PDA

Zobacz pełną wersję : Grupa "Zasłużeni"



Krycha
16-02-2017, 17:47
Witam.

Jak pewnie część z Was zauważyła - powstała nowa grupa: "Zasłużeni". Chodzi o skupianie w niej użytkowników forum, którzy swoją aktywnością przyczynili się do jego rozwoju. Uznałem, że w tej grupie powinni być: ADIHC1, Psotka, minek, Levusek i Gansey (Baggy).

Uważam, że userzy powinni mieć prawo wypowiedzieć się na temat nominacji, stąd ten temat. Nie będzie tu żadnych głosowań, raczej liczę na dyskusję - przekonajcie mnie, że user X zasługuje, żeby być w tej grupie. Czyli osoba + argumenty. Od razu mówię, że trollowskie posty będę usuwał ;).

Do dzieła.

Alvi
16-02-2017, 17:51
spoko pomysl, ale co daje taka grupa ?

Krycha
16-02-2017, 17:54
To pewien sposób uhonorowania - prócz kolorku nie daje nic ;) (ten pewnie będzie trzeba podkręcić, bo nie wiem jak będzie wyglądał w postach).

Nattat
16-02-2017, 17:58
Śmiesznie wygląda w postach ranga.

musaraj
16-02-2017, 17:59
To pewien sposób uhonorowania - prócz kolorku nie daje nic ;) (ten pewnie będzie trzeba podkręcić, bo nie wiem jak będzie wyglądał w postach).

Moim zdaniem wygląda dosyć neutralnie:
https://i.gyazo.com/c6282ae056db4647de5ac65e5f981f86.png

Antybristler
16-02-2017, 18:00
"ZASŁUŻENI"

ADIHC1 - nick niezgodny z regulaminem MFO3 - nie może zawierać "cyfr"
Psotka - nie znam jej "szczególnych" dokonań?
minek - udowodnione używanie bota w MFO3, brak kary
Levusek - zob. Psotka
BaGGy - intrygant, który na koniec postanowił wykasować moje artykuły z wiki, na odchodne

To jakie są kryteria? Wystarczy mieć nielegalny nick, używać bota i wykasować czyjeś artykuły bez wiedzy i zgody?

"ZASŁUŻENI"

Sam ADIHC1 jeśli jeż zasługuje na to miano, to jest przepaść mentalna między niestabilnym BaGGy.

Bąblowiec pląsający
16-02-2017, 18:00
Nie powinno być "Zasłużony", skoro jest grupa "Moderator", a nie "Moderatorzy"?

Ogólnie kolor trochę zbyt jaskrawy, a w sumie skoro są zasłużeni to myślę, że powinni mieć kolor złoty.
I nominuję gracza Antybristler, czyli Doktor Lewatywa.

Krycha
16-02-2017, 18:05
Antek się z moją pomocą usunął.

Powyższe nominacje wyszły z kadry i są bez komentarza ;). Macie jednak możliwość wprowadzenia tam kogoś nowego.

Ujednolicę nazwy i potrenuje z kolorem, jednak do sedna tematu :).

Antybristler
16-02-2017, 18:07
Samemu się można zgłosić? Byłem przez wiele lat modem, redaktorem, testerem...?

Kim Chi
16-02-2017, 18:09
Konto bagiety w grze już nie istnieje, więc raczej ta ranga mu się nie przyda.


Samemu się można zgłosić? Byłem przez wiele lat modem, redaktorem, testerem...?
I gamemasterem!

Krycha
16-02-2017, 18:10
Jednak na forum ma dostęp chyba, tak jak Antek.

MapY - nie mam pojęcia co do Ciebie - uważam, że byłeś słabym redaktorem, nie testowałem z Tobą, więc się wypowiedzieć musi ktoś inny, a moderatorem kiedy byłeś i jaki okres czasu?

Samael
16-02-2017, 19:01
Nominuję użytkownika MapY, staruch, żywa legenda, wieloletni gm, moderator, gracz, pełnił każdą z możliwych funkcji na forum, w mfo od wieków, testy wiedzy o mfo. Wydaje mi się że wniósł wiele więcej do społeczności mfo niż taka Psotka, czy Levusek. Jeżeli chodzi o osobę Levuska to z całym szacunkiem do niego, ale choć siedzę tu w zasadzie od 11 lat to nie potrafię sobie przypomnieć jednej rzeczy, którą zasłużyłby sobie na wyróżnienie, Psotka również spoko ale to w zasadzie tylko moderator. No chyba że udzielali się oni w jakiś znaczący sposób na forach zamkniętych...

Krycha
16-02-2017, 19:03
Okej - jak z tym moderatorem? Ile czasu był nim na tym forum (o ile był) i jak długo? Po prostu nie mam wiedzy na ten temat i stąd pytanie.

Mapy jest dokładnie takim samym przypadkiem jak Baggy - był wkład, ale były też zupełnie opozycyjne zachowania, nawet na forum jest gdzieś jeszcze jego "deklaracja" na temat zachowania.

Antybristler
16-02-2017, 19:15
Konto bagiety w grze już nie istnieje, więc raczej ta ranga mu się nie przyda.


I gamemasterem!

W MFO2, tutaj chodzi o ZASŁUŻENI DLA FORUM MFO3 tak? Gra to jedno, forum do drugie, mfo1, mfo2 i mfo3 to trzecie. Jak już to mają być jasne kryteria a nie jakieś głosowanie. Uważam że admin powinien nadawać taką rangę po zasięgnięciu opinii graczy, ale merytorycznych a nie w formie głosowania bo w głosowaniu można przegłosować wszystko, nawet że kot jest psem.

Jednak na forum ma dostęp chyba, tak jak Antek.

MapY - nie mam pojęcia co do Ciebie - uważam, że byłeś słabym redaktorem, nie testowałem z Tobą, więc się wypowiedzieć musi ktoś inny, a moderatorem kiedy byłeś i jaki okres czasu?Dokładnie nie pamiętam ale chyba od początku istnienia forum mfo3 a zrezygnowałem informując o tym admina a ten informując ADIHC1 poprzez PW.


Okej - jak z tym moderatorem? Ile czasu był nim na tym forum (o ile był) i jak długo? Po prostu nie mam wiedzy na ten temat i stąd pytanie.

Mapy jest dokładnie takim samym przypadkiem jak Baggy - był wkład, ale były też zupełnie opozycyjne zachowania, nawet na forum jest gdzieś jeszcze jego "deklaracja" na temat zachowania.
Mój nick to Nasciturus. Taki sam przypadek jak ja i BaGGy był adminem... Admina chyba obrażasz.

Krycha
16-02-2017, 19:38
Sprawdziłem sobie, byłeś modem od maja 2011 do listopada 2011, to trochę krótki staż jednak (jednak aktywność w dziale Błędy była dość intensywna). Zapomniałem o tych testach MFO - dopóki się odbywały by fajnym pomysłem i przeprowadzonym na poziomie. Tak jak pisałem - odn. testowania gry powinien wypowiedzieć się ktoś inny, natomiast jako redaktor:
rok 2014: 168 działań
rok 2015: 145 działań
rok 2016: 28 działań
rok 2017: 1 działanie
Jako działanie liczy się wszystko - dodawanie załączników, usuwanie, edytowanie postów, zamykanie, otwieranie i przenoszenie tematów - dlatego te liczby są dość słabe, co tylko potwierdza to, co pisałem o Twoim redagowaniu poradników wyżej. Dla porównaniu posłuże się przykładem herbaty, który od czasu jak został redaktorem (ok. miesiąca temu) ma działań 476.

Czy ktoś ma jakieś argumenty za i przeciw dodaniu Nasciturusa? Skoro to ma być dyskusji, to zapraszam do niej. Oczywiście sam zainteresowany też ma prawo dyskutować - no chyba, że Ci nie zależy ;D.

Lisu aka wróciłem
16-02-2017, 20:02
Antek się z moją pomocą usunął.

Powyższe nominacje wyszły z kadry i są bez komentarza ;). Macie jednak możliwość wprowadzenia tam kogoś nowego.

Ujednolicę nazwy i potrenuje z kolorem, jednak do sedna tematu :).

Nie do końca rozumiem, dlaczego rangę osoby zasłużonej dla forum ma dostać pierwsza czwórka, której na forum nie widziałem od stu lat, a nie może jej dostać Antek, który ledwo miesiąc (?) temu się usunął? Nie bardzo mogę się wypowiadać na temat "starych czasów", bo nie do końca wiem co tam się wtedy działo, jednak to co zostało do teraz to solucje i... No właśnie, co po nich zostało? Jeśli tak zadecydowaliście to widocznie macie powody, nie ma się co kłócić, ale z perspektywy zwykłego usera akurat Antek miał w to forum większy wkład niż reszta, zdecydowanie się tym wyróżniając, więc wydaje mi się że powinien otrzymać tę rangę.

Nie rozumiem też kryterium "zachowanie", każdy zachowuje się inaczej, jedni są bardziej "przystępni" od drugich, co moim zdaniem w żaden sposób nie powinno rzutować na to czy zupełnie niepowiązaną z tym rangę otrzymają, czy też nie. To nie plebiscyt na najmilszego gracza roku, a na kogoś kto rzeczywiście coś zrobił. Tym bardziej, że Baggy się kwalifikuje.

Antybristler
16-02-2017, 20:02
Oczywiście sam zainteresowany też ma prawo dyskutować - no chyba, że Ci nie zależy ;D.
Mnie wszystko jedno w zasadzie, te wszystkie funkcje to i tak już przeszłość. Sugerowałbym jednak nazwać tę grupę jak na forum MFO2 tj. "VIP" - https://forum.mfo2.pl/groupcp.php?g=16942 (trzeba być zalogowanym na forum mfo2)

Dorek
16-02-2017, 20:06
jeśli można to proponuję dać tą range Asasynkowi chyba wiadomo za co ;)

Alvi
16-02-2017, 20:09
jeśli można to proponuję dać tą range Asasynkowi chyba wiadomo za co ;)

Uwazam ze to bardzo dobry pomysl a te osoby ktore zostaly wymienione w 1 poscie sa dla mnie nieznajome a ten gracz mi wiele razy pomogl :)

Tomi
16-02-2017, 20:11
Antek na pewno zasługuje na rangę, ale skoro nie ma już konta na forum, to trudno mu ją przydzielić.

Samael
16-02-2017, 20:11
Według mnie asasynek niczym sobie nie zasłużył na rangę Zasłużony, jego wiki jest po pierwsze na zewnętrznym serwerze, w żaden sposób nie podlega pod mfo, w dodatku jest bardzo marnie napisana + oparta na kradzionych screenach i artykułach. Nigdy nie był moderatorem i nie pełnił żadnej istotnej funkcji na forum, po prostu ma sobie tą swoją kontrowersyjną wikipedię, która jednym się podoba a innym nie i tyle. W dodatku jego zachowanie jest pogardy godne. Jego osoba zdecydowanie obniżyłaby prestiż tej rangi, jeżeli on by ją dostał to równie dobrze mógłby ją dostać każdy. Zasłużony to może być Mopiszon za ogromny wkład zarówno w forum jak i przede wszystkim grę a nie jakieś asasynki.

Bąblowiec pląsający
16-02-2017, 20:12
jeśli można to proponuję dać tą range Asasynkowi chyba wiadomo za co ;)

Jeżeli za Wiki Mfo to powinien tam dostać rangę, a nie na forum.

Krycha
16-02-2017, 20:13
Nie do końca rozumiem, dlaczego rangę osoby zasłużonej dla forum ma dostać pierwsza czwórka, której na forum nie widziałem od stu lat, a nie może jej dostać Antek, który ledwo miesiąc (?) temu się usunął? Nie bardzo mogę się wypowiadać na temat "starych czasów", bo nie do końca wiem co tam się wtedy działo, jednak to co zostało do teraz to solucje i... No właśnie, co po nich zostało? Jeśli tak zadecydowaliście to widocznie macie powody, nie ma się co kłócić, ale z perspektywy zwykłego usera akurat Antek miał w to forum większy wkład niż reszta, zdecydowanie się tym wyróżniając, więc wydaje mi się że powinien otrzymać tę rangę.

Nie rozumiem też kryterium "zachowanie", każdy zachowuje się inaczej, jedni są bardziej "przystępni" od drugich, co moim zdaniem w żaden sposób nie powinno rzutować na to czy zupełnie niepowiązaną z tym rangę otrzymają, czy też nie. To nie plebiscyt na najmilszego gracza roku, a na kogoś kto rzeczywiście coś zrobił. Tym bardziej, że Baggy się kwalifikuje.
Antek się na forum też usunął, o to chodzi, bez spiny :P.

Tensa Zangetsu
16-02-2017, 20:57
MapY jakby nie było powinien dostać tą albo jakąś pomniejsza rangę, bo jego wkład na forum jest widoczny (nie jakiś spektakularny ale jest), rzekłbym że na poziomie Levuska.

Antybristler
16-02-2017, 20:59
MapY jakby nie było powinien dostać tą albo jakąś pomniejsza rangę, bo jego wkład na forum jest widoczny (nie jakiś spektakularny ale jest), rzekłbym że na poziomie Levuska.
Po raz kolejny przypominam, że mój nick na forum to jest Nasciturus.

musaraj
16-02-2017, 21:02
MapY jakby nie było powinien dostać tą albo jakąś pomniejsza rangę, bo jego wkład na forum jest widoczny (nie jakiś spektakularny ale jest), rzekłbym że na poziomie Levuska.

Wkład MapYego jest na poziomie osoby, która jest nieaktywna od kilku lat? 8)

Samael
16-02-2017, 21:17
Krycha mógłbyś uzasadnić wybór Psotki i Levuska? Nie pytam prowokacyjnie tylko z czystej ciekawości.

Tensa Zangetsu
16-02-2017, 21:19
Wkład MapYego jest na poziomie osoby, która jest nieaktywna od kilku lat? 8)

Levusek też nie jest aktywny :b

Bąblowiec pląsający
16-02-2017, 21:29
Levusek też nie jest aktywny :b

Musarajowi o niego chodziło.

Krycha
16-02-2017, 21:48
Krycha mógłbyś uzasadnić wybór Psotki i Levuska? Nie pytam prowokacyjnie tylko z czystej ciekawości.
Wkład w Poradniki + Psota za moderowanie. Wiele z ich poradników było kluczowych dla graczy we wczesnym okresie gry.

Ogólnie z uwagi na to proponowałem np. Coniego, ale nie przeszło ;).

Tensa Zangetsu
16-02-2017, 21:57
Wiele z ich poradników było kluczowych dla graczy we wczesnym okresie gry.

Dlatego między innymi MapY.

Clover
16-02-2017, 23:40
Nom, MapY się kojarzy z poradnikami. Zasłużył na rangę.

Jeahok
17-02-2017, 00:13
dla mnie to w ogóle MapY==MFO

od zawsze gościa pamiętam, znałem ten nick dużo wcześniej niż takie nicki jak "Jacek", czy "Tomi" :D
(fakt, że patrzę bardziej na to co było nie to co jest)

Kim Chi
17-02-2017, 00:14
Tak jak pisałem - odn. testowania gry powinien wypowiedzieć się ktoś inny, natomiast jako redaktor:

rok 2014: 168 działań
rok 2015: 145 działań
rok 2016: 28 działań
rok 2017: 1 działanie

Jako działanie liczy się wszystko - dodawanie załączników, usuwanie, edytowanie postów, zamykanie, otwieranie i przenoszenie tematów - dlatego te liczby są dość słabe, co tylko potwierdza to, co pisałem o Twoim redagowaniu poradników wyżej. Dla porównaniu posłuże się przykładem herbaty, który od czasu jak został redaktorem (ok. miesiąca temu) ma działań 476.


Nom, MapY się kojarzy z poradnikami. Zasłużył na rangę.
Najwięcej błędów w tej grze zostało zgłoszonych przeze mnie. Nie liczę już nawet tych z tematu Błędy ortograficzne, literówki itp./Czy testuje z nami jakaś dziewczyna/kobieta?/Mapa i błędy z nią związane., w których moich postów jest najwięcej spośród wszystkich graczy tam zgłaszających. Odpowiadam na wszystkie pytania z tematu [ Pytania ] i na większość dobrze. Jestem chodzącą encyklopedią, znam prawie całą grę na pamięć. MFOencyklopedia 2008 by MapY© do pobrania już teraz.

Jeśli ja nie zasługuję na taką rangę, to MapY tym bardziej. A ja nie sądzę, żebym zasługiwał, skoro nikt mnie tu nie zgłosił. ;p
Albo można zrobić tak jak z głośoptem czy Rumpelstiltskinem, bo to zupełnie ten sam przypadek. Oni mają testerów, MapY niech ma rangę Zasłużony.

Clover
17-02-2017, 00:17
Najwięcej błędów w tej grze zostało zgłoszonych przeze mnie. Nie liczę już nawet tych z tematu Błędy ortograficzne, literówki itp./Czy testuje z nami jakaś dziewczyna/kobieta?/Mapa i błędy z nią związane., w których moich postów jest najwięcej spośród wszystkich graczy. Odpowiadam dobrze na prawie wszystkie pytania z tematu [ Pytania ]. Jestem chodzącą encyklopedią, znam prawie całą grę na pamięć.

Jeśli ja nie zasługuję na taką rangę, to MapY tym bardziej nie powinien. A ja nie zasługuję.

Nie mówię, że ty nie (choć nie musisz się tym chwalić -.-), jednakże ty masz rangę(Redaktor, do tego teraz Gracz Roku). Poza tym posty w tych tematach, w których "twoich postów jest najwięcej" są czymś, bez czego by przeżył statystyczny gracz. Natomiast bez poradników byłoby gorzej.

Kim Chi
17-02-2017, 00:35
To w żaden sposób nie jest chwalenie się, tylko próba zobrazowania tej sytuacji. Spójrz na założone przeze mnie tematy, jak i napisane przeze mnie posty. Spójrz do działu błędy na moje wszystkie zgłoszenia. Teraz spójrz na historię postów głośopta, stworzone tematy (których jest zaledwie dwa i są beznadziejne). Teraz zakładając, że jesteś nowym graczem i bazując na tym, co napisałem: Kto według Ciebie powinien mieć testera? A teraz sobie przypomnij, kto ma testera z podanych osób, a kto jest redaktorem.
Zupełnie taka sama sytuacja jak z MapY-m Nasciturusem. Najwidoczniej głośopt czy Rumplestiltskin zasługują na testerów, a MapY Nasciturus zasługuje w stu procentach na rangę Zasłużony.

Krycha
17-02-2017, 00:36
Najwięcej błędów w tej grze zostało zgłoszonych przeze mnie. Nie liczę już nawet tych z tematu Błędy ortograficzne, literówki itp./Czy testuje z nami jakaś dziewczyna/kobieta?/Mapa i błędy z nią związane., w których moich postów jest najwięcej spośród wszystkich graczy tam zgłaszających. Odpowiadam na wszystkie pytania z tematu [ Pytania ] i na większość dobrze. Jestem chodzącą encyklopedią, znam prawie całą grę na pamięć. MFOencyklopedia 2008 by MapY© do pobrania już teraz.

Jeśli ja nie zasługuję na taką rangę, to MapY tym bardziej. A ja nie sądzę, żebym zasługiwał, skoro nikt mnie tu nie zgłosił. ;p
Albo można zrobić tak jak z głośoptem czy Rumpelstiltskinem, bo to zupełnie ten sam przypadek. Oni mają testerów, MapY niech ma rangę Zasłużony.
Może to bardziej takie przesłanie, że Ty nadal jesteś aktywnym użytkownikiem, a Nasciturus z roku na rok, co pokazują statystyki, coraz mniej i po prostu nikt nie myśli o Tobie w tych granicach.

Clover
17-02-2017, 00:37
To w żaden sposób nie jest chwalenie się, tylko próba zobrazowania tej patowej sytuacji. Spójrz na założone przeze mnie tematy, jak i napisane przeze mnie posty. Spójrz do działu błędy na moje wszystkie zgłoszenia. Teraz spójrz na historię postów głośopta, stworzone tematy (których jest zaledwie dwa i są beznadziejne). Teraz zakładając, że jesteś nowym graczem i bazując na tym, co napisałem: Kto według Ciebie powinien mieć testera? A teraz sobie przypomnij, kto ma testera z podanych osób, a kto jest redaktorkiem.
Zupełnie taka sama sytuacja jak z MapY-m Nasciturusem. Najwidoczniej głośopt czy Rumplestiltskin zasługują na testerów, a MapY Nasciturus zasługuje w stu procentach na rangę Zasłużony.

-.-
Błędy =\= Poradniki
Więcej nie bd z tb dyskutował.
Nie mam pojęcia, kto jest testerem, kto nie, więc druga część jest z mojej strony bez odpowiedzi.

VaanDee
17-02-2017, 02:52
Mnie się wydaje, że powinna być to grupa dla osób nieaktywnych, które odeszły, a które wypadałoby upamiętnić w ten czy inny sposób.
Na przykładzie Kim Chi właśnie jest taki szkopuł, że jest aktywny i mi osobiście nie pasuje dodawanie go do tej grupy. Może gdy odejdzie,
to za parę miesięcy wrócimy do tematu :)

Chaos
17-02-2017, 11:14
nominuję Siebie :)

Rosalyn
17-02-2017, 11:24
nominuję Chaosa i MapY ofc również powinien zostać dodany do tej grupy, powody jak wyżej piszą, nie widzę sensu pisać tego jeszcze raz.

Łysonżi Dżonson
17-02-2017, 12:30
nominuję Siebie :)

nominuję Salcię

Chaos
17-02-2017, 13:18
nominuję Salcię

Salcia aka Pan Piotruś?


@Rosalyn

dzięki za poparcie :)

Hide
17-02-2017, 14:01
Salcia aka Pan Piotruś?



Kolega Dresa.

Chaoseł, jako były mod - powinien dostać, ale mimo wszystko nic takiego wielkiego nie zrobił.

SystemOfADown
17-02-2017, 15:03
ja chcę

Pirrat
17-02-2017, 16:25
Moje zasługi jak zawsze umniejszone :(

Hide
17-02-2017, 17:09
Moje zasługi jak zawsze umniejszone :(

Mówisz o tych skryptach?

Tau
17-02-2017, 21:43
Zgłaszam Potencjalnego Nabywce jeśli mogę, gra odkąd pamiętam, wcześniej nie był zbyt przyjaznym graczem, ale teraz zmienił się na dużo lepsze. Bardzo pomocny gracz i zna grę dobrze jak mało kto. Więc czemu nie on, a jakiś tam MapY?

Coni
17-02-2017, 21:58
Zgłaszam Coniego za dawne lata testowania, organizowanie wielokrotnie turniejów/lig, tworzenie poradników, chyba ze to znowu jest ranga dla zasłuzonych tylko z zastrzezeniami (bycie lubianym przez administracje/moderacje forum).

Atronis
17-02-2017, 22:34
Zgłaszam Potencjalnego Nabywce jeśli mogę, gra odkąd pamiętam, wcześniej nie był zbyt przyjaznym graczem, ale teraz zmienił się na dużo lepsze. Bardzo pomocny gracz i zna grę dobrze jak mało kto. Więc czemu nie on, a jakiś tam MapY?
Bo on się nie nadaje

Tau
17-02-2017, 22:40
Nie nadaje bo co?

Coni
17-02-2017, 22:45
Zaproponowałbym jeszcze benerita, ale nie pamiętam czy on usunął postac, czy całe konto.

Nattat
17-02-2017, 22:49
Konto.

Tensa Zangetsu
17-02-2017, 23:05
Nie nadaje bo co?

Znanie gry i pomoc nie wystarczą do tej grupy.

MasterOfPuppets
18-02-2017, 15:21
Nie widzę argumentu dla którego Pirrat lub Coni nie zasługują na rangę.
Znaczy o ile widze warunki kwalifikacji Pirrat jest poza nimi bo jeszcze gra aktywnie to Coni od dawna nie

Krycha
18-02-2017, 16:25
Pirrat się mega źle pożegnał jako moderator, tak to by pewnie był dodany jeszcze przed utworzeniem tego tematu. Kolejna sytuacja "ala Baggy" - czyli do pewnego momentu aktywnie, a jak już mam wszystko gdzieś, to wtedy wychodzi.

Pirrat
18-02-2017, 18:35
Pirrat się mega źle pożegnał jako moderator, tak to by pewnie był dodany jeszcze przed utworzeniem tego tematu. Kolejna sytuacja "ala Baggy" - czyli do pewnego momentu aktywnie, a jak już mam wszystko gdzieś, to wtedy wychodzi.
Strasznie płytkie podejście, czas który poświeciłem nie jest warty nawet rangi, bo nie dostosowałem się do Twoich warunków.
Ps: Nagrody zostały rozdane :D

Coni
18-02-2017, 18:51
Pirrat się mega źle pożegnał jako moderator, tak to by pewnie był dodany jeszcze przed utworzeniem tego tematu. Kolejna sytuacja "ala Baggy" - czyli do pewnego momentu aktywnie, a jak już mam wszystko gdzieś, to wtedy wychodzi.
A co ze mną nie tak? To znaczy pytam tylko z czystej ciekawości, nie zamierzam się też wykłócać o tą rangę, bo to i tak jest Twoja decyzja.

Jeahok
18-02-2017, 18:52
ja tam dalej uważam, że taka grupa powinna być ewentualnie traktowana jako zbiór emerytów, ktoś był modem > dostaje grupe, ktoś zgarniał jakieś wyróżnienia za aktywność> dostaje grupe, itd. a nie tam jakieś dziwne rozkminy kto fajny a kto nie

na moje to najlepiej jakby w ogóle nie istniała bo po co się kłócić o osoby, którym to już i tak dynda, czy dostaną grupę, czy nie

SystemOfADown
18-02-2017, 18:53
A dasz mi? pls

Samael
18-02-2017, 18:58
ja tam dalej uważam, że taka grupa powinna być ewentualnie traktowana jako zbiór emerytów, ktoś był modem > dostaje grupe, ktoś zgarniał jakieś wyróżnienia za aktywność> dostaje grupe, itd. a nie tam jakieś dziwne rozkminy kto fajny a kto nie

na moje to najlepiej jakby w ogóle nie istniała bo po co się kłócić o osoby, którym to już i tak dynda, czy dostaną grupę, czy nie
True that.

Hide
18-02-2017, 19:20
Ale czym pirrat zasłużył? Oszustwem na wielką skalę?

I Coni powinien dostać.

Samael
18-02-2017, 19:36
Dawaj do zasłużonych tylko moderatorów na emeryturze. Nie dawaj tam zwykłych użytkowników, którzy nigdy modami nie byli. Gdyby taki użytkownik faktycznie się pozytywnie wyróżniał to prędzej czy później dostałbym moderatora, jeżeli nie dostał to najwyraźniej się nie przysłużył. Albo w ogóle wywal tą grupę, bo jak widzę jak normiki zgłaszają samych siebie to aż się muszę przejść po pokoju z zażenowania XD W dodatku takie dyskusje kto zasłużył a kto nie prowadzą do tego, że kumple zgłaszają kumpli po znajomości nie potrafiąc nawet uzasadnić powodu. Ustal jasne zasady, że np każdy moderator który z własnej woli odszedł na emeryturę (a nie został wywalony za złe sprawowanie lub się nie sprawdził) trafia do tej grupy z automatu, albo wywal tą grupę całkowicie bo się robi farsa i lizanie po jajach.

Krycha
18-02-2017, 19:58
W takim razie podejmę kolejną próbę rozmowy z kadrą - uważałem, że każdy przypadek trzeba odbierać indywidualnie, ale chyba jednak tak się nie da. Będę pewnie informował na bieżąco kogo zdecydowaliśmy się dodać/coś zmienić.

Pirrat
07-03-2019, 23:20
Czy jako aktywny gracz przysługuje mi ranga za wcześniejsze zasługi?

Hide
08-03-2019, 16:41
Czy jako aktywny gracz przysługuje mi ranga za wcześniejsze zasługi?

Właściwie za co ty masz VIPA? Za oszukiwanie za pomocą skryptu do wyszukiwania eq?

Pirrat
01-04-2019, 21:57
Czy jako aktywny gracz przysługuje mi ranga za wcześniejsze zasługi?
Ponawiam pytanie.

EneDueRabe
01-04-2019, 23:40
Ponawiam pytanie.

Co ty sobie myślisz ,że powrócisz i odrazu dostaniesz testera ? Nie oszukujmy się jesteś dalej traktowany jak każdy inny gracz.

Nattat
02-04-2019, 00:14
Co ty sobie myślisz ,że powrócisz i odrazu dostaniesz testera ? Nie oszukujmy się jesteś dalej traktowany jak każdy inny gracz.

Ja myślę ,że przydałaby się tu odpowiedź Krychy.

Krycha
03-04-2019, 14:48
Przegłosowaliśmy wewnątrz kadry opcję "nie". Także nie.

Pirrat
03-04-2019, 18:30
Przegłosowaliśmy wewnątrz kadry opcję "nie". Także nie.
Bardzo mocno umotywowana ta odpowiedź, na taką liczyłem.

Samael
07-04-2019, 16:24
Biedny pirat.

herbatoholik
05-06-2020, 13:49
Nominuję Goldenkopl

Alvi
05-06-2020, 13:56
Nominuję Goldenkopl

Jestem za, swietny moderator z kilkuletnim stazem powinien otrzymac range vip

Naishukketsu
05-06-2020, 14:05
Również jestem za GoldenkoPL, weteran moderatorski którego krótka niestety kariera dobiegła końca ze względu na nadużycie nadanych mu przywilejów. Myślę że powinien przynajmniej zostać uhonorowany tą rangą VIP za pracę którą włożył przez czas swojej moderacji.

Krycha
05-06-2020, 14:16
Oddalam.

Violetta Valery
13-07-2020, 13:36
Nominuję Antybristler ii.
Wieloletni tester, moderator.
Twórca solucji i poradników.
Dawniej top 1 w rankingu reputacji.
Na poprzednim koncie również miał rangę vip, na którą ciężko zapracował

Stara Gwardia
13-07-2020, 13:37
Nominuję Antybristler ii.
Wieloletni tester, moderator.
Twórca solucji i poradników.
Dawniej top 1 w rankingu reputacji.

Pamiętasz jak ostatnio skończył karierę? (chodzi o zachowanie i przede wszystkim o nick;) )

Violetta Valery
13-07-2020, 13:40
Baggy, który równiez niezbyt dobrze skończył (wykasował olbrzymią ilość poradnikow) należy do tej grupki :)

Krycha
13-07-2020, 13:48
Oddalam.

Violetta Valery
28-08-2020, 18:51
Nominuje esq (tosenevrati) za piekne mapki i lata testowania

EneDueRabe
28-08-2020, 19:41
Według mnie esq zasłużyła na bycie w tej grupie, więc jestem za dodaniem jej.

Nattat
28-08-2020, 19:53
#dajemyvipesq

JarseQ
28-08-2020, 20:04
Nominuję Asasynka jego filmiki z Nordii pewnie pomogły wielu graczom

Azekar
28-08-2020, 20:27
>asasynek
>zasługi dla gry/forum (nie wliczam w to wiki)
Choose one

Meeerrrrrrrrrrrrrrrr
28-08-2020, 20:58
Nominuję Asasynka jego filmiki z Nordii pewnie pomogły wielu graczom

Ale w tej grupie chodzi o nominowanie osób które zasłużyły się dla gry i forum.

Violetta Valery
28-08-2020, 22:39
Asasynek był testerem bodajze devos, tworzył też poradniki. Nie uważam jednak aby jego zasługi były aż tak duże aby otrzymać potężną rangę.

Pirrat
28-08-2020, 22:59
Asasynem zrobił wystarczająco poza jednym że brak mu kolesiostwa z Krycha.

Fuckinslayin
28-08-2020, 23:37
Nominuję Kryche

Tensa Zangetsu
29-08-2020, 00:39
Wg mnie Asasynek ma szansę na vipa w kwestii gry, jeżeli będzie przyciągał nowych graczy za pośrednictwem kanału (czy ktokolwiek inny dzięki komu przybędzie naprawdę sporo tych graczy), ale jeżeli mają się doliczać kwestie na forum, to może się to skomplikować

Stara Gwardia
29-08-2020, 00:45
Wg mnie Asasynek ma szansę na vipa w kwestii gry, jeżeli będzie przyciągał nowych graczy za pośrednictwem kanału (czy ktokolwiek inny dzięki komu przybędzie naprawdę sporo tych graczy), ale jeżeli mają się doliczać kwestie na forum, to może się to skomplikować

Przecież był swego czasu redaktorem i tworzył Wiki. Żeby miało się to komplikować musiałbyś zrobić z tego średnią;)

Nyan Cat
29-08-2020, 13:16
Nominuję herbatoholika za duży wkład w tworzenie rzetelnych poradników oraz nierówną walkę z forumowym zepsuciem.

Rubin
15-03-2021, 09:40
Nominuję MasterOfPuppets

Fuckinslayin
15-03-2021, 10:09
Nominuję MasterOfPuppets

Nie miał wkładu w rozwój forum, oprócz wypowiedzenia się bardzo dobrze na poszczególne tematy PvP - chyba, że czegoś nie wiem

Violetta Valery
15-03-2021, 11:17
Był przez kilka lat super moderatorem

Rubin
15-03-2021, 11:48
Był przez kilka lat super moderatorem

A Krycha pisał, że moderatorzy zostaną VIPami.

Squadron
15-03-2021, 12:37
Był jednym z lepszych testerów.

Luxferre
15-03-2021, 12:58
Był jednym z lepszych testerów.

a to nie miała być grupa za zasługi na forum? nie żebym był przeciwko, bo mop zdecydowanie zasługuje na jakieś wyróżnienie, ale jeśli chodzi o akurat tę rangę, to nie wiem czy pasuje

Krycha
15-03-2021, 13:08
MoP został dodany.

GoldenkoPL
15-03-2021, 16:50
A Krycha pisał, że moderatorzy zostaną VIPami.

nie wszyscy :(

Babciaa
17-03-2021, 23:26
zgłaszam Gustawa Rapiera, robi bardzo dobre poradniki :)

Fuckinslayin
29-03-2021, 13:50
zgłaszam gracza Goldenko - jak bierzemy pod uwagę tutaj tylko zasługi, to mu się należy - bardzo dobry moderator, Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny ale zarazem bardzo ambitny człowiek.

Clover
29-03-2021, 14:11
Uważam, że userzy powinni mieć prawo wypowiedzieć się na temat nominacji, stąd ten temat. Nie będzie tu żadnych głosowań, raczej liczę na dyskusję - przekonajcie mnie, że user X zasługuje, żeby być w tej grupie. Czyli osoba + argumenty.



Czyli osoba + argumenty.


argumenty

.

Krycha
31-03-2021, 11:09
Makarov jest do przemyślenia, Goldenko odpada i mogę obiecać, że za mojej kadencji nie dostanie żadnej rangi innej niż "User". Ew. "Zbanowany".

GoldenkoPL
01-04-2021, 12:01
Czemu post Lilki II został skasowany?

Krycha
01-04-2021, 12:04
Bo nie będę odnosił się do Twojej sytuacji po raz kolejny - temat został skończony, a Twoja kandydatura jasno odrzucona. I nie mam zamiaru dyskutować - takie posty będę usuwał.

Lilka II
01-04-2021, 15:34
Bo nie będę odnosił się do Twojej sytuacji po raz kolejny - temat został skończony, a Twoja kandydatura jasno odrzucona. I nie mam zamiaru dyskutować - takie posty będę usuwał.

Wolność słowa zrobiła brrr, gorzej niż u Ruskich

Edit. Administrator dalej narusza 1 punkt regulaminu forum cytat "Zanim postanowisz komuś odpowiedzieć, pierw przeczytaj swoją wypowiedź, jeśli jest ona napisana w negatywnym tonie - lepiej będzie jeśli w ogóle jej nie wyślesz."

Edit 2. Możecie dawać mi kneble, ale głosu rozsądku i tak nie uciszycie

Samael
01-04-2021, 16:24
Lolka ma rację.

Nattat
01-04-2021, 16:27
Ja sugeruję, żeby GoldenkoPL nie miał rangi Zasłużeni, ale odzyskał moda. To dobry chłopak, nie miał na celu niczego złego i obiecał, że już nie będzie.

musaraj
01-04-2021, 16:35
Wolność słowa zrobiła brrr, gorzej niż u Ruskich

Wolność słowa tak nie działa.

Edit. Administrator dalej narusza 1 punkt regulaminu forum cytat "Zanim postanowisz komuś odpowiedzieć, pierw przeczytaj swoją wypowiedź, jeśli jest ona napisana w negatywnym tonie - lepiej będzie jeśli w ogóle jej nie wyślesz."
Trochę nadinterpretujesz ten "negatywny ton". Odmawianie, czy ogólnie przekazywanie złych informacji to nie jest "negatywny ton". Krycha wypowiadał się w najgorszym razie neutralnie.
Zresztą gdyby to faktycznie był "negatywny ton" to zgodnie z cytowanym punktem regulaminu, admin by po prostu wam nie odpowiadał na pytania, nie sądzę żeby to było lepsze rozwiązanie :D

Mr Kwit
01-04-2021, 16:36
#free GoldenkoPolskaPolskaHusariaDoBojuPolskaGurom

Clover
01-04-2021, 19:13
Wolność słowa zrobiła brrr, gorzej niż u Ruskich

Edit. Administrator dalej narusza 1 punkt regulaminu forum cytat "Zanim postanowisz komuś odpowiedzieć, pierw przeczytaj swoją wypowiedź, jeśli jest ona napisana w negatywnym tonie - lepiej będzie jeśli w ogóle jej nie wyślesz."

Edit 2. Możecie dawać mi kneble, ale głosu rozsądku i tak nie uciszycie

Jak u ruskich jest lepiej, to polecam wyprowadzkę, wypowiedź krychy nie była negatywna, a w tonie lekko humorystycznym. Krycha jest adminem forum, on decyduje zarówno o ekipie forumowej, jak i na tym kto ZASŁUŻYŁ na rangę zasłużeni. Takie jego prawo, taka jego decyzja, że zawiódł się na złociszku i mu nie przyzna rangi zasłużony, bo według Krychy nie zasłużył. Koniec tematu. Dalsze spamowanie na ten temat to tylko proszenie o bana.

Lilka II
01-04-2021, 20:15
bo według Krychy nie zasłużył. Koniec tematu. Dalsze spamowanie na ten temat to tylko proszenie o bana.

Hm nie wiedziałam że tylko 1 osoba decyduje kto jest dla tego forum zasłużony, a kto nie. I że ktoś może nie być zasłużony, bo admin go nie lubi z osobistych powodów. Zastanawiający hipokrytyzm

EneDueRabe
01-04-2021, 20:40
Hm nie wiedziałam że tylko 1 osoba decyduje kto jest dla tego forum zasłużony, a kto nie. I że ktoś może nie być zasłużony, bo admin go nie lubi z osobistych powodów. Zastanawiający hipokrytyzm

Hipokryzją jest robienie czegoś nagminnie w tym wypadku zgłaszanie do grupy "Zasłużeni" => Goldenka, który z oczywistych powodów nie może zostać tam dodany a kto wie ten wie ;).

Clover
01-04-2021, 20:45
Hm nie wiedziałam że tylko 1 osoba decyduje kto jest dla tego forum zasłużony, a kto nie.

No to już wiesz ;)

Grupa zasłużeni powstała z inicjatywy Krychy, więc on ustalał kto decyduje o przynależności do niej. Innymi słowy: Krycha tą rangą uhonorowuje osoby, które wybierze. Przeczytaj pierwszy post w temacie, jeśli nie rozumiesz, że to nie użytkownicy wybierają zasłużonych.

Violetta Valery
18-07-2021, 03:06
Nominuję Arczana za pełnienie funkcji moderatora Rozmowy.

Krycha
18-07-2021, 11:32
Oddalam.

Violetta Valery
28-12-2021, 17:07
Nominuję Lisu aka Wróciłem

MasterOfPuppets
31-12-2021, 03:21
Systemofadown
> Były tester
> Obsługiwał panel i zajmował się małą częscią upka Nordia.

SystemOfADown
31-12-2021, 08:40
Systemofadown
> Były tester
> Obsługiwał panel i zajmował się małą częscią upka Nordia.

Ale to trzeba zaraz szkalować?

minek
09-01-2022, 22:11
Uznałem, że w tej grupie powinni być: ADIHC1, Psotka, minek

Popieram

Nominuję gracza minek :)

Misa Misa też zasłużyła..
Oraz MhL.

musaraj
13-01-2022, 13:26
Nominuję gracza Squadron

Dlaczego w mojej opinii zasłużył? Opiszę go kilkoma słowami:
To żywa legenda tej gry, persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla Adiego I Leniwego.

Krycha
13-01-2022, 17:36
Każdy kolejny spam post będzie z góry karany odpoczynkiem.

Z wyżej wymienionych osób przydzieliliśmy Misie, z uwagi na pracę grafika. MhL miał wcześniej, reszta nie pełniła żadnych funkcji.

Lisu i Soad odrzuceni przez opiniowanie.

Bicek
13-01-2022, 18:28
Ja Proponuje Minka, Siebie oraz Benerita o ile ma konto :)

lain
13-01-2022, 23:49
Dziwne, że sq tu nie ma. Jak myśle o mfo to mam tylko jego obraz prze oczami. Wprowadzil mnie do tej gry ponownie, za co jestem mu niesamowicie wdzieczny. Wygral z tego co wiem pierwszy konkurs na najladniejsza prezentacje. Udziela sie aktywnie przez jejku ile to juz lat? 12? Nie licze poprzednich mfo. Jego wklad w gre i forum jest niesamowity. Procz niego mysle o wyzej postujacym - Bicku, ktory pelnil przerozne role na przestrzeni lat i aktywnie prowadzi grupe na fb, która pomogła mi odnalezc graczy sprzed lat. To chyba najpiekniejsza rzecz jaka mi sie przydarzyla. Chcialbym wspomniec rowniez kilka slow o Eldoth/cie jednak dawno nie widze go w grze a wkład w rozwój też miał wielki. EDIT: JAK MÓGŁBYM ZAPOMNIEC O CHAOSIE. On według mnie spełnia wszystkie kryteria, wieloletni moderator na emeryturze, który na zawsze będzie wizerunkiem MFO dla mnie i zawsze sobie tego człowieka przypomnę widząc jakikolwiek Hentai/Ecchi.

Mr Kwit
02-03-2022, 18:46
Proponuję Asasynka.

Violetta Valery
02-03-2022, 20:33
Proponuje musaraja, bo był moderatorem, testerem, a ponadto bardzo sobie zasłużył, jego płacze bawiły i bawić będą pokolenia <3

Krycha
10-03-2022, 23:07
Asasynek został zaakceptowany i została mu przydzielona ranga.

Coni
05-04-2022, 20:03
Wkład w Poradniki + Psota za moderowanie. Wiele z ich poradników było kluczowych dla graczy we wczesnym okresie gry.

Ogólnie z uwagi na to proponowałem np. Coniego, ale nie przeszło ;).
Ponawiam kandydaturę zaproponowaną przez administratora Krycha sprzed 5 lat.

Tester, organizator turniejów, ligi graczy, paru oddolnych inicjatyw na mfo - może i czasem kontrowersyjne, ale przez to wzbudzające zainteresowanie, zgłoszenie wielu błędów, wiele propozycji. Lider i czołówka w wielu rankingach przez początkowo długi czas. Zwycięzca pierwszego turnieju i chyba jeszcze ligi graczy jak dobrze pamiętam. Użytkownik z najwyższą reputacją na forum (zanim usunąłem pierwsze konto).
Na szybko z pamięci, a pewnie jeszcze trochę zapewne pominąłem.

Byłby to naprawdę miły gest na pożegnanie, bo pomimo tego jaki byłem i jak się zachowywałem to ciężko zaprzeczyć mojego wkładu w rozwój tej gry.

Krycha
08-04-2022, 11:13
Coni dołączył do grupy.

Rumplestiltskin
21-05-2022, 13:11
Nominuję siebie, w przeszłości tester, sędzia główny, organizator turniejów.

Krycha
23-05-2022, 22:51
Oddalam.

Rumplestiltskin
23-05-2022, 23:28
Oddalam.

okej, dzięki za info

Cumliak
24-05-2022, 15:51
Nominuje gracza Ichtion. Potężny tester i wspaniała osoba.
Wcale nie oszust i nie nasyła ludzi na kaidana.

Asteronitum
24-05-2022, 16:28
Nominuje gracza Ichtion. Potężny tester i wspaniała osoba.
Wcale nie oszust i nie nasyła ludzi na kaidana.

Dodatkowo potężny gracz pvp jak najbardziej za.

Asteronitum
10-09-2022, 22:15
Nominuje gracza Bartolome za świetne propozycje odnośnie gry, organizowanie największych spotkań mfo (na 1 były 3 osoby czyli 10% średniej graczy online mocny wynik :cool:) oraz za bycie najbardziej sympatycznym graczem w całej grze!

Bartolome
10-09-2022, 22:21
Popieram i pozdrawiam następne spotkanie 21 października o 21:37 na polu mokotwskim

Krycha
11-09-2022, 20:13
Nope

Nattat
13-09-2022, 05:50
Nominuje gracza Bartolome za świetne propozycje odnośnie gry, organizowanie największych spotkań mfo (na 1 były 3 osoby czyli 10% średniej graczy online mocny wynik :cool:) oraz za bycie najbardziej sympatycznym graczem w całej grze!

DEWASTATOR Leon Full robił dużo lepsze zloty. Na jednym, który zorganizował zjawiło się aż 5 osób:

- DLF
- Keriehyl
- Mct
- Wojbyk
- Lolchomik.

Myślę, że DLF powinien honorowo zostać zapisany jako zasłużony - niejednokrotnie zasłużył się dla społeczności gry, i nie oszukujmy się, potrafił rozruszać towarzystwo. Szkoda tylko, że jego konta nie ma, więc nie można mu dać rangi, jednak myślę, że mógłby mieć swój pomnik na Wyspie Tajemnic - dla najlepszego łapacza globali wszechczasów.

Hubiot
14-09-2022, 12:45
DEWASTATOR Leon Full robił dużo lepsze zloty. Na jednym, który zorganizował zjawiło się aż 5 osób:

- DLF
- Keriehyl
- Mct
- Wojbyk
- Lolchomik.

Myślę, że DLF powinien honorowo zostać zapisany jako zasłużony - niejednokrotnie zasłużył się dla społeczności gry, i nie oszukujmy się, potrafił rozruszać towarzystwo. Szkoda tylko, że jego konta nie ma, więc nie można mu dać rangi, jednak myślę, że mógłby mieć swój pomnik na Wyspie Tajemnic - dla najlepszego łapacza globali wszechczasów.
Nie.

Violetta Valery
03-01-2023, 10:02
Nominuje Stara Gwardie, wieloletni redaktor, tester i ogólnie dobra dusza.

Cumliak
12-01-2023, 02:57
Nominuje Spectatorka, legendarny gracz z ogromnym stażem. Jest to też pierwszy gracz z 80lvl :cool:

Rubin
11-03-2023, 19:42
Nominuję Chaosa. Wieloletni moderator.

I Miss Extasy
12-03-2023, 00:05
Nominuję Starą Gwardię, MFO nigdy nie zasłużyło na tak leniwego redaktora i na pewno długo nie ujrzy drugiego takiego <3
Napisał parę poradników, ale to tam nic, bo zdecydowanie jego główną zasługą dla gry jest wielka miłość do Irenci, którą pokazuje w każdym swoim działaniu.


Edit: Tak, jest najbardziej zasłużonym simpem w tej grze

Krycha
15-03-2023, 09:44
Nominuję Chaosa. Wieloletni moderator.


Nominuję Starą Gwardię, MFO nigdy nie zasłużyło na tak leniwego redaktora i na pewno długo nie ujrzy drugiego takiego <3
Napisał parę poradników, ale to tam nic, bo zdecydowanie jego główną zasługą dla gry jest wielka miłość do Irenci, którą pokazuje w każdym swoim działaniu.


Edit: Tak, jest najbardziej zasłużonym simpem w tej grze

Zdecydowaliśmy, że żadnemu z nich nie nadamy rangi.

I Miss Extasy
17-03-2023, 01:29
Nominuję gracza Leonardo

Krycha
17-03-2023, 23:02
Oddalam.

Violetta Valery
10-04-2023, 22:40
Nominuję Koridora, dużo tłumaczyć chyba nie trzeba ;)

Dark
10-04-2023, 23:15
Nominuję Koridora, dużo tłumaczyć chyba nie trzeba ;)

Również nominuję Koridora

Violetta Valery
07-06-2023, 17:16
Nominuję Ino.

Bartolome
20-06-2023, 15:54
Nominuje musaraja,
Dużo dobrych propozycji odnośnie gry

Krycha
22-06-2023, 22:05
Do grupy dołączyły esq i Ino.

Cumliak
05-07-2023, 21:41
Nominuje Pregnant

fufcio
05-07-2023, 21:41
Nominuje Raadzio

Toshiro
05-07-2023, 22:21
Nominuję GalaxyPL. :D

DEWASTATOR Leon Full
06-07-2023, 00:05
Nominuję Asasynka

Krycha
06-07-2023, 11:27
Wszystkie odrzucone.

Kamillo
06-07-2023, 21:10
asasynek chyba juz jest :P