PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z graczami



Suicidal
18-01-2017, 12:50
Witam, mam problem z jednym graczem, zaczyna mnie irytować. Na początku było ok, mini bossy itp. Raz poprosił mnie o walkę pvp. Nie cierpię ich, ale się zgodziłam (głupia). Wygrał i od tej pory ciągle dostawałam wiadomości o walkę, odmawiałam, a on nie przestawał, bo wiedział, że z nim przegram. Zablokowałam go wszędzie, więc znalazł inny sposób, atakuje mnie za każdym razem, gdy mnie zobaczy. Pisanie do niego nic nie zdziała, co mogę zrobić? Da się jakoś zablokować, żeby nie mógł mnie też atakować? :mad:

Lisu aka wróciłem
18-01-2017, 12:59
Nie, ta gra na tym polega, a jeśli nie chcesz bójek możesz albo wykupić ochronę, albo nie wchodzić na mapy w których bójki są dozwolone, wycieczki w te strony nie są bowiem konieczne do ukończenia fabuły głównej gry.

Możesz też podszkolić się w pvp i zacząć wygrywać, znaleźć kolegę z wyższym poziomem, który będzie Cię bronił, lub samemu wbić wyższy poziom (chyba że masz 65+, nie sprawdzałem), a tym samym narazić się na ataki innych graczy, ale wyjść z zasięgu tej konkretnej osoby.

No i zuy dział

Kim Chi
18-01-2017, 13:24
Godzinna ochrona przed atakami kosztuje 1 MF (30 groszy). Korzystaj z tej usługi.

Nattat
18-01-2017, 14:03
Jak Cię zaatakuje i przegrasz, masz godzinę ochrony przed atakami i możesz spokojnie łazić po lokacjach bójkowych. Nawet wystarczy, że się poddasz.

Pogromca Jeleni
18-01-2017, 14:05
Jest wiele opcji, możesz na przykład usunąć konto, albo jak zauważysz gościa to uciekać. Bójki są po to, by się bić, to nie jest nic strasznego, mimo że to irytuje.

Opisałaś całą sytuacje, i to trochę jakbyś się sama pchała pod kosę

Koridor
18-01-2017, 15:08
Jak masz przy sobie mało golda, to warto się od razu poddać i mieć darmową ochronę na 1h.