PDA

Zobacz pełną wersję : Wspolne Eq



LejsoN
24-02-2017, 18:10
Tak wiem znowu zwariowany pomysl.


Proponuje wprowadzic wspolny ekwipunek

nwm jak inni ale ja czesto usuwam postac i zakladam nowa
gdy mam okolo 500rzeczy ( Tak 500rzeczy +-20/50) to przekladanie zajmuje dobre 30min (niestety nie liczylem daje w przyblizeniu)
wiecej argumentow:
Gdy chcemy cos sprzedac nie musimy patrzec na kila postaci i szukac itemu


Prosze nie pisac glupia propozycja itp bez uzasadnienia

Kim Chi
24-02-2017, 18:11
Na nie.
Będzie powodowało lagi przy większej ilości rzeczy w ekwipunku i będzie pozwalało na zapisanie się na arenę nawet sześcioma postaciami w tym samym eq.

Nattat
24-02-2017, 18:13
Istnieje wspólny depozyt i to wystarczy.
Nie znam nikogo, kto usuwa co chwilę postać, raczej rzadko się używa tej opcji, więc po co.
Do tego jak by to było, gdybyś na postaci z poziomem 66 miał na sobie np. astralny miecz +7, a na postaci z 65 nie, i chciałbyś go na niej założyć?
Będziesz miał to eq na każdej postaci, czy tylko na tej, na której ostatnio ubierałeś? Jak to pierwsze to głupie, a jak to drugie to przy "dużej ilości przedmiotów" musiałbyś znowu tego szukać.
I tak, jak kolega wyżej napisał:

Na nie.
Będzie powodowało lagi przy większej ilości rzeczy w ekwipunku i będzie pozwalało na zapisanie się na arenę nawet sześcioma postaciami w tym samym eq.

LejsoN
24-02-2017, 18:21
Na nie.
Będzie powodowało lagi przy większej ilości rzeczy w ekwipunku i będzie pozwalało na zapisanie się na arenę nawet sześcioma postaciami w tym samym eq.

Mozna zrobic ze np skorzane buty gdy sa zalozone na postaci 1 to 2/3/4/5/6 nie moga juz tego zalozyc

Bąblowiec pląsający
24-02-2017, 18:27
Mozna zrobic ze np skorzane buty gdy sa zalozone na postaci 1 to 2/3/4/5/6 nie moga juz tego zalozyc

Teraz tak jest. Po co to zmieniać?

LejsoN
24-02-2017, 18:38
Teraz tak jest. Po co to zmieniać?

gdy mam okolo 500rzeczy ( Tak 500rzeczy +-20/50) to przekladanie zajmuje dobre 30min (niestety nie liczylem daje w przyblizeniu)

Nie tylko ja przekladam przedmioty :) 6 rzeczy jednorazowo 100 razy wkladac i wyjmowac rzeczy z depo przynajmniej 2 w miesiacu

PO TO

DEWASTATOR Leon Full
24-02-2017, 18:50
A ja jestem za. Przekładanie to jest niezła katorga, a tak problem by się rozwiązał sam. Jak już mówił: jak 1 postać ma coś założone, to pozstałe nie mogą, po prostu eq schodzi automatycznie z 2 postaci.

LejsoN
24-02-2017, 19:24
A ja jestem za. Przekładanie to jest niezła katorga, a tak problem by się rozwiązał sam. Jak już mówił: jak 1 postać ma coś założone, to pozstałe nie mogą, po prostu eq schodzi automatycznie z 2 postaci.

Dzieki za mila opinie ! :)

Atronis
24-02-2017, 19:55
Z jednej strony fajne, bo wszędzie miałbym eq, ale z drugiej jednak eq powinno być przypisane do postaci na której jest a nie do konta : )

Jeahok
24-02-2017, 20:17
w zasadzie tak już jest, tylko z bolesnym limitem
to co w depo jest wspólne to co na postaci dedykowane pod postać

Wszystko co miałoby być dostępne dla wszystkich postaci by musiało być rezerwowane dla konkretnej postaci nawet jeśli jest założone na innym, nieaktywnym profilu. Każda rzecz pojawiająca się w jakimkolwiek istniejącym profilu na danej postaci nie mogłaby być dostępna dla innej postaci.

Przy "normalnym" stanie eq byłoby to wręcz uciążliwe i nieczytelne, a ciągłe przerzucanie 500 przedmiotów między 2 postaciami nie jest normalne.

nie podoba mi się ta propozycja

Hiter
24-02-2017, 20:48
Tak wiem znowu zwariowany pomysl.


Proponuje wprowadzic wspolny ekwipunek

nwm jak inni ale ja czesto usuwam postac i zakladam nowa
gdy mam okolo 500rzeczy ( Tak 500rzeczy +-20/50) to przekladanie zajmuje dobre 30min (niestety nie liczylem daje w przyblizeniu)
wiecej argumentow:
Gdy chcemy cos sprzedac nie musimy patrzec na kila postaci i szukac itemu


Prosze nie pisac glupia propozycja itp bez uzasadnienia

Główny cel tej propozycji jest taki aby było wspólne eq bo przekładanie jest zbyt czasochłonne. Uwierz mi na słowo, że mam więcej itemków, gemów, przedmiotów niż ty i nie narzekam na przekładanie itemków. Moje depo ma 10 slotów aktualnie i zasada jest prosta. Przekłada się wszystko na bank i potem jak co potrzeba to z banku na inną postać albo na sprzedaż. Pomysł jak najbardziej na nie ponieważ będą lagi jak cholera.

LejsoN
24-02-2017, 21:23
w zasadzie tak już jest, tylko z bolesnym limitem
to co w depo jest wspólne to co na postaci dedykowane pod postać

Wszystko co miałoby być dostępne dla wszystkich postaci by musiało być rezerwowane dla konkretnej postaci nawet jeśli jest założone na innym, nieaktywnym profilu. Każda rzecz pojawiająca się w jakimkolwiek istniejącym profilu na danej postaci nie mogłaby być dostępna dla innej postaci.

Przy "normalnym" stanie eq byłoby to wręcz uciążliwe i nieczytelne, a ciągłe przerzucanie 500 przedmiotów między 2 postaciami nie jest normalne.

nie podoba mi się ta propozycjaTo co mam zrobic jak nie jest normalne przekladanie eq z postaci na postac ?

jestem jednym chyba z wszystkich graczy ktorzy nie wbili nigdy 40lvl a graja kilka lat i nadal graja :D
po prostu lubie usuwac postac i stworzyc nowa zeby cos poprawic i miec perfekt staty

- - - - - - - - - -

Chcesz mi powiedziec ze przekladanie eq nie zajmuje 30min ? moge sie z toba zalozyc ze nie przelozysz 500itemow w mniej niz 30min ;)

Atronis
24-02-2017, 21:31
Chcesz mi powiedziec ze przekladanie eq nie zajmuje 30min ? moge sie z toba zalozyc ze nie przelozysz 500itemow w mniej niz 30min ;)

Ale powiedz mi po co przekladac wszystkie 500 przedmiotów? Przekłada się jedynie najpotrzebniejsze, a nie wszystkie. Skoro ciagle usuwasz postać to problem jest z Tobą =]

LejsoN
24-02-2017, 21:41
Ale powiedz mi po co przekladac wszystkie 500 przedmiotów? Przekłada się jedynie najpotrzebniejsze, a nie wszystkie. Skoro ciagle usuwasz postać to problem jest z Tobą =]

A ja wole przekladac wszystkie przedmioty i tworzyc nowe postacie co tydzien niz nie grac w ta gre ;)

Hiter
25-02-2017, 11:45
A ja wole przekladac wszystkie przedmioty i tworzyc nowe postacie co tydzien niz nie grac w ta gre ;)

Ten przykład jest totalnie nie udany, argument żaden. Konto może mieć 6 postaci, skoro robisz co chwila nową i starą usuwasz to zostaw jedną postać z pierwszym poziomem i tam trzymaj wszystko. Jak masz inne argumenty to pisz, chętnie wszystkie obalę.

Teraz wyliczania co do czasu przekładania eq.
Umiem przełożyć 500 itemków w mniej niż 30 minut. Jest to 50 relogów (moje depo ma 10 slotów) jeden relog mi zajmuje 20 sec. Daje niecałe 17 minut. Tylko czasami przekładam sporo itemków i nie narzekam, chciałem mieć majątek to poświęcam na to czas. Druga rada która obala prawie problem przekładania. Powiększ depo do 50 slotów i przekładanie zajmie Ci z 5 minut. Powiększ to depo do 500 slotów przekładanie zabierze może z minute.

Kim Chi
25-02-2017, 12:24
Powiększ depo do 50 slotów i przekładanie zajmie Ci z 5 minut. Powiększ to depo do 500 slotów przekładanie zabierze może z minute.



a po drugi nie doradza się czegoś czego samemu się nie robi co też napisałem.

Łysonżi Dżonson
25-02-2017, 15:59
Powiększ to depo do 500 slotów przekładanie zabierze może z minute.
Nie doliczyłeś czasu na samo przekładanie, co z tego, że relogniesz w 15 sekund jak itemki i tak trzeba przełożyć co nie trwa 15 sekund.