PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana wyglądów zwojów zdolności dla maga i wojownika



Bąblowiec pląsający
16-02-2017, 21:08
Składam tą propozycję, ponieważ rozróżnienie zwojów zdolności dla wojownika i maga obecnie jest niemożliwe nie zaglądając do samego opisu, a mając duże ilości zwojów, można się pogubić. Konkretnie, chodzi o zmianę koloru tych kokard na zwojach. Dla wojownika (Ze względu na to, że przy zdolnościach dla wojownika jest napisane na czerwono "Wojownik") pasowałby czerwony:
5517
Dla maga (Ze względu na to, że przy zdolnościach dla maga jest napisane na niebiesko "Mag") pasowałby niebieski. Akurat taki jest przy zaklęciach, ale chyba można też przy nich dodać ten kolor. Ewentualnie mógłby się znaleźć fioletowo:
5518
Oczywiście, przy uniwersalnych zostawić zielone.

Ostatecznie wyglądałoby to w ten sposób:
5519
5520

Jeszcze przy samych zdolnościach (tych niebieskich kulach) można zmienić, choć to już trochę trudniejsze do zaprezentowania.

Naishukketsu
16-02-2017, 21:54
Na tak, mały detal a może pomóc.

Alvi
16-02-2017, 22:02
Spoko pomysl chociaz zielone mi sie podobaja bardzo ale jesli byloby to wrowadzane to ten filletowy zmiencie na inny bo nie moge na niego patrzyc

Hide
16-02-2017, 22:05
Inny jest na klatwie umarlaka, moze taki wykorzystac?

Bąblowiec pląsający
16-02-2017, 22:07
Spoko pomysl chociaz zielone mi sie podobaja bardzo ale jesli byloby to wrowadzane to ten filletowy zmiencie na inny bo nie moge na niego patrzyc

Robiłem je na szybko. I faktycznie, bardziej wygląda na różowy, niż na fioletowy.

Hubiot
16-02-2017, 22:10
Spoko pomysl chociaz zielone mi sie podobaja bardzo ale jesli byloby to wrowadzane to ten filletowy zmiencie na inny bo nie moge na niego patrzyc

Zielone - Hybryda (Leczenia, dreny itp)
Niebieskie - Mag (wichury itp)
Czerwone - Woj (furie itp)

Tensa Zangetsu
16-02-2017, 22:20
Jak jesteśmy przy zwojach, to ja bym dodał informację do leczeń, ile leczą.

Shadow EX
17-02-2017, 11:32
Propozycja kolorów od xani'ego dobrze brzmi.
Ogółem cały temat o zmianie wyglądu zwojów dla poszczególnych klas postaci brzmi pozytywnie, więc ja jestem jak najbardziej za - mała zmiana kosmetyczna, a może naprawdę dużo pomóc (szczególnie, gdy mamy zwojów od groma na jakiejś postaci).


Jak jesteśmy przy zwojach, to ja bym dodał informację do leczeń, ile leczą.

Jeśli już, to jako osobny odnośnik w opisie zdolności (podający wartość dla każdej * danego leczenia). Podanie wartości leczeń w formie opisu byłoby trochę... dziwne (byłby duży rozmiar okienka zdolności).
To samo można by dodać co do Mega Leczeń, ale o takich wartościach jest już specjalny temat - https://forum.mfo3.pl/showthread.php?20284-Warto%C5%9Bci-lecze%C5%84&highlight=leczenia
No chyba, że odnośnik tego tematu dać do opisu, ile zdrowia odnawiają nam poszczególne Leczenia.

Bąblowiec pląsający
27-02-2017, 13:16
Odświeżam.

Hubiotka
27-02-2017, 16:14
Na nie jak dla mnie zbyt kolorowo się zrobi już zmiana tych gemów była okropna więc takie coś nie potrzebne