PDA

Zobacz pełną wersję : Takie ,,Stanowisko chemiczne "



kottgamer
17-02-2017, 20:37
Witam,mam do przedstawienia propozycję . Pierwszym krokiem byłoby stworzenie czegoś w stylu uprawy rolnej.



Na przykład :
Mamy takie ,,Pole" na którym możemy zasiać np.:Jagody,Kukurydzę itd.
Musimy takie pole podlewać co dajmy na to 2-3 dni ,bo inaczej uschnie.
Rośnie to taki tydzień (Nie wiem jak tam z czasem :rolleyes: )
Po ,,zebraniu" takiej roślinki mamy ją po prostu w ekwipunku.
(Jeśli nie,to mam propozycje żeby kupować takie składniki)
Co do samego tworzenia miksturek:


Było by takie ,,Stanowisko Chemiczne"(jak już wspomniałam w tytule)
Już tłumacze na czym to polega:


Pojawia nam się ikonka z wymaganymi przedmiotami do zrobienia danej Mikstury lub po prostu Runy Magii.

Np.:



Mikstura Odnowienia :


1.2x Jagody
2.5x Woda (Pompowało by się ją pompą obok pola)
3.Mikstura życia




Mikstura Życia:

1.2x Czerwona Porzeczka
2.4xKukurydza














Nasionka Kupowało by się dajmy na to w Dilii na targu .Przejście na ,,Farmę"było by gdzieś na świecie :Arkadii na przełomie Dilii i Tego lasu .

Bąblowiec pląsający
17-02-2017, 20:39
Na nie. Mfo to gra fabularne, a nie jakiś meinkampfkroft.

GoldenkoPL
17-02-2017, 20:39
Niepotrzebne, za dużo czasu zajmowałoby takie coś i nie byłoby tego warte.

Naishukketsu
17-02-2017, 20:42
Była kiedyś podobna propozycja, nie przeszła
Nawet byłoby to ciekawe, jestem za.

Hide
17-02-2017, 20:47
W innej postaci mogłoby wejść.

Typu robimy jakieś dania i za nie dostajemy losową nagrodę(coś jak zbieranie rydzów, kwiatków itp)

Bąblowiec pląsający
17-02-2017, 20:49
W innej postaci mogłoby wejść.

Przykładowo, w tej (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?23663-Propozycja-dot-rozgrywki-czyli-dodatkowe-funkcje&highlight=katakumby).

Tensa Zangetsu
17-02-2017, 22:07
Wydaje mi się, że coś podobnego leży w poczekalni na realizację, aczkolwiek fabularnie wydaje mi się , ze weszłoby dopiero w okolicach Oasis/Kurthus

edit: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?22700-Rolnictwo/page2

edit2: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?184-Zdolno%C5%9B%C4%87-alchemia

Hide
17-02-2017, 22:26
Przykładowo, w tej (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?23663-Propozycja-dot-rozgrywki-czyli-dodatkowe-funkcje&highlight=katakumby).

Serio, chciało ci się szukać?
Zresztą, pośrednio to weszło. Ale dobrze że mi to odkopałeś bo miałam coś proponować.

Keriehyl
17-02-2017, 22:47
Już takie coś weszło na Evencie Halloweenowym że potrzeba pielęgnować dynie, które się już je zdobyły od Dyniogłowych, a tak z góry na nie, niestety.

Elitek
17-02-2017, 23:58
Thanarg porwał mi brata. Co mam teraz zrobić? O już wiem! Będę orał pole na traktorze na pewno mu to pomoże. Na nie.

Tensa Zangetsu
18-02-2017, 12:00
Thanarg porwał mi brata. Co mam teraz zrobić? O już wiem! Będę orał pole na traktorze na pewno mu to pomoże. Na nie.

Zbieranie rydzów i niezapominajek jakoś mu pomaga

Nattat
18-02-2017, 12:31
Thanarg porwał mi brata. Co mam teraz zrobić? O już wiem! Będę orał pole na traktorze na pewno mu to pomoże. Na nie.

Tak jak 2 letnie czekanie na upka, a thanarg jakby chciał to już by dokonał tego, co by chciał.
No i eventy...

YourShadow
18-02-2017, 13:25
Tak jak 2 letnie czekanie na upka, a thanarg jakby chciał to już by dokonał tego, co by chciał.
No i eventy...

Ale bez upka Thanarg nie może mieć nic od Shivy i innych bóstw.

Do propozycji na nie.

Clover
19-02-2017, 16:02
Ale bez upka Thanarg nie może mieć nic od Shivy i innych bóstw.

Do propozycji na nie.

Dokładnie, biedny Thanarg siedzi przed Nordią i czeka, aż mu otworzą bramy, by mógł wejść.


Zbieranie rydzów i niezapominajek jakoś mu pomaga

Tak, bo robi się to po to, by wykonać zadanie, osiągnąć jakiś progres itp.

Rydze się zbiera, by dostać się do skrzyni, w którejś może być jakiś skarb (być może jakaś silna zbrojka, co nam pomoże w walce z Thanargiem?)

Niezapominajki -> Wichrowe Wzgórza -> Garuda -> Dobre eq

Poza tym, jak przyrównujesz zbieranie kwiatków po drodze do danego miejsca (tylko pomyśl, w prawdziwym życiu zajęłoby ci to z 5 minut maksymalnie), do założenia własnej farmy, to nie mamy o czym dyskutować.

Tamte 2 rzeczy można wytłumaczyć faktem stawania się coraz silniejszym, w celu pokonania Thanarga. Farma jest czasochłonna, nie wytłumaczysz jej fabularnie, w żaden sposób.