PDA

Zobacz pełną wersję : Skrypty



Deathpool
02-02-2017, 01:22
Mam dwie propozycje

Pierwsza główna to taka by była możliwość pogrupowania profili. Mianowicie chodzi mi o wprowadzenie własnych katalogów do profili i nadanie im tytułów np. BOSS, ARENA, PvE itp. Teraz mamy możliwość wyboru profilu poprzez rozwinięcie dość długiej listy, która z poziomu na poziom się wydłuża. Można na ten czas wprowadzać swoje metody grupowania profili na liście typu wprowadzenie dużej literki B przed nazwę każdego profilu PvB ale wydaje mi się, że katalog profili byłby wygodniejszy.

Druga propozycja to wprowadzenie możliwości zgrupowania się w trakcie walki drużynowej. Na ten czas jak klikamy na nick sprzymierzeńca to mamy możliwość sprawdzenia profilu oraz wysłania wiadomości i otworzenie chatu. Tutaj chciałbym by była możliwość wprowadzenia dodatkowej opcji na "Zaproś do grupy", by po walce można od razu przejść do następnego mini-bossa z wymiany, a nie szukać się po mapce w celu zgrupowanie się.

Hide
02-02-2017, 17:02
Dajesz w nawiasach cyfrę i w ten sposób sobie numerujesz, te najważniejsze na górze, te mniej na dole.
Zbędne.

Łysonżi Dżonson
02-02-2017, 17:14
Dajesz w nawiasach cyfrę i w ten sposób sobie numerujesz, te najważniejsze na górze, te mniej na dole.
Zbędne.

Idąc tym tokiem myślenia, równie dobrze mogłaś dalej prać w rzece na tarce, po co Ci pralka? Zbędna...

Bąblowiec pląsający
02-02-2017, 17:28
Idąc tym tokiem myślenia, równie dobrze mogłaś dalej prać w rzece na tarce, po co Ci pralka? Zbędna...

Przeszukiwanie tych całych katalogów byłoby znacznie dłuższe od chociażby wstawianie określonej ilości spacji przed tymi częściej używanymi profilami (wtedy one będą się wyświetlać na górze).

Hiter
03-02-2017, 17:08
Podział skryptów jest nie potrzebny w grze, można to robić ręcznie i jest dużo szybsze. Przykład z pralką jest nie trafny ponieważ skrypty układasz raz i masz do końca gry (może lekkie zmiany) zaś z praniem tak dobrze nie ma xD . Osobiście moje skrypty w grze zaczynają się "0.KG PvP Mag Auto" a kończą na "999.BOSSS" i nie narzekam, wszystko szybko się znajduje.
Co do propozycji bym to wykorzystał na forum, stworzenie bazy + podziału w dziale poradników. To pomoże, podział w grze jest okej. Na nie.

Bąblowiec pląsający
03-02-2017, 17:21
Co do propozycji bym to wykorzystał na forum, stworzenie bazy + podziału w dziale poradników. To pomoże, podział w grze jest okej. Na nie.

Chodzi Ci o poradniki tego typu (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?27708-Baza-skrypt%C3%B3w-na-mini-bossy), tylko dodać do każdego minibossa? Z potworami chyba trzeba będzie wtedy robić jakoś podobnie, ale przykładowo na co piąty poziom i na wojownika, maga i hybrydę.