PDA

Zobacz pełną wersję : Większy zakres ruchu Rozbójnik*2 na schodach



Kubaz
07-01-2017, 13:04
Proponuję aby Rozbójnik*2 na schodach na zakazanym szlaku chodził po całych schodach gdyż obecnie porusza się jedyne po dwóch polach przez co raz na jakiś czas człowiek skazany jest na nieuchronną walkę z nimi zbierając rydze.

Kim Chi
07-01-2017, 13:08
Wyłącz widoczność potworów, przejdź pole w górę, włącz widoczność potworów.

Kubaz
07-01-2017, 15:51
Nie ucz ojca dzieci robić. Myślisz że nie znam tego tricku? Właśnie na tym polega cały problem, że przechodząc przez to jedno pole przy wyłączonych potworach chcąc nie chcąc zawsze trafimy na potwora prędzej czy później, nawet przy 3 gemach bierności, a moim jedynym celem tej postaci jest zbieranie rydzów.

Poruszanie tego potwora po 3 polach zlikwidowałoby tą niedogodność.

Kim Chi
07-01-2017, 16:40
Na nie.

FoxeRaged
07-01-2017, 17:20
Właśnie na tym polega cały problem, że przechodząc przez to jedno pole przy wyłączonych potworach chcąc nie chcąc zawsze trafimy na potwora prędzej czy później, nawet przy 3 gemach bierności.
Nie prawda, ja tak czesto robie jak przechodze przez most gdzie jest Raps #1 i jeszcze nigdy nie trafilem na potworka (bez gemow). A co do propozycji to zbedna, na nie.

SystemOfADown
07-01-2017, 19:14
Nie prawda, ja tak czesto robie jak przechodze przez most gdzie jest Raps #1 i jeszcze nigdy nie trafilem na potworka (bez gemow). A co do propozycji to zbedna, na nie.

Bo expisz co jakiś czas. Jeśli byś nie robił nic tylko przechodził przez to jedno pole codziennie to siłą rzeczy w końcu coś cie złapie.
Poza tym, na tym moście na niewidocznych mobkach nie łapały kiedyś potworki, nie wiem czy dalej tak jest.

Clover
07-01-2017, 19:37
Bo expisz co jakiś czas. Jeśli byś nie robił nic tylko przechodził przez to jedno pole codziennie to siłą rzeczy w końcu coś cie złapie.
Poza tym, na tym moście na niewidocznych mobkach nie łapały kiedyś potworki, nie wiem czy dalej tak jest.

Teraz są potworki.

Propozycja na nie.

Jeahok
07-01-2017, 21:56
właściwie fakt, że od iluś lat można włączyć widoczność potworków nie oznacza, że można je kompletnie ignorować

też mnie ten rozbójnik irytował, ale uznałem wręcz za wskazane, żeby na mapach pojawiały się takie pola gdzie trudniej uniknąć walki
wiec na moje trzeba go po prostu traktować jako strażnika schodów :D

Pogromca Jeleni
07-01-2017, 22:25
z tego co pamiętam jest wiele takich potworków, jest to bardzo irytujące, na tak

DEWASTATOR Leon Full
08-01-2017, 04:57
Jestem za. Ogólnie jestem za tym aby wszystkie potworki które blokują drogę były usunięte lub przesunięte w inne miejsca by dało się ich uniknąć. Obecnie przechodząc przez ten beznadziejny most w Dolinie Enny trzeba wpaść na potwora, Bandyci są też na Szemranych Kaskadach, w Krętej Grocie mam Smoczych Rycerzy, w Lochach Urkaden Trolle, do tego ten strażnik na Zakazanym Szlaku, Leśny Gnom na Wichrowych i Pluskwy w Podziemiach Devos, oraz wszystko o czym nie pamiętam. Usunąć wszystko, przesunąć w inne miejsce, czy coś tak, aby dało się przejść bez straty eny.

Koridor
08-01-2017, 07:38
Przecież to wszystko jest robione celowo, aby utrzymywać balans zużycia energii w danych miejscach zależnie od używanej formy podróży. Aby widoczne potworki nie były aż tak nad niewidocznymi (zresztą kto by kiedyś pomyślał, że będą widoczne mobki).

Kubaz
08-01-2017, 17:55
Jestem za. Ogólnie jestem za tym aby wszystkie potworki które blokują drogę były usunięte lub przesunięte w inne miejsca by dało się ich uniknąć. Obecnie przechodząc przez ten beznadziejny most w Dolinie Enny trzeba wpaść na potwora, Bandyci są też na Szemranych Kaskadach, w Krętej Grocie mam Smoczych Rycerzy, w Lochach Urkaden Trolle, do tego ten strażnik na Zakazanym Szlaku, Leśny Gnom na Wichrowych i Pluskwy w Podziemiach Devos, oraz wszystko o czym nie pamiętam. Usunąć wszystko, przesunąć w inne miejsce, czy coś tak, aby dało się przejść bez straty eny.

Tak tylko że wymienione potwory mają dość szeroki zakres ruchu i poprzez f5 możesz tak ustalić ich pozycję ze w końcu pokonasz ten most bez straty eny. Przytoczony przeze mnie przykład jest przypadkiem beznadziejnym.

Hide
10-01-2017, 16:55
To są po prostu przeszkadzajki które mają uprzykrzyć życie, i takie działanie jest jak najbardziej na +
Ja tam zbierałam sobie rydze na innej postaci i 80% poziomu wpadło na samych Rozbójnikach(i czasami mini) więc nie ma chyba tego złego.