PDA

Zobacz pełną wersję : Loteria



Łysonżi Dżonson
25-02-2017, 15:56
Odnosząc się do tego tematu:
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?36294-Daily-Gifty
wolałbym to w formie loterii powiedzmy co 1h - siedzą sobie ludki online i spośród wszystkich zalogowanych losuje automat co godzinę wygranego i dostaje powiedzmy 1 MF - 10k golda - 5 osłon czy cokolwiek innego - aktywność na pewno wzrośnie.
Wiadomo, że ktoś może zostawić komputer włączony na 24h, ale co nie zmienia faktu, że statystyki się zgadzają lub wprowadzić opcję automatycznego wylogowywania powiedzmy przy 15 minutach bezczynności (boty oczywiście banować, to chyba nie problem spojrzeć, że co 10 minut postać chodzi w te samo miejsce itd.)

Kim Chi
25-02-2017, 16:03
Zmień nazwę tematu z Loteria na Darmowe prezenty dla esq.



Odnosząc się do tego tematu:
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?36294-Daily-Gifty
wolałbym to w formie loterii powiedzmy co 1h - siedzą sobie ludki online i spośród wszystkich zalogowanych losuje automat co godzinę wygranego i dostaje powiedzmy 1 MF - 10k golda - 5 osłon czy cokolwiek innego - aktywność na pewno wzrośnie.Nie wzrośnie aktywność, tylko liczba osób AFK.



wprowadzić opcję automatycznego wylogowywania powiedzmy przy 15 minutach bezczynności (boty oczywiście banować, to chyba nie problem spojrzeć, że co 10 minut postać chodzi w te samo miejsce itd.)I kto napisze taki system?

Ogólnie to słaba propozycja i nie wejdzie.

tosenevrati
25-02-2017, 16:04
Genialna propozycja, wprowadzamy ;]

Łysonżi Dżonson
25-02-2017, 16:19
Nie wzrośnie aktywność, tylko liczba osób AFK.


lub wprowadzić opcję automatycznego wylogowywania powiedzmy przy 15 minutach bezczynności (boty oczywiście banować, to chyba nie problem spojrzeć, że co 10 minut postać chodzi w te samo miejsce itd.)

asfhaposdfgangepoaebiugpsoebasfa (musiałem coś wpisać, żeby wysłać)

LejsoN
25-02-2017, 16:36
To jest dobra propozycja ! boje sie tylko o jedno ze ludzie zaczna tworzyc multi konta i np na komputerze wlacza mozilie i chrome i nagrody lecooo

(tak mam sto multi dlatego znam ten trick z 2 innymi przegladarkami Pozdrawiam )

Greyden
25-02-2017, 17:10
To jest dobra propozycja ! boje sie tylko o jedno ze ludzie zaczna tworzyc multi konta i np na komputerze wlacza mozilie i chrome i nagrody lecooo

(tak mam sto multi dlatego znam ten trick z 2 innymi przegladarkami Pozdrawiam )

Wystarczy jedna przeglądarka i tryb incognito.

Propozycja mogłaby wejść, wszystko co darmowe jest fajne.

Łysonżi Dżonson
25-02-2017, 17:12
Sprawa multi - itemy wylosowane zrobić jako niehandlowe - co komuś z takiego itemku na multi? tym bardziej, że koniec końców wpadnie na tym multikoncie, a expić 50 kont raczej mu się chcieć nie będzie.

LejsoN
25-02-2017, 19:23
Wystarczy jedna przeglądarka i tryb incognito.

Propozycja mogłaby wejść, wszystko co darmowe jest fajne.

Dzieki teraz latwiej bedzie mi uzywac multi :p

O nie wygadalem sie teraz na pewno dostane bana :(

TOmi Kiedy to wprowadzicie ? czy jestes przeciw ? nie musisz czytac tego wyzej :P

Łysonżi Dżonson
26-02-2017, 10:34
Tomi z pewnością już się rozpędził żeby to wprowadzić.

Jakiś argument na nie? Co w tym jest takiego OP? Myślę, że to nie problem wprowadzić itemki niehandlowe np. Osłona z loterii, Mikstura Regeneracji z loterii itd.
Gold i 1 MF wypadałyby raczej bardzo rzadko, powiedzmy, że z szansą 0,2 % na MF i 1% na gold (którego i tak nie byłoby tak wiele, że stałbyś tylko online bo byś myślał, że się dorobisz, powiedzmy 10k).
Multi prosta sprawa, jak już pisałem - itemki niehandlowe, 24h online - również pisałem - automatyczne wylogowywanie po 10-15 minutach bezczynności. Osoby, które nie były online pełnej godziny nie biorą udziału w loterii - loteria powiedzmy o równych porach - 0:00, 1:00, 2:00 itd.

Jeahok
26-02-2017, 10:52
zdecydowanie bym nie szedł w tę stronę, to jest patologia, już widziałem jak brat zostawiał włączonego kompa z turniejami w CSa, czy inne bzdury i szedł w długą, bo jak się ogląda to można coś dostać

zdecydowanie zostałbym jak już przy kierunku opisanym przeze mnie w daily giftach (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?36294-Daily-Gifty&p=262533&viewfull=1#post262533)

LejsoN
26-02-2017, 12:19
Proponuje zrobic ankiete Co wola gracze Daily gift czy loteria
wedlug mnie bez dyskusji loteria jest lepszym z daily gift gracz wchodzi do gry bierze gifta i idzie z loteria gracz zostaje te powiedzmy 60min dluzej zeby zostac losowany przez loterie i moze cos wygra w tym czasie czekania moze zapoznac kogos znalezc mega okazje itd
lecz to jest tylko moja opinia

Bąblowiec pląsający
26-02-2017, 13:09
Ale czemu chcecie, by nagradzano graczy, którzy nic nie robią, tylko siedzą w jednym miejscu w Eternii? Jaka to jest aktywność? Już lepsze są zadania dzienne z takimi nagrodami, bo jednak trzeba coś zrobić.

@down
Podczas eventów są takie loterie.

Tensa Zangetsu
26-02-2017, 13:17
Albo zrobić loterię z kuponami do kupna, i po sprawie.

LejsoN
26-02-2017, 14:09
Ale czemu chcecie, by nagradzano graczy, którzy nic nie robią, tylko siedzą w jednym miejscu w Eternii? Jaka to jest aktywność? Już lepsze są zadania dzienne z takimi nagrodami, bo jednak trzeba coś zrobić.

@down
Podczas eventów są takie loterie.

jest to taka aktywnosc ze sa online ? wtedy mozemy z nimi popisac albo powalczyc pohandlowac itd
i jest wiecej wtedy osob online dzieki temu gra mfo3 bedzie bardziej atrakcyjna ?

Clover
26-02-2017, 14:14
jest to taka aktywnosc ze sa online ? wtedy mozemy z nimi popisac albo powalczyc pohandlowac itd
i jest wiecej wtedy osob online dzieki temu gra mfo3 bedzie bardziej atrakcyjna ?

Zadania dzienne będą lepsze. Loteria nie zmusi graczy do pisania/walczenia/handlowania. Mogą wyłączyć priv i siedzieć sb u telimeny. Natomiast dzienne zadania zmuszają do działania, więc są lepsze.

Bąblowiec pląsający
26-02-2017, 14:17
Samo bycie online to nie jest żadna aktywność. Przecież to tak jakbyś powiedział, że śpiąc na drzewie ścinasz to drzewo.

Łysonżi Dżonson
26-02-2017, 15:09
Samo bycie online to nie jest żadna aktywność.

Owszem jest i to większa niż zrobienia dziennych zadań w powiedzmy godzinę.
Jakaś zagubiona duszyczka weszła sobie na stronę MFO - patrzy, a tu 40 osób online - Proszę Cię sam bym się nie zarejestrował, co innego jak jest 100+ (to dalej jest mało, ale jednak więcej niż 40).
Nie oszukujmy się, więcej osób tutaj jest z powodu MFO 1-2, a nie z powodu reklamy na demotach.
Jak dla Ciebie lepiej wygląda 100 osób online przez godzinę niż 100 online przez prawie cały dzień to nie mamy o czym rozmawiać.

Clover
26-02-2017, 15:18
Owszem jest i to większa niż zrobienia dziennych zadań w powiedzmy godzinę.
Jakaś zagubiona duszyczka weszła sobie na stronę MFO - patrzy, a tu 40 osób online - Proszę Cię sam bym się nie zarejestrował, co innego jak jest 100+ (to dalej jest mało, ale jednak więcej niż 40).
Nie oszukujmy się, więcej osób tutaj jest z powodu MFO 1-2, a nie z powodu reklamy na demotach.
Jak dla Ciebie lepiej wygląda 100 osób online przez godzinę niż 100 online przez prawie cały dzień to nie mamy o czym rozmawiać.

Gra nie ma "wyglądać". Co z tego, że przyciągnie tłum graczy, skoro admini nie będą mieli z nich zarobku, bo ci będą siedzieć całymi dniami w Eterni, zamiast grać?

Bąblowiec pląsający
26-02-2017, 15:26
Owszem jest i to większa niż zrobienia dziennych zadań w powiedzmy godzinę.
Nie, nie jest.

Jakaś zagubiona duszyczka weszła sobie na stronę MFO - patrzy, a tu 40 osób online - Proszę Cię sam bym się nie zarejestrował, co innego jak jest 100+ (to dalej jest mało, ale jednak więcej niż 40).
Chyba raczej 140 osób online. Przecież praktycznie cały dzień jest 130, podczas eventów TvT/PvP 150, podczas eventów na jakieś święta jeszcze więcej. Do tego, te osoby w większości walczą, biją minibossy etc., a nie siedzą bezczynnie.

Nie oszukujmy się, więcej osób tutaj jest z powodu MFO 1-2, a nie z powodu reklamy na demotach.
Chyba powinno być "oszukujmy sie", obecnie 3/4 graczy chodzi do gimnazjum i kiedy MFO2 było modne, oni nie umieli włączyć komputera.

Jak dla Ciebie lepiej wygląda 100 osób online przez godzinę niż 100 online przez prawie cały dzień to nie mamy o czym rozmawiać.
Jak pisałem wyżej, jest to obecnie ~130 osób online, a "Daily questy" powiększyłyby ilość aktywnych graczy.
Jeżeli dla Ciebie gra ma mieć "sztucznych" graczy, to graj w margonemy.


Odnośnie do niehandlowych przedmiotów:
> na multikoncie dostaniesz 2 osłonki czy jedno rege
> zapisz się na arenę, zużyj je (Pomijając fakt, że sama przedmioty się przydadzą w fabule)
> za żetony kup odno
> sprzedaj odno i z czyjąś pomocą przerzuć hajsy na główne konto

LejsoN
26-02-2017, 15:29
Zadania dzienne będą lepsze. Loteria nie zmusi graczy do pisania/walczenia/handlowania. Mogą wyłączyć priv i siedzieć sb u telimeny. Natomiast dzienne zadania zmuszają do działania, więc są lepsze.

Tak zgdzam sie

gifty najgorszy pomysl
Loteria no juz lepszy
Dzienne zadania to juz profeszjonal gracze dzieki temu zostana nie tylko na wyczerpanie energii zreszta co tu bede sie rozpisywal napisalem w daily gifftach

Łysonżi Dżonson
26-02-2017, 20:13
Odnośnie do niehandlowych przedmiotów:
> na multikoncie dostaniesz 2 osłonki czy jedno rege
> zapisz się na arenę, zużyj je (Pomijając fakt, że sama przedmioty się przydadzą w fabule)
> za żetony kup odno
> sprzedaj odno i z czyjąś pomocą przerzuć hajsy na główne konto

Równie dobrze możesz na multi robić misje dzienne i itemki przerzucać jeszcze szybciej bo nie musisz się męczyć na arenie o.o

Clover
26-02-2017, 23:17
Równie dobrze możesz na multi robić misje dzienne i itemki przerzucać jeszcze szybciej bo nie musisz się męczyć na arenie o.o

Stwierdziłeś, że będą niehandlowe -.-

Łysonżi Dżonson
27-02-2017, 21:52
Stwierdziłeś, że będą niehandlowe -.-

Niehandlowe to ja proponowałem w tym temacie, a nie w innym - jak widać ta propozycja jest moja, a misje dzienne już nie.

Clover
27-02-2017, 22:52
Niehandlowe to ja proponowałem w tym temacie, a nie w innym - jak widać ta propozycja jest moja, a misje dzienne już nie.

Ale jemu chodziło o to, że zaproponowałeś niehandlowość, która nic nie daje, bo można ją ominąć, więc nie ma sensu jej robić.

LejsoN
28-02-2017, 13:50
Ale jemu chodziło o to, że zaproponowałeś niehandlowość, która nic nie daje, bo można ją ominąć, więc nie ma sensu jej robić.

Latwiej i szybciej przelozy sie itemy gdy beda handlowane niz niehandlowane wiec lepiej zrobic niehandlowane

Clover
28-02-2017, 14:06
Latwiej i szybciej przelozy sie itemy gdy beda handlowane niz niehandlowane wiec lepiej zrobic niehandlowane

Szybciej się zbanuje takich ludzi, niż się zrobi przedmioty niehandlowe, nie tykające limitów takich samych handlowych.