PDA

Zobacz pełną wersję : Kwestia reputacji



Krycha
14-01-2017, 18:35
Witam.

Wychodzę z założenia, że forum jest dla użytkowników, więc zdecydowałem się przedyskutować z Wami kwestii reputacji.

Chodzi głównie o powrót będących dostępnych uprzednio ustawień: minusowej reputacji, komentarzy oraz widocznego przyznającego reputację.

Jeżeli chodzi o siłę reputacji - uważam, że wszelkie sytuację w których userzy mają więcej niż "1" są lekko patologiczne, więc to sobie na starcie odpuścimy. Pozostaje kwestia wyżej wymienionych rzeczy, czyli opcja przyznawania minusowej reputacji i komentowania zarówno pozytywnej, jak i negatywnej reputacji, a także widoczny "przyznający".

Odpuścimy sobie - przynajmniej na razie - ankiety. Chciałbym zobaczyć dyskusję na ten temat, bo kwestia zmiany tych ustawień zależy od niej, osobiście nie mam nic do tych zmian. Jedne spostrzeżenie, czyli jeżeli już przywrócenie, to włącznie z moderacją komentarzy, by wykluczyć przeginki, jednak ew. zgłaszanie będzie leżeć w kwestii "zgłaszającego", rozumiem bowiem pewnego rodzaju "żarty" czy zagrywki humorystyczne, nie do końca związane z kulturą - nie mniej trzeba będzie mieć wtedy to na uwadze przy pisaniu niewłaściwego komentarza.

Zapraszam do dyskusji.

Nattat
14-01-2017, 18:39
Z jednej strony chciałbym, by zostało to wprowadzone, jednak pewnie niektóre osoby dostawałyby ujemne reputacje nawet za nic; zwyczajnie dla żartu czy też dlatego, że ten ktoś danej osoby nie lubi.

Krycha
14-01-2017, 18:40
Nie chcę zrobić z tego tematu, w którym będzie spam "za". Wypowiedzi powinny być merytoryczne - choćby krótka argumentacja, zresztą, nie tylko w tym temacie.

Bąblowiec pląsający
14-01-2017, 18:42
Wszystko okej, ale negatywna reputacja może tworzyć konflikty, bo gracze mogą tym prowokować czy coś. Do niej też można włączyć moderacje, by nie było nieuzasadnionych minusów.

Kim Chi
14-01-2017, 18:44
Jak ma wyglądać możliwość dawania minusów dziennie? 3 minusy dziennie, czyli 21 minusów na tydzień, czy będzie trzeba rozdawać plusy, żeby móc minusować?

5744

Krycha
14-01-2017, 18:48
Jak ma wyglądać możliwość dawania minusów dziennie? 3 minusy dziennie, czyli 21 minusów na tydzień, czy będzie trzeba rozdawać plusy, żeby móc minusować?
Jak mawia klasyk - "nie wiem czy vB ma takie opcje". Generalnie wydaje mi się, że dziennie można przyznawać 3 punkty reputacji, czyli jest to suma zarówno dodatnich, jak i ujemnych. Ponadto jest jeszcze ograniczenie oceniania postów innej osoby z uwagi na ilość rozdanych łącznych reputacji - w tym momencie, wykorzystując te 3 "plusy" codziennie, możemy ocenić ponownie drugą osobę po 3 dniach. Nie wiem na tę chwilę czy istnieją inne opcje.

Rosalyn
14-01-2017, 18:53
Jestem za wprowadzeniem starego systemu reputacji i komentarzy. Pamiętam że został on zmieniony po tym jak użytkownicy specjalnie minusowali graczy żeby "wrzucić do jeziora", więc to powinno zostać w jakiś sposób redagowane, może minusy powinny być akceptowane przez moderatorów (bo na pewno znowu pojawią sie osoby które będą minusować na złość "bo tak"). Jednak uważam że pomysł jak najbardziej dobry, osoby piszące bzdury i spamujące powinny otrzymywać reputacje ujemne. Gracze nowi będą wtedy wiedzieć z kim mają do czynienia.

Lisu aka wróciłem
14-01-2017, 18:56
Gdyby każdy użytkownik zgodził się nie pajacować z tą reputacją, czyli "daję plusa za post który mi się podoba, niezależnie od stosunku do autora; daję minusa za post który moim zdaniem na niego zasługuje, niezależnie od stosunku do autora", wtedy fajnie, reputacja stałaby się jakimś wyznacznikiem tego, czy użytkownik ma pojęcie o grze, fajne pomysły, czy jest głąbem. Bez tej wspólnej zgody niedługo po wprowadzeniu zrobi się wiadomo co. Przykładowy Leon Kowalski zgarnie setki minusów pod postami, które wcale nie zasługują na minusy, tylko ze względu na te które zasługują i ogólną niechęć otoczenia do jego osoby (nie mówię, że nieuzasadnioną). Oczywiście znajdą się pojedyncze przypadki, które będą minusowały jak leci "BO MOSZNA LOOL HACHA ŚMIESZNE", ale takim osobom po odpowiednich ostrzeżeniach można wyłączyć taką opcję.

Jeszcze co do siły reputacji, nie wydaje mi się, że byłaby patologia, w końcu nie każdy ma więcej niż 1. Jakaś moderatornia, czy choćby użytkownicy którzy zgromadzili najwięcej reputacji (topka), to raczej nie byłaby grupa, która nadużywałaby tego do krzywdzenia osób których nie lubią, czy też promowania kolegów.

Squadron
14-01-2017, 19:00
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?20045-Powr%C3%B3t-opis%C3%B3w-reputacji&p=142039&viewfull=1#post142039
myślę, że nie będzie się już nikomu chciało bawić w akcje typu "za jajco"

Krycha
14-01-2017, 19:04
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?20045-Powr%C3%B3t-opis%C3%B3w-reputacji&p=142039&viewfull=1#post142039
myślę, że nie będzie się już nikomu chciało bawić w akcje typu "za jajco"
:D

Myślę, że nie da się w pełni kontrolować minusów, prędzej czy później to się wymknie spod kontroli. Też uważam, że te "lincze" mogą być zbyt dużym obciążeniem reputacji.

Rosalyn
14-01-2017, 19:10
Jeżeli nie da sie w żaden sposób ich kontrolować to myślę ze można sobie darować, nie bądźmy naiwni. Już raz tak było, my wydorośleliśmy ale jest rotacja nowych graczy, młodszych, których takie rzeczy bawią. Można też wprowadzić ten system i zobaczyć jak w praktyce się sprawdzi, choć ja nie pokładam w tym żadnych nadziei.

musaraj
14-01-2017, 19:30
Lincze są normalnym czynem społecznym.

Zrezygnowałbym jedynie z opcji pokazywania przyznającego, zbyt niebiezpieczne by to było (zarówno "pozytyw za pozytyw" jak i "negatyw za negatyw")

Bąblowiec pląsający
14-01-2017, 19:36
Zrezygnowałbym jedynie z opcji pokazywania przyznającego, zbyt niebiezpieczne by to było (zarówno "pozytyw za pozytyw" jak i "negatyw za negatyw")

Akurat już można się umawiać z kimś na wymianę reputacji, więc to nic nie zmieni. Natomiast do negatywnych nie powinno być podglądu, bo zemsta jest zbyt słodka.

Squadron
14-01-2017, 19:37
zgadzam się z serdecznym kolegą wyżej, musarajem

Samael
14-01-2017, 19:42
Na twoim miejscu Kryśka nie zaczynalbym soltysowania od podgrzewania atmosfery na forum reputami :rolleyes:

Krycha
14-01-2017, 19:42
Akurat już można się umawiać z kimś na wymianę reputacji, więc to nic nie zmieni. Natomiast do negatywnych nie powinno być podglądu, bo zemsta jest zbyt słodka.
Podgląd albo jest dla plusów i minusów, albo nie ma go w ogóle. Generalnie wymiany idzie prześledzić w logach, więc jestem w stanie to wyłapać i poodejmować te wartości.


Na twoim miejscu Kryśka nie zaczynalbym soltysowania od podgrzewania atmosfery na forum reputami :rolleyes:
Jeżeli można coś dodać, nie zmieniając przy tym jakości, to warto spróbować - nie wprowadzę niczego, co zepsuje w jakimś stopniu forum, a jeżeli to zrobię, to jestem w stanie się do tego przyznać i błąd naprawić.

Samael
14-01-2017, 19:52
Wprowadzisz reputację po staremu to wrócą stare problemy: wymiany, minusowanie kogo się nie lubi. Szybko zrozumiesz że nie było to potrzebne i w niczym nie pomogło a narobiło problemów. Będziesz chciał wyłączyć to zaczną się krzyki że psujesz. Nie widzę powodu dzisiaj by wracać do starych rozwiązań z reputami, nie ma takiej potrzeby by minusowac kogokolwiek, nie ma powodu by kogokolwiek plusowac. Reputacja stanowiłaby wyłącznie rozrywkę, rozrywkę prowadząca do konfliktów i problemów. Po co naprawiać coś co nie jest zepsute, po co dotykać coś co się może zepsuć. Ale rób jak uważasz :o

Krycha
14-01-2017, 19:56
Zastanawiam się po prostu, czy jakakolwiek z tych zmian, które można wprowadzić, jest w miarę bezkonfliktowa i nie zaburzy reputów - wydaje mi się na tę chwilę, że komentarze są najmniej destrukcyjne, jeżeli wprowadzimy ich moderację (czyli ktoś wysyła screena, sprawdzamy, ew. karamy, jeżeli w tym momencie karanie będzie konieczne).

Kim Chi
14-01-2017, 20:01
Mogą być komentarze bez minusów.

SystemOfADown
14-01-2017, 22:42
4 lata temu może i fajnie
teraz nie ma komu dawać

DEWASTATOR Leon Full
14-01-2017, 23:01
Komentarze mogą wrócić, widoczność dla wszystkich liczby repów może wrócić, ba siła może wrócić. Mi to lotto. Jednakże minusy to było największe przekleństwo tego forum. Ludzie z <CENZURA> mnie specjalnie (jak zreszta kilku innych) minusowali aby ,,wrzucić do jeziora". Pobiłem rekord -73 reputacji na starym koncie lcs. Za co? Za nic. Dlatego jestem całkowicie na nie tym zmianom. Mówię, opisy i widoczność + siła może wrócić. To w sumie było ok. Jednak to z minusami... Robi to problemy, konflikty i robi monopol na forum dla <CENZURA> więc jestem całkowicie na nie.

Samael
14-01-2017, 23:03
Jeżeli nadal nie rozumiesz za co byłeś minusowany to tylko potwierdza że nie powinieneś mieć dostępu do forum i minusy były sluszne.

Hide
14-01-2017, 23:15
Przywróć sygnatury -_-

A reputki mogą być i minusowe, i z komentarzem. Byle próg, od którego można minusować był wysoki, tak z 30 repków by nie było zbytniego "trollowania" nimi.

Clover
15-01-2017, 04:31
Zrezygnowałbym jedynie z opcji pokazywania przyznającego, zbyt niebiezpieczne by to było (zarówno "pozytyw za pozytyw" jak i "negatyw za negatyw")

Zgadzam się z tym, jednakże z drugiej strony zorganizowane grupy "wrzucaczy" do jeziorka powinny być kontrolowane. Rozumiem przez to, że negatywna reputacja powinna służyć do nagradzania spamu, czy innych postów "złych". Wrzucanie do jeziora powinno się kończyć utratą reputacji(no, w końcu ta nazwa coś znaczy, nie?), natomiast gracz z jeziorka, tak jak pirrat za czasów Adiego, powinien odzyskiwać pkt reputacji.

Doktor Lewatywa
15-01-2017, 09:27
Od popsucia reputacji zaczęło się dziać gorzej na forum.

Zrozumcie wreszcie, że ci których ludzie masowo minusowali w każdym przypadku na to zasługiwali, czyli system się sprawdzał. A jeśli komuś zależy na pozytywnej reputacji to niech zrobi parę poradników zamiast tylko narzekać.

indyferent
15-01-2017, 11:13
Od popsucia reputacji zaczęło się dziać gorzej na forum.

Zrozumcie wreszcie, że ci których ludzie masowo minusowali w każdym przypadku na to zasługiwali, czyli system się sprawdzał. A jeśli komuś zależy na pozytywnej reputacji to niech zrobi parę poradników zamiast tylko narzekać.
Dokładnie.

Btw. Z jakiej racji zostały usunięte ?

Chaos
15-01-2017, 17:59
Od popsucia reputacji zaczęło się dziać gorzej na forum.

Zrozumcie wreszcie, że ci których ludzie masowo minusowali w każdym przypadku na to zasługiwali, czyli system się sprawdzał. A jeśli komuś zależy na pozytywnej reputacji to niech zrobi parę poradników zamiast tylko narzekać.


Według screena którego kiedyś wrzucił Adi to najwięcej minusów na forum rozdawałeś właśnie Ty :)
praktycznie same minusy :)

Doktor Lewatywa
15-01-2017, 19:57
Ale rozdałem też najwięcej plusów, więc proszę nie bądź TVNem tego forum :D

Squadron
15-01-2017, 20:01
Chaos typowy fermentator

Chaos
16-01-2017, 21:06
Ale rozdałem też najwięcej plusów, więc proszę nie bądź TVNem tego forum :D

plusów to miałeś najmniej z listy którą adi pokazał :P

malpaxd
12-03-2017, 00:17
Opcja reportowania postów to wystarczające narzędzie do walki z spamem. Minusy się nie sprawdzały i dlatego po długich konsultacjach nastąpiła zmiana systemu. Powrót do poprzedniego sytemu to krok w tył, zupełnie niepotrzebny.

Clover
12-03-2017, 05:35
5650
Pozdrawiam.
Czemu tylko niektórzy mają dostęp do ujemnej reputacji?

Jeahok
12-03-2017, 10:24
Czemu tylko niektórzy mają dostęp do ujemnej reputacji?

tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"

Hide
12-03-2017, 14:26
tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"

To dlaczego on dostał minusa za nic? Kara za brak przewinienia to naruszenie prawa, i powinno to być egzekwowane.


Iksde

Coni
12-03-2017, 16:29
tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"
Macie chyba już wystarczające narzędzia do "karania", te minusy to chyba już tylko dla pokazu.
Dajcie wszystkim, albo nikomu - znowu tworzą się kolejne, niepotrzebne podziały.

Clover
12-03-2017, 18:11
tylko załoga forum, można to potraktować jako dodatkowe narzędzie do "karania"

Kara za urażone ego? Pft.

VaanDee
14-03-2017, 01:11
Macie chyba już wystarczające narzędzia do "karania", te minusy to chyba już tylko dla pokazu.
Dajcie wszystkim, albo nikomu - znowu tworzą się kolejne, niepotrzebne podziały.

Niby tak, są jednak tacy co minusa mogą dać, ale banować już nie.
Jeśli minus był faktycznie za "urażone ego", to osoba która go wystawiła niech ma świadomość, że da się sprawdzić "kto, komu, kiedy".
Konsekwencje z tego tytułu też mogą być wyciągnięte, a nawet powinny o ile faktycznie był to minus "za darmo, bo cie nie lubię, ja mogę więcej".

musaraj
14-03-2017, 11:06
Konsekwencje z tego tytułu też mogą być wyciągnięte, a nawet powinny o ile faktycznie był to minus "za darmo, bo cie nie lubię, ja mogę więcej".

Szkoda, że z banami to tak nie działa

Clover
14-03-2017, 12:21
Szkoda, że z banami to tak nie działa

Szkoda, że z minusami też nie.

Krycha
14-03-2017, 17:35
Rumpel się bawił ;) ranga była tworzona jeszcze przed tym, jak zostałem adminem, nie mniej na pewno nie było to planowane.

Nikt nie powinien dawać minusów. W związku z tym osoby, które otrzymały minusa (Leon, Stefanek, herbatoholik, matissimos, lewik magik) otrzymali +1.

@edycja
Ferdeczek jeszcze.

Kim Chi
14-03-2017, 19:26
Jeszcze mi możesz cofnąć. Dostałem -1 od testującego xaniego i -1 od Pirrata po stworzeniu tematu na forum z pytaniem jak to możliwe, że dostałem negatywny punkt.

Patryk Szczęście
14-03-2017, 19:27
Te stare czasy kiedy siedziałem na -10. Wtedy po dwóch latach napisałem jakiegoś posta i mi wyzerowali.

DEWASTATOR Leon Full
14-03-2017, 20:00
Rumpel się bawił ;) ranga była tworzona jeszcze przed tym, jak zostałem adminem, nie mniej na pewno nie było to planowane.

Nikt nie powinien dawać minusów. W związku z tym osoby, które otrzymały minusa (Leon, Stefanek, herbatoholik, matissimos, lewik magik) otrzymali +1.

@edycja
Ferdeczek jeszcze.

Dostałem 2 minusy, czemu +1?

Dodaj jeszcze punkta.

Krycha
14-03-2017, 20:00
Jeszcze mi możesz cofnąć. Dostałem -1 od testującego xaniego i -1 od Pirrata po stworzeniu tematu na forum z pytaniem jak to możliwe, że dostałem negatywny punkt.
To nie było od Pirrata, tylko od Rumpla ;). Dodałem +2.


Dostałem 2 minusy, czemu +1?

Dodaj jeszcze punkta.
Nie sądziłem, że aż tak dawno to było i nie zajrzałem do starszych logów :). Dodałem.

Postanowiłem zajrzeć do logów Rumpla. Okazało się, że dał łącznie 17 minusów. Zdecydowanie nie powinien tego robić, ale na szczęście nie podchodzi pode mnie i niech MoP się z nim męczy :D. Zdjąłem jeszcze minusy Nyan Catowi, Kubazowi, Nasciturusowi, LeFilowi, Platynowemu, Iziii, kot gamerowi, Fannindelowi, Leonardo i Manipulatorowi.

Platynowy
14-03-2017, 20:39
To nie było od Pirrata, tylko od Rumpla ;). Dodałem +2.


Nie sądziłem, że aż tak dawno to było i nie zajrzałem do starszych logów :). Dodałem.

Postanowiłem zajrzeć do logów Rumpla. Okazało się, że dał łącznie 17 minusów. Zdecydowanie nie powinien tego robić, ale na szczęście nie podchodzi pode mnie i niech MoP się z nim męczy :D. Zdjąłem jeszcze minusy Nyan Catowi, Kubazowi, Nasciturusowi, LeFilowi, Platynowemu, Iziii, kot gamerowi, Fannindelowi, Leonardo i Manipulatorowi.

dzięki Krycha :)

Hubiotka
19-03-2017, 14:56
To nie było od Pirrata, tylko od Rumpla ;). Dodałem +2.


Nie sądziłem, że aż tak dawno to było i nie zajrzałem do starszych logów :). Dodałem.

Postanowiłem zajrzeć do logów Rumpla. Okazało się, że dał łącznie 17 minusów. Zdecydowanie nie powinien tego robić, ale na szczęście nie podchodzi pode mnie i niech MoP się z nim męczy :D. Zdjąłem jeszcze minusy Nyan Catowi, Kubazowi, Nasciturusowi, LeFilowi, Platynowemu, Iziii, kot gamerowi, Fannindelowi, Leonardo i Manipulatorowi.

A za co Rumpl tak sobie dał te - ?

Hide
19-03-2017, 15:17
A za co Rumpl tak sobie dał te - ?

Bo mógł.
Tu nie ma żadnego powodu, tak o sobie dał.

Hubiotka
19-03-2017, 15:37
Bo mógł.
Tu nie ma żadnego powodu, tak o sobie dał.

Zachowanie po prostu godne wszystkiego.
"Dam - ale będzie śmiesznie"

Rumplestiltskin
19-03-2017, 15:50
A za co Rumpl tak sobie dał te - ?
Dałem ponieważ miałem taką możliwość i dane posty mi się nie spodobały, czyli na takiej samej zasadzie jak się plusy daje "czyli uważam post za wartościowy, popieram, daję plusa", "nie podoba mi się post, całkowicie się z tym nie zgadzam, uważam post za bezsensowny, daję minusa".

Zachowanie po prostu godne wszystkiego.
"Dam - ale będzie śmiesznie"
A co w tym śmiesznego niby?

---
Cieszcie się bo już więcej wam nie rozdam minusów ani plusów.

Bąblowiec pląsający
19-03-2017, 15:53
Czyli nie zgadzałeś się z każdym postem, w którym ktoś coś o turniejach. To tak jakbym minusował każdy Twój post, bo "moim zdaniem nie lubię go, bo moim zdaniem nie zgadzam się z nim. A kto wejdzie mi do głowy i to sprawdzi?"
A może to byli reptilianie?!

Cieszcie się bo już więcej wam nie rozdam minusów ani plusów.
Ale się podnieciłem

Clover
19-03-2017, 15:54
Cieszcie się bo już więcej wam nie rozdam minusów ani plusów.

XD

Brzmi, jakbyś w odwecie za zabraną ci możliwość strzelił focha i zdecydował się nie dawać plusów.
Onie, jak my bez nich przeżyjemy...

Krycha, obczaiłeś już coś z tymi komentarzami do reputków?

Kim Chi
19-03-2017, 16:16
Dałem ponieważ miałem taką możliwość i dane posty mi się nie spodobały, czyli na takiej samej zasadzie jak się plusy daje "czyli uważam post za wartościowy, popieram, daję plusa", "nie podoba mi się post, całkowicie się z tym nie zgadzam, uważam post za bezsensowny, daję minusa".

A co w tym śmiesznego niby?

Czyli wszystkie posty na forum?

Patryk Szczęście
20-03-2017, 16:06
Dobra nie będę ukrywał, też mam minusa i proszę zneutralizowanie go.

Krycha
20-03-2017, 16:59
Dobra nie będę ukrywał, też mam minusa i proszę zneutralizowanie go.
Oddałem.

Mam nadzieję, że to już wszyscy -_-.

Clover
22-03-2017, 00:45
Krycha, obczaiłeś już coś z tymi komentarzami do reputków?

.

Krycha
22-03-2017, 22:21
Troche sobie z nim nie radzę, pamiętam o tym i poprosiłem o pomoc Tomiego - wydaje mi się (choć oczywiście mogę się mylić), że jest troche namieszanie w ustawieniach. Nie ma na to wielkiego parcia i generalnie może to poczekać - na pewno jednak dam znać jak coś ustalimy :).

Kim Chi
14-04-2017, 21:22
Spowrotem multum osób przewija się z minusową reputacją.
m.in MrKubaXD ?, Press, HaTsOnX i parę innych osób.
Te punkty zostały rozdane przez graczy, gdy była taka możliwość.

I włącz sobie podkreślanie błędnie napisanych słów w przeglądarce.

Krycha
14-04-2017, 21:25
Te punkty zostały rozdane przez graczy, gdy była taka możliwość.

I włącz sobie podkreślanie błędnie napisanych słów w przeglądarce.
Potwierdzam.

Clover
07-10-2017, 16:51
To rozumiem, że komentarze do reputków raczej nie powrócą...

Antybristlerka
07-10-2017, 16:57
"Za jajco" :)

Clover
07-10-2017, 17:03
"Za jajco" :)

Ah, ty trollu xD

+ Krycha, jest możliwość udostępnienia sygnatur wszystkim?

DEWASTATOR Leon Full
07-10-2017, 17:38
Rozmawiałem z krychą jakiś czas temu (chyba początek września, ale nie jestem pewny) Powiedział mi że nie umie tego zrobić z sygnami i opisami i sprawa leży u Tomiego nie mając priorytetu. No to ten, poczekamy sobie.

Clover
20-01-2018, 00:48
Zgaduję, że nic się nie ruszyło?

Bąblowiec pląsający
20-01-2018, 01:20
Zgadłeś, no jak widać
Powinieneś zagrać w totka

Hide
20-01-2018, 19:25
Bidi przecież pisał, że nie wie jak spowrotem przywrócić sygnatury wszystkim. A z repkami bez przesady, aż tak chcecie zminusować pewne osoby? Xd

Leonardo
20-01-2018, 19:34
Tak
Pewne osoby po prostu na to zasłużyły.
A innych dosięgnie święty gniew

Kim Chi
20-01-2018, 19:35
Bidi przecież pisał, że nie wie jak spowrotem przywrócić sygnatury wszystkim. A z repkami bez przesady, aż tak chcecie zminusować pewne osoby? Xd

Nie pisał, że nie wie jak z powrotem przywrócić sygnatury wszystkim.
Pisał, że nie wie, w jaki sposób przywrócić komentarze do punktów reputacji, bo to było edytowane ręcznie w kodzie.

Clover
20-01-2018, 20:14
Nie pisał, że nie wie jak z powrotem przywrócić sygnatury wszystkim.
Pisał, że nie wie, w jaki sposób przywrócić komentarze do punktów reputacji, bo to było edytowane ręcznie w kodzie.

Potwierdzam, byłem przy tym.

Hide
20-01-2018, 20:23
O sygnaturach też mówił xd

Krycha
21-01-2018, 14:45
Obydwoje macie rację.

Poprosiłem Tomiego o pomoc, jednak nie ma to wysokiego priorytetu, a właściwie - nie ma żadnego. Może się uda "kiedyś".

Wrócimy do tematu jak przyjdzie na to czas ;).