PDA

Zobacz pełną wersję : 2 propozycje



Antybristler
04-04-2017, 13:15
1)
Możliwość zmiany kolejności postaci na liście po zalogowaniu, ale nie jak płatną usługę, to byłoby już perfidne.

2) przy logowaniu dodać checkbox w stylu "zaloguj na główną postać", co po zaznaczeniu logowałoby od razu na wybraną postać w panelu jako główną, bez przechodzenia przez panel, analogicznie z przełączaniem postaci bez konieczności przechodzenia do panelu lecz do od razu nowej postaci, np. po wskazaniu linka "Panel gracza" wyświetlałaby się poniżej lista innych postaci na koncie, kliknięcie powodowałoby natychmiastowe przelogowanie.

Blitz
04-04-2017, 14:22
wszystko zbędne.

Jeahok
04-04-2017, 18:58
1. Jak już to platnie, chyba że nie będzie zmieniało nicku na forum.
2. Drobne udogodnienie. Dla mnie bez znaczenia

Antybristler
04-04-2017, 20:00
1. Jak już to platnie, chyba że nie będzie zmieniało nicku na forum.
2. Drobne udogodnienie. Dla mnie bez znaczenia

1. Ma zmieniać kolejność postaci z miejsca 2 do tylu ilu mamy postaci. Najlepiej w formie strzałek na górze/dole, od zmiany nicku na forum jest inna, płatna usługa i niech tak pozostanie.

2. Niektórym może się przydać, nie jest to aż takie ważne.

Dorek
04-04-2017, 20:24
Podoba mi się opcja (1) jestem za sam bym skorzystał.

Clover
04-04-2017, 21:10
1. Korzystałbym, jakby była darmowa, za.
2. Obojętne mi to, niepotrzebne mi.

DEWASTATOR Leon Full
04-04-2017, 21:26
1. Za. Jak mam jakąś postać na którą częściej się loguje to wolałbym mieć ją wyżej. Aktualnie na moją 3 postać loguję się dużo częściej niż na 2, więc fajnie by to było udogodnienie. Przydałoby się aby ta opcja przesuwała w menu ,,Statystyki" bardziej w lewo.

2. Jestem za, chciałbym aby mnie logowało od razu na Leona, gdyż nawet jak mam zalogować się na inną postać to odruchowo się zalogowuję na Leona, a tak oszczędziłbym czas.

Antybristler
04-04-2017, 23:13
Jeszcze do 1): postacie w trakcie "kasacji" powinny "lądować" na dole listy.