PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy przedział pvp 10 LVL



Houqe
04-04-2017, 15:23
Właściwie nie ma co opisywać, jest wiele unikatów na ten poziom , dodatkowo łatwo o konkurencje bo itemki z plusem na ten poziom są wyjątkowo tanie. Nie mówiąc już o ulubionym plusie dla Tomiego czyli pieniążkach z blokady poziomu. Nic dodać nic ująć, tylko wprowadzać.

Pozdrówki

Hide
04-04-2017, 15:42
No właśnie nie ma żadnych unikatów.
Bronie są identyczne.
Woj na niektórych broniach jest w tyle za innymi, wręcz nie ma szans.
Nie ma tu jakiegoś większego przygotowania do walki.
Sama walka sprowadza się do samego bicia przeciwnika i nałożenia sobie regeneracji jak jej nie mamy.

Bez sensu wyodrębniać taki przedział.

Nattat
04-04-2017, 15:53
A set kajana? Wężowa buława?

LejsoN
04-04-2017, 16:29
No właśnie nie ma żadnych unikatów.
Bronie są identyczne.
Woj na niektórych broniach jest w tyle za innymi, wręcz nie ma szans.
Nie ma tu jakiegoś większego przygotowania do walki.
Sama walka sprowadza się do samego bicia przeciwnika i nałożenia sobie regeneracji jak jej nie mamy.

Bez sensu wyodrębniać taki przedział.

Widac ze nie walczylas nigdy na tym poziomie
nie chce mi sie podawac argumentow ale 10/14lvl w pvp jest na pewno trudniejszy niz 20lvl a wedlug mnie nawet trudniejszy od 30lvl

Do Tomiego
Tomi od razu po wprowadzeniu tego przedzialu wydaje 25MF na blokade

DEWASTATOR Leon Full
04-04-2017, 16:42
Set kajana i bronie są. Trochę mało, ale da się to eq wprowadzić i dać Tadkowi lub zrobić jakiegoś bossa (wiem że jest już bossów dużo, ale przydałby się jeszcze 1, o czym rozmawiałem już na PW wcześniej) który dropiłby eq unikatowe na 10 lvl. Przydałby się jeszcze 1 przedział lvlowy dla najmniejszych lvli bo na nim walki są proste, założenie nowej postaci i wbicie 10 lvl jest proste, więc byłby pewnie bardziej popularny niż 20, 30 i 40 lvl razem wzięte.

Jestem tutaj za.



Tomi od razu po wprowadzeniu tego przedzialu wydaje 25MF na blokade

Też sobie tą blokadę kupię chyba, bo na 10 lvlu jak jeszcze walczyłem PvP walczyło się najlepiej.

Tensa Zangetsu
04-04-2017, 16:58
Widac ze nie walczylas nigdy na tym poziomie
To niezły jesteś hahah XD

nie chce mi sie podawac argumentow ale 10/14lvl w pvp jest na pewno trudniejszy niz 20lvl a wedlug mnie nawet trudniejszy od 30lvl

Taa od razu 10 lvl najtrudniejszy, a 65 to takie izi pizi, że jednym zębem zjadasz.

Na nie, ponieważ jest tu zbyt ważny wątek fabularny i zbyt dużo expa; nie będzie nikogo do walk, bo do 20 lvl wszyscy się uczą to raz, dwa walki są nieopłacalne, trzy wzrośnie cena unikatów, wystarczy spojrzeć co jest na 20 lvl.

Gdyby miałaby być blokada na ten poziom, to by była, widocznie twórcy uznając taką decyzję, nie podejmowali jej bez podstawie i ot tak.

LejsoN
04-04-2017, 17:07
Strasznie głupi i nieprzemyślany pomysł.

Ty tez jestes strasznie glupi


Dewastator tak walki sa proste ale tylko walki bo zrobienie dosyc fajnych statystyk (tak trudno zrobic fajne statystyki) i zebranie eq na 10lvl jest bardzo trudne a tutaj eq +3 daje bardzo duzo wiem z doswiadczenia ze na 20lvl w eq +0 mozna ugrac wiekszosc walk a na 10 tak nie jest :v niestety

- - - - - - - - - -


To niezły jesteś hahah XD

Taa od razu 10 lvl najtrudniejszy, a 65 to takie izi pizi, że jednym zębem zjadasz.

Na nie, ponieważ jest tu zbyt ważny wątek fabularny i zbyt dużo expa; nie będzie nikogo do walk, bo do 20 lvl wszyscy się uczą to raz, dwa walki są nieopłacalne, trzy wzrośnie cena unikatów, wystarczy spojrzeć co jest na 20 lvl.

Gdyby miałaby być blokada na ten poziom, to by była, widocznie twórcy uznając taką decyzję, nie podejmowali jej bez podstawie i ot tak.

To jest moje zdanie ze trudniej walczyc na 10/14 niz na 20/30 nigdzie nie pisalem ze 65 jest izi pizi walczylem na 10 20 i 30 i na 10 z dobrym przeciwnikiem najtrudniej wygrac
po za tym co ja bede z zoltkiem gadac ktory nigdy nie walczyl pvp
a nie przepraszam miales aspiranta :x

Herbatoholik
staty ok w 3 minuty ale nie wiem czy Ci wyjda
nie chodzi o cene eq bo kase wiekszosc graczy ma na kupienie takiego eq ale o to ze trudno dostac

Bąblowiec pląsający
04-04-2017, 17:07
Układanie statystyk na 10 poziom to 3 minuty.
A eq gdzieś tak 15mf.

Co do propozycji - na nie. Niepotrzebnie robić przedział, gdzie jest tylko 1 set uzbrojenia unikatowego, a walki sprowadzają się do mikstury regeneracji, atakowania i mikstury życia 1.

Houqe
04-04-2017, 17:15
o to wlasnie chodzi, nie każdy ma 40 minut na walki na 65, przynajmniej jest jakiś plus dla ludzi którzy kolekcjonują EQ od kilku lat dając czasem za wyjatkowe okazy eq niesamowite sumy. Nie koniecznie musi sprowadzać się do walk na "waste", a hiter ? a speeder który wymusza leczenie ? a uniker ? to że nie ma zdolności zbytnio nie znaczy że nie da się pokombinować ze statami.

musaraj
04-04-2017, 17:16
Widac ze nie walczylas nigdy na tym poziomie
nie chce mi sie podawac argumentow ale 10/14lvl w pvp jest na pewno trudniejszy niz 20lvl a wedlug mnie nawet trudniejszy od 30lvl

Ja walczyłem - i to jako jeden z pierwszych. Głównie dlatego, że tam walki były zdecydowanie najłatwiejsze :D
"nie chce mi sie podawac argumentow" == nie mam argumentów?

Walki na tym lv można chyba zakończyć na samym starcie. Jeżeli obaj gracze mają poprawne MP, to wygrywa ten, kto ma więcej punktów w EQ, koniec, kolejna walka. Wymyślanie statystyk? Daj spokój, znacznie trudniej wymyślić takie, z którymi się nie będzie wygrywało wszystkiego na zmaksymalizowanym secie.

Houqe
04-04-2017, 17:20
Ja walczyłem - i to jako jeden z pierwszych. Głównie dlatego, że tam walki były zdecydowanie najłatwiejsze :D
"nie chce mi sie podawac argumentow" == nie mam argumentów?

Walki na tym lv można chyba zakończyć na samym starcie. Jeżeli obaj gracze mają poprawne MP, to wygrywa ten, kto ma więcej punktów w EQ, koniec, kolejna walka. Wymyślanie statystyk? Daj spokój, znacznie trudniej wymyślić takie, z którymi się nie będzie wygrywało wszystkiego na zmaksymalizowanym secie.

Mowisz na przykladzie magow. No ale luckerohiter dajmy na to. Tu wchodzą w gre krytyki i juz wynik nie jest tak oczywisty. Nie mowie że są to jakieś wielce ambitne walki, poprostu daliście ludziom mozliwosc na 20,30,40,50,65 to dajcie i na 10. Uciesza sie kolekcjonerzy, uciesza sie kombinatorzy i przede wszystkim ucieszy się Tomi.

LejsoN
04-04-2017, 17:35
Ja walczyłem - i to jako jeden z pierwszych. Głównie dlatego, że tam walki były zdecydowanie najłatwiejsze :D
"nie chce mi sie podawac argumentow" == nie mam argumentów?

Walki na tym lv można chyba zakończyć na samym starcie. Jeżeli obaj gracze mają poprawne MP, to wygrywa ten, kto ma więcej punktów w EQ, koniec, kolejna walka. Wymyślanie statystyk? Daj spokój, znacznie trudniej wymyślić takie, z którymi się nie będzie wygrywało wszystkiego na zmaksymalizowanym secie.

Argumenty: najwazniejszy argument dla mnie dla ktorego uwazam ze walki na 10/14lvl sa najtrudniejsze to taki ze koszt zmiany atrybutow jest bardzo niski i nigdy nie wiadomo z czego bedzie bil przeciwnik (kiedys tak bylo teraz nikt nie walczy na tym lvl)

Jak mozecie mowic ze walki na tym lvl magow z taka sama iloscia mp wygra ten co ma lepsze eq ? przeciez liczy sie tez tura kto zaczyna kto ma jakie statystyki przyklad hiter z eq +3 wedlug mnie nie ma szans z tankiem z eq +2

Houqe
04-04-2017, 17:37
No ten tani koszt zmiany atrybutów , no właśnie kierwa ! bym zapomniał ! Wprowadzajcie bez dyskusji zamykam temat XD

PS. Kim Chi tobie niewiem za co dali gracza roku, chyba za ilość postów

Tensa Zangetsu
04-04-2017, 18:07
To jest moje zdanie ze trudniej walczyc na 10/14 niz na 20/30 nigdzie nie pisalem ze 65 jest izi pizi walczylem na 10 20 i 30 i na 10 z dobrym przeciwnikiem najtrudniej wygrac
po za tym co ja bede z zoltkiem gadac ktory nigdy nie walczyl pvp
a nie przepraszam miales aspiranta :x


No super, tylko że znajomość mechaniki gry nie ma się nijak do tego co robisz w grze, nie walczę dla swoich powodów, i takie kozaczenie po prostu Cię tu pogrąża. Widząc kolejne posty, stwierdzam, że masz się za nie wiadomo kogo (wywyższasz się). Widać też, że nie rozumiesz przenośni, więc wytłumaczę Ci to jak chłopu: Skoro uważasz, że walki na 10 poziomie są trudniejsze niż na 30, to analogicznie 10 poziom jest trudniejszy niż 40, 50 i 65 poziom.

A argumenty to chyba z palca wyssałeś, dużo taniej jest je pozmieniać na wyższych poziomach; Na każdym przedziale nie masz pewności czym bije przeciwnik (lol?), z tym że w przedziale poświęconemu tematowi, otrzymujesz mniej obrażeń.

@Muszynianka
Gracz Roku otrzymuje się chyba z ankiety na forum, widocznie zasłużył sobie czymś, może zachowaniem, może poczuciem humoru a może niczym, nie powinno Cię to obchodzić i dawać argumenty, że jak jesteś tym i tym, to musisz wiedzieć wszystko, a jak nie wie, to od razu obalić.

Jeahok
04-04-2017, 18:15
10lvl to najlatwiejsze walki, fakt większego wpływu losowosci na rezultat walki nie oznacza że jest ona trudniejsza. Wydaje mi się że rywalizacja na tym poziomie by była mocno naciagana, ale w sumie raczej nikomu by nie zaszkodzila, a skoro sa chetni..

Houqe
04-04-2017, 18:20
No super, tylko że znajomość mechaniki gry nie ma się nijak do tego co robisz w grze, nie walczę dla swoich powodów, i takie kozaczenie po prostu Cię tu pogrąża. Widząc kolejne posty, stwierdzam, że masz się za nie wiadomo kogo (wywyższasz się). Widać też, że nie rozumiesz przenośni, więc wytłumaczę Ci to jak chłopu: Skoro uważasz, że walki na 10 poziomie są trudniejsze niż na 30, to analogicznie 10 poziom jest trudniejszy niż 40, 50 i 65 poziom.

A argumenty to chyba z palca wyssałeś, dużo taniej jest je pozmieniać na wyższych poziomach; Na każdym przedziale nie masz pewności czym bije przeciwnik (lol?), z tym że w przedziale poświęconemu tematowi, otrzymujesz mniej obrażeń.

@Muszynianka
Gracz Roku otrzymuje się chyba z ankiety na forum, widocznie zasłużył sobie czymś, może zachowaniem, może poczuciem humoru a może niczym, nie powinno Cię to obchodzić i dawać argumenty, że jak jesteś tym i tym, to musisz wiedzieć wszystko, a jak nie wie, to od razu obalić.

No stefan dokladnie, masz racje zgadzam się ojcze zasad. Zatem kiedy ktoś pisze argument w moim temacie "Mało przemyślany i głupi pomysł" byleby tylko nabić posta z przyjemnością moge podważyć takiego gracza roku. Ale dzięki że czuwasz. Jeahok jak zwykle trafnie :D

Apollyon
08-07-2017, 19:48
Ja sobie auto walczę na 10lv bankiem, prawie srebro wbiłem i uważam, że przydał by się poziom rankingowy, bo jak 20 graczy nazbiera dużo uzbrojenia +3 i wbije dobre statystyki to będzie ostra rywalizacja, ja jak najbardziej za ;)

Bąblowiec pląsający
08-07-2017, 20:24
Ja sobie auto walczę na 10lv bankiem, prawie srebro wbiłem i uważam, że przydał by się poziom rankingowy, bo jak 20 graczy nazbiera dużo uzbrojenia +3 i wbije dobre statystyki to będzie ostra rywalizacja, ja jak najbardziej za ;)

Układanie statystyk to 3 minuty. A nawet z autorozdawajką da się wbić ligę srebrną.
Uzbrojenie na ten poziom? To jeden set. Chyba każdy ma już skompletowany set +3.
Walki sprowadzają się do 3 mikstur życia, 2 mikstur regeneracji i atakowania. Trwają gdzieś dwie do pięciu minut ("ostra rywalizacja"). I za to miałyby być co tydzień żetony? Na tym przedziale jest tyle osób, że można codziennie resetować ranking i wbijać ligę srebrną, a więc ilość walk w topce zawsze będzie wysoka.

YourShadow
09-07-2017, 18:52
Co by wam przeszkodził przedział PvP na 10 poziom, nikt nie każe wam na tym przedziale walczyć więc o co chodzi? Na tak.

Kim Chi
09-07-2017, 19:28
Co by wam przeszkodził przedział PvP na 10 poziom, nikt nie każe wam na tym przedziale walczyć więc o co chodzi? Na tak.
A to, że już teraz w lidze 1-20 poziom w TOP15 są osoby w aspirancie.

Falafel
09-07-2017, 19:30
10 lvl to zbyt niski level na przedział rankingowy , przecież ogarnięci gracze z drugimi postaciami to by tak wymiatali na tym 10 lvl . Ja jak założyłem trzecią postać to niektórzy leczenia nie kupili bo nie ogarnęli gry.

Hous
09-07-2017, 20:34
A może tak przedział 0-9lvl ?

Bąblowiec pląsający
09-07-2017, 20:36
A może tak przedział 0-9lvl ?

Widziałeś w grze 0 poziom?
A twoja propozycja jest dokładnie taka sama, jak ta z przedziałem 1-10lv - bez sensu.

Apollyon
10-07-2017, 21:38
10 lvl to zbyt niski level na przedział rankingowy , przecież ogarnięci gracze z drugimi postaciami to by tak wymiatali na tym 10 lvl . Ja jak założyłem trzecią postać to niektórzy leczenia nie kupili bo nie ogarnęli gry.


I o to chodzi, jeżeli dużo ogarniętych graczy będzie "wymiatać" na tym 10lv to będzie rywalizacja, ja na 10lv walczę 1 PvP na 2 tygodnie, tylko jak ktoś ogarnięty zaczyna postać PvP i walczy od początku.

- - - - - - - - - -


A może tak przedział 0-9lvl ?

będzie rywalizacja 1lv-ów bez areny ( dostępna od 5lv) i będzie ważne to, czy masz eq z lepszym bonem, magiem lub wojem i szczęście ( nie tylko z eq :) )