PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja dodanie Prezentów urodzinowych



Cumliak
01-01-2017, 18:14
Hejka chciał bym złożyć propozycje prezentów urodzinowych w których by chodziło o to że wpisujesz date urodzenia i dostajesz co rok prezent na urodziny lub też przeneznt na rocznice MFO3 i to tylko tyle bo nwm co napisać prosze mnie nie hejtować tylko powiedzieć jak myślicie o tym.

Pogromca Jeleni
01-01-2017, 18:42
już było o tym mnóstwo tematów... nie przejdzie ;/

PvPMasterKA
01-01-2017, 19:05
Na nie
Były już takie tematy

Cumliak
01-01-2017, 20:14
szkoda :<

About
01-01-2017, 20:49
na tak

Kim Chi
02-01-2017, 01:33
Przecież są prezenty na urodziny.
31 marca.

felekkk
02-01-2017, 19:08
Jestem za oczywiście.

GoldenkoPL
02-01-2017, 20:06
Za,lecz wątpie że wejdzie

FoxeRaged
02-01-2017, 23:46
Ludzie którzy urodzili się 29 lutego
Nie wiem czy to takie niezbędne.

Kim Chi
02-01-2017, 23:49
28 lutego
:confused:

JaProTyDno
06-01-2017, 20:24
Ale mega pomysl. Mysle, ze takie cos by bylo ciekawe, bo nawet nie chodzi o jakies eq +3 ale taki skromny upominek, ktory by przypomnial, ze administracja o nas pamieta. Oczywiscie tylko dla graczy aktywnych.

Hide
07-01-2017, 17:36
Ale mega pomysl. Mysle, ze takie cos by bylo ciekawe, bo nawet nie chodzi o jakies eq +3 ale taki skromny upominek, ktory by przypomnial, ze administracja o nas pamieta. Oczywiscie tylko dla graczy aktywnych.

Chyba raczej, że system o nas pamięta.

Niepotrzebne.

Clover
07-01-2017, 19:39
Chyba raczej, że system o nas pamięta.

Niepotrzebne.

Dokładnie, świetnie podsumowane. Nie jest to nic szczególnego, przydatnego, etc. Full itemków jest już na przeróżne święta, z eventów.

JaProTyDno
07-01-2017, 19:43
Dokładnie, świetnie podsumowane. Nie jest to nic szczególnego, przydatnego, etc. Full itemków jest już na przeróżne święta, z eventów.

Myślę, że każde wsparcie dla gracza, który się tą gra bawi jest OK. Nie wszyscy tu zostawiają hajs. Dla małych graczy by to na pewno nie zaszkodziło i nie widzę tutaj wad.

Clover
07-01-2017, 19:52
Myślę, że każde wsparcie dla gracza, który się tą gra bawi jest OK. Nie wszyscy tu zostawiają hajs. Dla małych graczy by to na pewno nie zaszkodziło i nie widzę tutaj wad.

Dajmy wszystkim po 100 milionów golda, nie widzę tutaj wad. Może poza inflacją, spowodowaną przypływem złota w grze. Ale cóż, skoro można klonować itemki, co także powoduje pewną destabilizację, to czemu by nie walnąć golda?

Wszystko, każdy kolejny, darmowy itemek destabilizuje odrobinę system. Zwiększa ilość danego przedmiotu w grze, zmniejszając jego wartość. Ktoś Kupił najlepsze eq na dany poziom na miliony golda, a inni dostaną takie z prezentu, ilość takiego eq w grze wzrośnie i nagle eq warte miliony, będzie warte jakieś 10k. Potem się gracze dziwią, że mało złota z mobów leci, jak bogatsi nie mają na co wydawać forsy, więc ją trzymają na koncie. Bo na co ją wydadzą, skoro nawet ulepszone eq będzie warte 10k? Efekt motyla, przyjacielu, efekt motyla.

JaProTyDno
07-01-2017, 20:27
Dajmy wszystkim po 100 milionów golda, nie widzę tutaj wad. Może poza inflacją, spowodowaną przypływem złota w grze. Ale cóż, skoro można klonować itemki, co także powoduje pewną destabilizację, to czemu by nie walnąć golda?

Wszystko, każdy kolejny, darmowy itemek destabilizuje odrobinę system. Zwiększa ilość danego przedmiotu w grze, zmniejszając jego wartość. Ktoś Kupił najlepsze eq na dany poziom na miliony golda, a inni dostaną takie z prezentu, ilość takiego eq w grze wzrośnie i nagle eq warte miliony, będzie warte jakieś 10k. Potem się gracze dziwią, że mało złota z mobów leci, jak bogatsi nie mają na co wydawać forsy, więc ją trzymają na koncie. Bo na co ją wydadzą, skoro nawet ulepszone eq będzie warte 10k? Efekt motyla, przyjacielu, efekt motyla.

Ziomek, zabierzmy wszystkim 50% golda, który mają. Będzie lepiej według Ciebie? JA TUTAJ MÓWIĘ O MAŁYCH GRACZACH. To 10k dla nich juz jest sporo jeżeli nie wydają w to coś nazwane grą kasy. Nikt tu nie każe dawać Koralowe czy Astralne eq każdemu. UPOMINEK w kwocie np. 10k dla małego gracza. I ILE W TO GRA OSÓB AKTUALNIE? 100-150? Szaleństwo. Radzę poczytać o Inflacji, Deflacji. :)