PDA

Zobacz pełną wersję : Prezent na IŚ i inne



Antybristler
19-02-2017, 20:21
Już to proponowałem, będę proponował do skutku.

Prezent powinien być wręczany bezpośrednio po walce wygrywającej stronie, lecz nie w formie biegania i szukania prezentu ale jak np. zdobycie skorupy z wodnego żółwia. Wielokrotnie miałem sytuację że po wygranej walce jest się bezpośrednio atakowanym przez czekających już oprawców...

https://mfo3.pl/r/be9c239ad 19.02.2017 20:04:09
https://mfo3.pl/r/baa472b68 19.02.2017 20:04:13
Różnica: 4 sekundy!
Od strony wizualnej wygląda to tak, że po zakończeniu jednej walki natychmiast zaczęła się druga.
Proponowałem też kiedyś by dać 10-15 sek. ochrony po walce, BEZ SKUTKU.

Czy coś w tym w końcu zostanie zrobione?

Jeszcze:


zwiększenie czasu dla ostatnich walk (np. 8) na IŚ.
zwiększenie czasu tury o kilka sekund...5
wywalenie tych irracjonalnych 1000 G za wpis na widownię, zawsze trzeba lecieć z tym "durnym" tysiącem do depozytu... Proponuję to wywalić albo zamienić opcjonalnie na np. 3 pkt. energii, to samo 1G na targu, czasami jak się nie ma tego 1G trzeba robić superoperacje na depozycie o 1 G! absurd! Tzn. opłaty mogą być, ale niech się pobierają automatycznie z depozytu.

Clover
19-02-2017, 20:33
Prezent powinien być wręczany bezpośrednio po walce wygrywającej stronie, lecz nie w formie biegania i szukania prezentu ale jak np. zdobycie skorupy z wodnego żółwia. Wielokrotnie miałem sytuację że po wygranej walce jest się bezpośrednio atakowanym przez czekających już oprawców...

Proponowałem też kiedyś by dać 10-15 sek. ochrony po walce, BEZ SKUTKU.

Czy coś w tym w końcu zostanie zrobione?

Jeszcze:


zwiększenie czasu dla ostatnich walk (np. 8) na IŚ.
zwiększenie czasu tury o kilka sekund...5
wywalenie tych irracjonalnych 1000 G za wpis na widownię, zawsze trzeba lecieć z tym "durnym" tysiącem do depozytu... Proponuję to wywalić albo zamienić opcjonalnie na np. 3 pkt. energii, to samo 1G na targu, czasami jak się nie ma tego 1G trzeba robić superoperacje na depozycie o 1 G! absurd! Tzn. opłaty mogą być, ale niech się pobierają automatycznie z depozytu.



Trudno, czasem tak bywa, jakoś z tym trzeba żyć. Jestem na nie, Iś nie powinny się skupiać na prezentach, to tylko miły dodatek.

Tomi już mówił. NIE DA SIĘ, bo system pozwala na ataki ludzi z ochroną, podczas iś -.-
Inaczej ludzie wykupowaliby sb ochronę podczas iś, albo tracili wykupioną wcześniej po zakończonych, gdyby system po prostu zerował czas ochrony i blokował usługę.

Podejrzewam, że nie zostanie z tym nic zrobione.

Pozostałe pomysły na tak.

Antybristler
19-02-2017, 21:31
Trudno, czasem tak bywa, jakoś z tym trzeba żyć. Jestem na nie, Iś nie powinny się skupiać na prezentach, to tylko miły dodatek.

Tomi już mówił. NIE DA SIĘ, bo system pozwala na ataki ludzi z ochroną, podczas iś -.-
Inaczej ludzie wykupowaliby sb ochronę podczas iś, albo tracili wykupioną wcześniej po zakończonych, gdyby system po prostu zerował czas ochrony i blokował usługę.

Podejrzewam, że nie zostanie z tym nic zrobione.

Pozostałe pomysły na tak.
Nie mówię że IŚ mają być sprawiedliwe, lecz nie mogą być niesprawiedliwe, to jest jednak coś innego i elementarne zasady sprawiedliwości być powinny.

Co do ochrony to można zrobić tak, by wchodząc na IŚ wszelka ochrona się zerowała i wykupienie usługi w trakcie walk własnej postaci na arenie było niemożliwe.
Wejście na IŚ oznaczałoby akceptację tego, że traci się ochronę i ataki byłby tak jak jest normalnie.

Clover
19-02-2017, 21:35
Nie mówię że IŚ mają byś sprawiedliwe, lecz nie mogą być niesprawiedliwe, to jest jednak coś innego i elementarne zasady sprawiedliwości być powinny.

Co do ochrony to można zrobić tak, by wchodząc na IŚ wszelka ochrona się zerowała i wykupienie usługi w trakcie walk własnej postaci na arenie było niemożliwe.
Wejście na IŚ oznaczałoby akceptację tego, że traci się ochronę i ataki byłby tak jak jest normalnie.

"Nie mówię że IŚ mają byś sprawiedliwe, ale mają."
Okeej, nie kłócę się.

Druga część, nie. Iś to jedno, ochrona przed bójkami to drugie. Gracz, który idzie na Iś, idzie się bójkować. Gracz, który idzie na lokację bójkową, niekoniecznie idzie się bójkować. Gracz, który chce iść na Iś, niekoniecznie musi lubić bójki poza Iś.

Platynowy
19-02-2017, 21:54
Jak najbardziej na tak.

Bąblowiec pląsający
19-02-2017, 22:51
Na tak, miałem dokładnie taką samą sytuację.