wielkanocny gdzie odbywa się respawn tam gdzie zawsze od 2015 roku,mam jeszcze propozycję targu aukcyjnego na lokacjach eventowych wyspa wielkanocna i dyniowa plantacja na wszystko ale podkreślone będą jajka i niespodzianki wystawianie co godzinę przez mistrza gry, podczas eventa wielkanocnego są dwie rzeczy Zając wręczający prezenty graczom (działa to tak samo jak w przypadku Skrzata Rafika) ale ceny obniżone prezent 1 10k, prezent 2 25k, prezent 3 1 mf, prezent 4 5 mf oraz znany wszystkim bottle flip (mini-gierka) na wyspie będzie namiot gdzie będzie można wybrać zabawę ze wszystkich na YT i FB a kilkanaście godzin po zakonczeniu eventu (czwartek 27.04 ok. 17.00) u mistrza areny we wszystkich miastach bedzie mozliwosc wymiany na paczke bonusów na punkty, najwiecej wygranych wyscigow, czas w wyscigach,najwiecej pomalowanych jajek najwiecej wymienionych ale w aktualizacji nie będzie wypisanego wszystkiego ale u mistrza areny bedzie lista z kazdej kategorii i bedzie ozna odebrac paczke bonusów wiec po 10 najlepszych osob z kazdego rankingu oraz zostanie rozlosowane 30 osob ktore brały udział we wszystkich zabawach i są w każdym rankingu i oni też otrzymają bonusy a proponuje zeby serwer wylaczyc 12.04 o 21:40 minimum ale KG tego dnia musi sie zakonczyc do 21:20 jeżeli zakończy się 21:23 to aktualizacja rozpocznie się 21:45 itd. a event bedzie trwal do srody 26.04 włącznie

DEWASTATOR Leon Full
05-04-2017, 22:06
Za, przydałby się respawn na evencie, a nie w mieście i możliwość wejścia z eventa. Druga propozycja też może być z rozdawaniem Jajek Niespodzianek jak prezentów na święta, obniżenie cen tego również dobry pomysł. Nie wiem natomiast o co chodzi z tą grą, weź wyjaśnij ziomuś.

GoldenkoPL
05-04-2017, 22:24
Nic nie rozumiem z twojej chatoczynej wypowiedzi

DEWASTATOR Leon Full
05-04-2017, 22:39
Ja rozumiem świetnie. Proponuje on możliwość wejścia na KG i IŚ z pozycji eventu przez Mistrza Areny, który obsługuje ŻLF. I jeszcze respawn na eventach (to już na Wielkanocnym jest, ale na Halloweenowym i Sylwestrowym przydałby się). I jeszcze aby stał Zając który tak jak na evencie Bożo-Narodzeniowym umożliwia kupywanie Jajek Niespodzianek o poziomie 1-4 i obniżenie cen tego z 25, 100, 5MF, 10MF na 10, 25, 1MF, 5MF. I jeszcze mini-grę, ale tutaj nie wyjaśnił.

Mam tyle ziomów mówiących chaotycznie, że nauczyłem się w większości to rozumieć :)

Clover
06-04-2017, 02:03
Ja rozumiem świetnie. Proponuje on możliwość wejścia na KG i IŚ z pozycji eventu przez Mistrza Areny, który obsługuje ŻLF. I jeszcze respawn na eventach (to już na Wielkanocnym jest, ale na Halloweenowym i Sylwestrowym przydałby się). I jeszcze aby stał Zając który tak jak na evencie Bożo-Narodzeniowym umożliwia kupywanie Jajek Niespodzianek o poziomie 1-4 i obniżenie cen tego z 25, 100, 5MF, 10MF na 10, 25, 1MF, 5MF. I jeszcze mini-grę, ale tutaj nie wyjaśnił.

Mam tyle ziomów mówiących chaotycznie, że nauczyłem się w większości to rozumieć :)

Dzięki za wyjaśnienie. No to tak:

1. Wejście na kg i iś, za.
2. Respawn, za.
3. Zając, przeciw. Mamy zające do lania, nie ma co dodawać jeszcze prezentów (nie żeby co, ale gdzie ty widziałeś, żeby się ludzie obdarowywali prezentami na wielkanoc? Szukanie paczek od Zajączka polega na czymś innym, niż prezenty od mikołaja/bliskich).
4. Gra, przeciw. Event wielkanocny jest wystarczająco rozbudowany, nie ma co dodawać udziwnień.

GoldenkoPL
06-04-2017, 07:36
Ja rozumiem świetnie. Proponuje on możliwość wejścia na KG i IŚ z pozycji eventu przez Mistrza Areny, który obsługuje ŻLF. I jeszcze respawn na eventach (to już na Wielkanocnym jest, ale na Halloweenowym i Sylwestrowym przydałby się). I jeszcze aby stał Zając który tak jak na evencie Bożo-Narodzeniowym umożliwia kupywanie Jajek Niespodzianek o poziomie 1-4 i obniżenie cen tego z 25, 100, 5MF, 10MF na 10, 25, 1MF, 5MF. I jeszcze mini-grę, ale tutaj nie wyjaśnił.

Mam tyle ziomów mówiących chaotycznie, że nauczyłem się w większości to rozumieć :)

Wielkie dzięki, myśle ze wejście na iś i kg z eventu jest dosyć przydatne tak samo respawny, ale Zając jest troche niepotrzebny, ponieważ i tak na tym evencie biegamy praktycznie cały czas. A ta cała gra tak jak Matissimos napisał

Roberciak
06-04-2017, 16:56
bottle flip bedzie to ze bedzie mozna wybrac gierke na skucia czyli grasz do skucia sie bottle flip tower musisz zrobic wieze a jak zrobisz na korku w skuciach to to jest 2x bez skucia sie ale ogolnie bedzie przedmiot wielkanocny prezent np 1 2 3 i 4

- - - - - - - - - -

od zakończenia walki finałowej KG dnia 12.04 musi minąć minimum 20 minut ale nie może być że o 21:42 itd tylko co 5 minut 21:40,21:45 itd.

- - - - - - - - - -

i jeszcze te godziny to idealna okazja bo trwa wtedy mecz Bayern Real i niektórzy będą zajęci meczem a niektórzy przez mecz nieświadomi że będzie aktualizacja

- - - - - - - - - -

leon wlasciwie wręczanie innym graczom

MichałKRZVS
06-04-2017, 21:30
bottle flip bedzie to ze bedzie mozna wybrac gierke na skucia czyli grasz do skucia sie bottle flip tower musisz zrobic wieze a jak zrobisz na korku w skuciach to to jest 2x bez skucia sie ale ogolnie bedzie przedmiot wielkanocny prezent np 1 2 3 i 4

- - - - - - - - - -

od zakończenia walki finałowej KG dnia 12.04 musi minąć minimum 20 minut ale nie może być że o 21:42 itd tylko co 5 minut 21:40,21:45 itd.

- - - - - - - - - -

i jeszcze te godziny to idealna okazja bo trwa wtedy mecz Bayern Real i niektórzy będą zajęci meczem a niektórzy przez mecz nieświadomi że będzie aktualizacja

- - - - - - - - - -

leon wlasciwie wręczanie innym graczom

Z tej wypowiedzi nic nie rozumiem.

Roberciak
07-04-2017, 18:54
Dzięki za wyjaśnienie. No to tak:

1. Wejście na kg i iś, za.
2. Respawn, za.
3. Zając, przeciw. Mamy zające do lania, nie ma co dodawać jeszcze prezentów (nie żeby co, ale gdzie ty widziałeś, żeby się ludzie obdarowywali prezentami na wielkanoc? Szukanie paczek od Zajączka polega na czymś innym, niż prezenty od mikołaja/bliskich).
4. Gra, przeciw. Event wielkanocny jest wystarczająco rozbudowany, nie ma co dodawać udziwnień.

skoro nie zając to może być kurczak właściwie przebrany za niego człowiek bo te prawdziwe mamy do wyścigów ale to samo mogłoby być z zającem nie widziałem żeby się obdarowywali ale by było fajnie