PDA

Zobacz pełną wersję : Automatyczne leczenie



Łysonżi Dżonson
27-01-2017, 23:15
Do sedna - dodać opcje żeby postać po walce automatycznie się wyleczyła.
Nie jedna osoba zapewne albo zapomniała się wyleczyć i padła czy też internet przy bieganiu na niewidocznych potworach się nie wyrobił (Ty widzisz całe hp, a tak naprawdę już jesteś po walce) i w przypadku kiedy ktoś musi się leczyć na expie co każdą walkę jest w czarnej (...) i przy drugiej walce (według tego co widzimy - pierwszej) również ginie.

Clover
27-01-2017, 23:17
Exp na słabszych potworach, lub lecz się PODCZAS walki.
Na nie.

GoldenkoPL
27-01-2017, 23:18
Było już o tym wiele razy,ja oczywiście jestem na tak.

Kim Chi
27-01-2017, 23:23
Jest w planach do pakietu premium.

Łysonżi Dżonson
27-01-2017, 23:37
Exp na słabszych potworach, lub lecz się PODCZAS walki.
Na nie.

Chodzi o expienie na niewidocznych potworach na AUTO, sam niejednokrotnie padłem przez lag internetu czy też przez głupotę bo zapomniałem wcisnąć ~

Clover
28-01-2017, 03:10
Chodzi o expienie na niewidocznych potworach na AUTO, sam niejednokrotnie padłem przez lag internetu czy też przez głupotę bo zapomniałem wcisnąć ~

A w skrypcie nie umiesz ustawić leczenia?

Łysonżi Dżonson
28-01-2017, 12:55
A w skrypcie nie umiesz ustawić leczenia?

Rozumiem, że po każdej walce auto z leczeniem w skrypcie posiadasz full HP i MP?
Zapłacę za ten skrypt który nie wygląda 'Lecz kiedy <99,9%' i wygra walkę nie na osach :)

Bąblowiec pląsający
28-01-2017, 13:12
Rozumiem, że po każdej walce auto z leczeniem w skrypcie posiadasz full HP i MP?
Zapłacę za ten skrypt który nie wygląda 'Lecz kiedy <99,9%' i wygra walkę nie na osach :)
.
Używaj porażenia kiedy przeciwnik ma mało HP. Potwór nie będzie mieć 3 tur, Ty w tym czasie się wyleczysz i dobijesz.

Łysonżi Dżonson
28-01-2017, 13:16
.
Używaj porażenia kiedy przeciwnik ma mało HP. Potwór nie będzie mieć 3 tur, Ty w tym czasie się wyleczysz i dobijesz.
Po co zużywać dodatkową manę jak powiedzmy potwory zbiją nam tylko 500 hp i tak naprawdę nie leczymy się bo nie ma takiej potrzeby, a na kolejną walkę jednak chcemy być pełni?
Tym bardziej, że np ja nie mam porażenia :)

Bąblowiec pląsający
28-01-2017, 13:20
> Narzekaj
> Nie szukaj rozwiązania
> Zaprzeczaj ewentualnym rozwiązaniom
> Dalej narzekaj

Przynajmniej jak tak to widzę.
Nie chcesz padać to bij potworki bez wyłączania widoczności - dłużej potrwa, ale się wyleczysz.

Łysonżi Dżonson
28-01-2017, 13:31
> Narzekaj
> Nie szukaj rozwiązania
> Zaprzeczaj ewentualnym rozwiązaniom
> Dalej narzekaj

Przynajmniej jak tak to widzę.
Nie chcesz padać to bij potworki bez wyłączania widoczności - dłużej potrwa, ale się wyleczysz.

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, czy może z Tobą - już wyjaśniam.

> Nie szukaj rozwiązania

dodać opcje żeby postać po walce automatycznie się wyleczyła.

Wybacz, za ten atak, ale skoro robisz ze mnie idiotę to ciężko jakkolwiek inaczej odpowiedzieć.

/edit
Jaki widzisz problem żeby dodać 1 linijkę w ustawieniach?

Clover
29-01-2017, 01:42
Jaki widzisz problem żeby dodać 1 linijkę w ustawieniach?

Zbytnie ułatwianie gry.

Łysonżi Dżonson
29-01-2017, 11:56
Zbytnie ułatwianie gry.

Mylisz pojęcia wygoda-ułatwienie

DEWASTATOR Leon Full
29-01-2017, 12:59
Jestem za, mógłbym expić na niewidocznych na 400% i w 5min wyexpiać energie, a tak muszę expić na widocznych przez ok. 30 minut, bo nie zdąże się wyleczyć. Dajcie tę opcję, aż tak ciężko uwygodnić grę? Expienie jest MOZOLNE i odstrasza nowych graczy.

Antybristler
29-01-2017, 13:59
jak admin ułatwi to nikt nie bedzie chciał grac bo za łatwo, poza tym to już było dyskutowane wiele razy od początku mfo3 i jasne jest że NIE. Skorzystaj z bota i po problemie...

DEWASTATOR Leon Full
29-01-2017, 15:42
jak admin ułatwi to nikt nie bedzie chciał grac bo za łatwo, poza tym to już było dyskutowane wiele razy od początku mfo3 i jasne jest że NIE. Skorzystaj z bota i po problemie...

Za to banują, a jak jest za co mnie zbanować to w ogóle... to nie po problemie. Jak można przestać chcieć grać bo za łatwo? Możnaby to zresztą wyłączyć w opcjach, każdy niech gra na tym poziomie trudności co chce. Dalej na tak

Kim Chi
29-01-2017, 15:46
Za to banują
Nie banują za expienie korzystając z bota.


a jak jest za co mnie zbanować to w ogóle...
Rozczaruję cię, ale raczej nikogo nie obchodzisz.

Łysonżi Dżonson
29-01-2017, 16:09
jak admin ułatwi to nikt nie bedzie chciał grac bo za łatwo
Nie to że mi coś nie odpowiada, ale wydaje mi się, że graczy jest mniej, a nie więcej kiedy zaczynałem 31.03.2011r. pytanie-dlaczego?
Przecież były reklamy na 'gimbusiarskich' stronach, gra wcale nie jest zła, ale jednak się nie przebiła.
Jeżeli chodzi o pakiet tzw 'premium' o nim była już mowa bardzo dawno temu-do dzisiaj brak.
Zapewne problemem jest czas upków, ale to nie jest rozmowa na ten temat (większość raczej nie przepada za robieniem tego samego na przestrzeni 2 lat).
Na pewno nie jest to ułatwienie, kto nie chcę to nie musi z tego skorzystać-dodatkowa opcja (ptaszek zaznaczamy lub odznaczamy). Już nawet nie o to chodzi, że ktoś może zapomnieć bo to już własna głupota, ale ze względu na opóźnienia przez internet to już inna sprawa. Naprawdę nie narzekam kiedy sam korzystam z internetu, nic mi nie opóźnia, ale kiedy już narzeczona+córka na oddzielnych sprzętach łączą się poprzez Wi-Fi to rodzi się problem-expienie wydłuża się powiedziałbym nawet pięciokrotnie.

Bąblowiec pląsający
29-01-2017, 16:15
Exp na włączonych potworkach.

Przecież nie musisz ich wyłączać.

Clover
29-01-2017, 18:31
Serio, expienie nie jest takie długie. Exp na potworach, które ci nie zbijają 50% hp, zanim masz ruch.
Nie trzeba expić na najlepszych potworach, by szybko wbijać lvl.
Poza tym, taka dola hiterów, że padają. A to, że masz skrypt, który cię nie leczy, "bo mikstóry szycia 4 som nieopłacalne, wienc mi dajcie leczenie jedynkami co walke", to nie problem gry.

Dlatego właśnie nazywam to ułatwianiem.

Dudzin
29-01-2017, 23:39
Wydaje mi się że najuczciwszym sposobem byłoby zrobienie ankiety wśród graczy za i przeciw.

Clover
29-01-2017, 23:45
Wydaje mi się że najuczciwszym sposobem byłoby zrobienie ankiety wśród graczy za i przeciw.

Jakby to tak działało, to mielibyśmy annihilatory za 1g, dostępne w Eternii, a nie byłoby depozytowego złodzieja pieniędzy.

Łysonżi Dżonson
30-01-2017, 09:53
Serio, expienie nie jest takie długie. Exp na potworach, które ci nie zbijają 50% hp, zanim masz ruch.
Nie trzeba expić na najlepszych potworach, by szybko wbijać lvl.
Poza tym, taka dola hiterów, że padają. A to, że masz skrypt, który cię nie leczy, "bo mikstóry szycia 4 som nieopłacalne, wienc mi dajcie leczenie jedynkami co walke", to nie problem gry.

Dlatego właśnie nazywam to ułatwianiem.

Expienie jest długie kiedy ładujesz energię - zaraz skwitujesz, że wcale nie muszę kupować MF, ale to nie o to Tomiemu i Jackowi chodzi, wręcz przeciwnie, a zachęt malutko. Uwierz mi, że gdyby nie tak wolne expienie to już bym parę dni temu miał 65lvl, a jest tak, że mam 64 i nie mogę wbić 65 bo przed lvl up muszę zrobić parę rzeczy, a po prostu nie mam czasu. Ustalmy jedno - auto leczenie to nie ułatwienie gry.

Clover
30-01-2017, 21:47
Expienie jest długie kiedy ładujesz energię - zaraz skwitujesz, że wcale nie muszę kupować MF, ale to nie o to Tomiemu i Jackowi chodzi, wręcz przeciwnie, a zachęt malutko. Uwierz mi, że gdyby nie tak wolne expienie to już bym parę dni temu miał 65lvl, a jest tak, że mam 64 i nie mogę wbić 65 bo przed lvl up muszę zrobić parę rzeczy, a po prostu nie mam czasu. Ustalmy jedno - auto leczenie to nie ułatwienie gry.

Kup sb bonus +200% expa i exp na potworkach, które cię nie zabijają, najlepiej grupach 3x, z trzema gemami aktywności. Jeśli to DALEJ trwa długo, to zmień grę, bo dłużej się bije niektóre bossy.

Jeahok
30-01-2017, 21:50
za tym pomysłem przemawiają problemy z wyrobieniem się z leczeniem przy expieniu, szczególnie, gdy mamy drobne problemy z połączeniem lub gdy mamy mocno podniesioną aktywność z gemów/eq
właściwie jak się połączy te dwie rzeczy to expienie jest praktycznie niemożliwe

Clover
30-01-2017, 21:52
właściwie jak się połączy te dwie rzeczy to expienie jest praktycznie niemożliwe

... SERIO...
Expienie jest możliwe. TYLKO SKOŃCZCIE HITEROWAĆ! No i leczcie się w walce. On się nie leczy w walce praktycznie. Więc to jego wina.

Jeahok
30-01-2017, 21:56
... SERIO...
Expienie jest możliwe. TYLKO SKOŃCZCIE HITEROWAĆ! No i leczcie się w walce. On się nie leczy w walce praktycznie. Więc to jego wina.

ok, może źle się wypowiedziałem, poprawka:
skuteczne leczenie się między walkami nie jest możliwe

Clover
30-01-2017, 22:06
ok, może źle się wypowiedziałem, poprawka:
skuteczne leczenie się między walkami nie jest możliwe

Z tym się zgodzę, ale nie uniemożliwia to expienia. Dlatego uważam, że opcja, która i tak jest op (Leczenie 5*400 hp to koszt 50G, zamiast 200G ZA KAŻDYM RAZEM) nie powinna być jeszcze bardziej wzmacniana.

GoldenkoPL
30-01-2017, 22:20
https://mfo3.pl/r/b614956d4


Dość dziwny przykład,ale jest.Jak na tym czymś mam nie tracić więcej niż 50% hp i biegać bez leczenia się gdybym chciał na 2/3 gemach aktywności?

Kim Chi
30-01-2017, 22:25
Z tym się zgodzę, ale nie uniemożliwia to expienia. Dlatego uważam, że opcja, która i tak jest op (Leczenie 5*400 hp to koszt 50G, zamiast 200G ZA KAŻDYM RAZEM) nie powinna być jeszcze bardziej wzmacniana.
Czemu większość Twoich postów zawiera coś napisanego caps lockiem?

I nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi w tej części:


Dlatego uważam, że opcja, która i tak jest op (Leczenie 5*400 hp to koszt 50G, zamiast 200G ZA KAŻDYM RAZEM) nie powinna być jeszcze bardziej wzmacniana.
Jaka opcja? Opcja leczenia się w walce? Jeśli tak, to gdzie tu wzmocnienie, skoro to byłoby leczenie poza walką? Przecież pomimo wprowadzenia automatycznego leczenia po walce, nadal nie dałoby się leczyć zdolnościami poza walką.

Przecież nie musiałbyś z tego korzystać i nie traciłbyś 200G ZA KAŻDYM RAZEM, a tym samym zarabiałbyś więcej złota na dzień, niż osoby korzystające z takiej usługi.

Łysonżi Dżonson
30-01-2017, 22:26
... SERIO...
Expienie jest możliwe. TYLKO SKOŃCZCIE HITEROWAĆ! No i leczcie się w walce. On się nie leczy w walce praktycznie. Więc to jego wina.

Nazywasz mnie hiterem? Tyś kiedyś hitera widział?


Kup sb bonus +200% expa i exp na potworkach, które cię nie zabijają, najlepiej grupach 3x, z trzema gemami aktywności. Jeśli to DALEJ trwa długo, to zmień grę, bo dłużej się bije niektóre bossy.

Expie na +300%

Clover
30-01-2017, 22:37
https://mfo3.pl/r/b614956d4


Dość dziwny przykład,ale jest.Jak na tym czymś mam nie tracić więcej niż 50% hp i biegać bez leczenia się gdybym chciał na 2/3 gemach aktywności?

Ja omawiam efektywne expienie, a nie respienie. A jeśli expisz powyżej 65tego poziomu, to automatycznie jest to nieefektywne. Poza tym, taki jeden pająk bije ci normalnie(bez statusów) 300, ty mu zabierasz hitem połowę hp. Względem takiego pająka jesteś hiterem. Zadef się bardziej, to będzie się dało używać miksów życia 4 w walce, bez ginięcia (Co prawda nie jest to AŻ TAK efektywne, ale nic dziwnego, skoro już mówiłem, że leczenie poza walką jest op).

- - - - - - - - - -


Nazywasz mnie hiterem? Tyś kiedyś hitera widział?



Expie na +300%

Nazywam cb hiterem, bo masz mocne hity, zgadnij, od czego ta nazwa się wzięła. Ubierz sb taką tutkową, powinno być dobrze.



No to jak już mówiłem, jeśli to DALEJ trwa długo, to zmień grę, bo dłużej się bije niektóre bossy. Spróbuj sb bić manu Amaterasu, albo wdowę. Dowiesz się, co to znaczy długo. Ja potrafię na zaledwie dwóch gemach aktywności jechać (i potworki też tylko 2x) i zużywać 2k eny, mimo to nie uważam, że to dużo. Szybko mi to schodzi.

- - - - - - - - - -

Na co ty wgl. narzekasz? Ty ZALEDWIE 1 raz padłeś przez brak pełnego hp. Innymi razami miałeś pełne, a i tak padłeś.
Kolejny argument potwierdzający, że to z tobą(w sensie twoją postacią) jest coś nie tak.

GoldenkoPL
30-01-2017, 22:44
Ja omawiam efektywne expienie, a nie respienie. A jeśli expisz powyżej 65tego poziomu, to automatycznie jest to nieefektywne. Poza tym, taki jeden pająk bije ci normalnie(bez statusów) 300, ty mu zabierasz hitem połowę hp. Względem takiego pająka jesteś hiterem. Zadef się bardziej, to będzie się dało używać miksów życia 4 w walce, bez ginięcia (Co prawda nie jest to AŻ TAK efektywne, ale nic dziwnego, skoro już mówiłem, że leczenie poza walką jest op).

Expienie powyżej 65 jest nieefektywne?
Respienie to to samo co expienie.Co do defów i ,,hiterstwa'' tak trudno dać gemy ataku,koralowa różdżke i ewentualnie myrmidory?

Kim Chi
30-01-2017, 22:48
Expienie powyżej 65 jest nieefektywne?
No tak, jest nieefektywne, bo dostajemy tylko 10% całego doświadczenia.

Łysonżi Dżonson
30-01-2017, 22:50
Przejrzałeś raporty zaledwie z brązowych gnomów i śmiesz twierdzić, że padłem w ten sposób tylko raz?
Bo mi się jednak wydaje, że więcej:
https://mfo3.pl/r/bd092691d
https://mfo3.pl/r/bf82fb01f
https://mfo3.pl/r/ba9c2bdfa
https://mfo3.pl/r/ba662954e
10 sekund szukania - jak masz zamiar robić z kogoś idiotę to idź załóż sobie temat w offtopie i pisz sam ze sobą - pamiętaj, że każda dyskusja to możliwość odpowiedzi i Twoje krętactwo zawsze szybko wyjdzie. Konto mam dokładnie 10 dni (z czego może 5 dni grałem), a już mi się zdarzyło paść parę razy przez taką głupotą jak niewyleczone HP i MP przed kolejną walką.

P.S
Już chociaż wiem skąd się wzięło 1600 postów jak się piszę głupoty tylko po to żeby pisać.

Clover
30-01-2017, 23:01
Przejrzałeś raporty zaledwie z brązowych gnomów i śmiesz twierdzić, że padłem w ten sposób tylko raz?
Bo mi się jednak wydaje, że więcej:
https://mfo3.pl/r/bd092691d
https://mfo3.pl/r/bf82fb01f
https://mfo3.pl/r/ba9c2bdfa
https://mfo3.pl/r/ba662954e
10 sekund szukania - jak masz zamiar robić z kogoś idiotę to idź załóż sobie temat w offtopie i pisz sam ze sobą - pamiętaj, że każda dyskusja to możliwość odpowiedzi i Twoje krętactwo zawsze szybko wyjdzie. Konto mam dokładnie 10 dni (z czego może 5 dni grałem), a już mi się zdarzyło paść parę razy przez taką głupotą jak niewyleczone HP i MP przed kolejną walką.

P.S
Już chociaż wiem skąd się wzięło 1600 postów jak się piszę głupoty tylko po to żeby pisać.

Myślałem, że mówisz o aktualnym expie (w końcu mówiłeś, że masz 64 lvl i nie umiesz wbić 65).
To spójrz na to tak. Masz zaledwie niepełne 4 strony przegranych, przez całą grę.
Wygrane 7962
Remisy 0
Przegrane 36
To nie jest dużo. Do tego odliczając kilka walk, które mogłeś przegrać z pełnym hp/złym eq/ itp. To będzie może koło 20tu walk (nie myśl, że bd przeglądał każdą przegraną i ją analizował). To nie jest dużo.

PS Dzięki ;) A jak piszesz Post Scriptum, to z tego co pamiętam, to bez kropki się pisze. Mogę się mylić, ale wątpię.
PS2 Na przyszłość nie obrażaj, ja nigdy nie traktuję nikogo gorzej, nie robię z kogoś idioty itp. Po prostu czasem nie zrozumiem rozmówcy, jak w tym przykładzie.

Łukasz
04-02-2017, 11:30
Ponad polowa graczy którzy odeszli z gry to osoby co odeszly z powodu dużego expienia (w tym kilka z kolegow z klasy)
Spytalem sie ich czemu nie grają ?
-Bo to durna gra gdzie 90% gry się spędza na bieganiu w tę i spowrotem podczas kilku letniego expienia.

Wprowadzenie tej propozycji = skrocenie czasu expa = więcej graczy = większy budżet administracji = lepsza gra.

Na tak.

Your Nightmare
04-02-2017, 11:33
Ponad polowa graczy którzy odeszli z gry to osoby co odeszly z powodu dużego expienia (w tym kilka z kolegow z klasy)
Spytalem sie ich czemu nie grają ?
-Bo to durna gra gdzie 90% gry się spędza na bieganiu w tę i spowrotem podczas kilku letniego expienia.


co?
to na serio musieli być w to dobrzy
w ogole to zle rozumujesz, jak niby automatyczne leczenie ma skrócić czas expa? no pomyśl jeszcze raz

Łysonżi Dżonson
04-02-2017, 12:21
skróci na pewno, ale nie jakoś znacząco - propozycja jest tylko dla teraźniejszych i ewentualnie przyszłych graczy (o ile gry nie zamkną)

Koridor
04-02-2017, 12:58
-Bo to durna gra gdzie 90% gry się spędza na bieganiu w tę i spowrotem podczas kilku letniego expienia.

Wprowadzenie tej propozycji = skrocenie czasu expa = więcej graczy = większy budżet administracji = lepsza gra.
Wprowadzenie expa za questy => duże skrócenie czasu expa => lepsza gra

Bąblowiec pląsający
04-02-2017, 13:09
W takim razie:
Darmowy exp => Brak przymusu expienia => Skrócenie czasu expienia do zera => Lepsza gra

Dobrze rozumiem?

Łysonżi Dżonson
04-02-2017, 13:17
Temat się trochę 'rozjechał' - przypominam, że chodzi tylko o wygodę gry.

Scofield
04-02-2017, 13:18
No tak, jest nieefektywne, bo dostajemy tylko 10% całego doświadczenia.

Na 65 jest 10% i jest jako tako. Gorzej się robi na 66 kiedy dostajemy 5%. Tragedia zaczyna się na 67lv kiedy gracz dostaje 2.5% czy już totalna rzeź jest na 68 bo tylko 1.25%, na 69 tylko 0.625%, wbicie 70 lv sprawia, że gracz staję się OP ponieważ dostaje się moc w zaklęciu z 65lv na 70lv.

Jeszcze mam pytanie co do tego pakietu premium co napisałeś. System gry chce jak tibia wymuszać granie na premium ? Takie informacja, że tibia upadła właśnie przez system premium.

Łysonżi Dżonson
04-02-2017, 14:25
Na 65 jest 10% i jest jako tako. Gorzej się robi na 66 kiedy dostajemy 5%. Tragedia zaczyna się na 67lv kiedy gracz dostaje 2.5% czy już totalna rzeź jest na 68 bo tylko 1.25%, na 69 tylko 0.625%, wbicie 70 lv sprawia, że gracz staję się OP ponieważ dostaje się moc w zaklęciu z 65lv na 70lv.

Jeszcze mam pytanie co do tego pakietu premium co napisałeś. System gry chce jak tibia wymuszać granie na premium ? Takie informacja, że tibia upadła właśnie przez system premium.
Z tego co pamiętam w Tibii tzw 'PACC' był od zawsze + od zawsze dodatkowe expowiska były tylko dla PACC, nawet na początku gry dało się to odczuć na Rookgard (czy jak to się pisze) za mostem.
Samą grę pamiętam od wersji 7.1 bodajże, także nic się nie zmieniło.

Clover
04-02-2017, 18:19
Jeszcze mam pytanie co do tego pakietu premium co napisałeś. System gry chce jak tibia wymuszać granie na premium ? Takie informacja, że tibia upadła właśnie przez system premium.

Tibia dalej jako tako dycha, mimo, że jest słaba. Jeśli uważasz automatyczne leczenie za wymuszanie grania na premium, to coś jest nie tak i to nie z grą.

Łukasz
05-02-2017, 12:30
Wprowadzenie expa za questy => duże skrócenie czasu expa => lepsza gra


Taka opcja tez jest ciekawa.

Łysonżi Dżonson
25-02-2017, 16:21
F5

Tensa Zangetsu
25-02-2017, 17:13
Expienie jest MOZOLNE i odstrasza nowych graczy.

Ciekawi mnie czym kierują się i czego oczekują ludzie grający w MMORPG. Najlepiej jakby dawać za wszystko expa, nawet za korzystanie z aukcji czy chodzenie po mapach.

LejsoN
25-02-2017, 17:59
na tak czesto mam cos takiego ze sobie chodze w lewo w prawo w lewo e prawo i tak dalej xd spamiac ``````` ` ` ` ~``` ~` `~`` zeby leczylo i po 5minutach robienia nagle nie wiem czemu sie zacina i nie chce sie leczyc i musze wkliknac f5 zeby znowu zaczelo :vvvv

Bąblowiec pląsający
25-02-2017, 18:14
Expiąc na 300% aktywności nie mam z tym problemów, bo nie klikam tyldy 10 razy na sekundę. Wystarczy nie spamować tak, tylko 2/3 raz na sekundę klikać.

Kim Chi
25-02-2017, 19:22
Expiąc na 300% aktywności nie mam z tym problemów, bo nie klikam tyldy 10 razy na sekundę. Wystarczy nie spamować tak, tylko 2/3 raz na sekundę klikać.
Chciałem podobnie odpisać, ale przeczytałem, że "po 5 minutach nagle się zacina", więc to pewnie nie przez spamowanie leczeniem.