PDA

Zobacz pełną wersję : Zablokuj tymczasowo przyjmowanie propozycji pojedynków



DEWASTATOR Leon Full
30-12-2016, 23:13
Proponuję aby można było zablokować propozycje pojedynków do wylogowania, zupełnie tak jak można blokować wiadomości na czacie. Denerwują mnie już ludzie którzy mimo BARDZO WYRAŹNEGO napisania na prezce ,,Nie walczę PvP. Nie, przestań proponować ten pojedynek itd." dalej proponują pojedynki. To jest tak okropnie denerwujące, że chciałbym móc tego uniknąć. Proszę o rozpatrzenie.

Kim Chi
30-12-2016, 23:16
Nie. Istnieje opcja ignoruj, korzystaj z niej.

Samael
30-12-2016, 23:18
Przecież można dać ignora na pojedynki XD
Propozycja oczywiście głupia, więc na nie.

Nattat
30-12-2016, 23:24
Jakoś z czatem wprowadzili, a ignora też można dać. A ignora można dać dopiero, jak ten ktoś napisze do cb. Jednak jestem na nie, bo jest to niepotrzebne i od Urkaden już tego nie robią. Lepiej wprowadzić to (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?34942-Blokada&highlight=dove+cameron).

Rosalyn
30-12-2016, 23:36
Nie bo jak wyżej. Tak długo jesteś fejmie w mfo i nie wiesz że jest ignor na pojedynki?

DEWASTATOR Leon Full
30-12-2016, 23:38
Dokładnie, ignora można dać dopiero gdy ktoś do ciebie napisze. Dodatkowo gdy już setna osoba proponuje pojedynek to przecież nie chce mi się klikać ignoruj na setną osobę, chciałbym mieć spokój gdy gram tylko i wyłącznie na bossy i fabułę i mieć spokój od ludzi którzy nie rozumieją NIE.

@down

Proszę o usunięcie zbędnego spamu z mojego tematu.

Pirrat
30-12-2016, 23:51
Smutny los biedaka, skrótcie jego męki.

musaraj
31-12-2016, 13:35
Dokładnie, ignora można dać dopiero gdy ktoś do ciebie napisze.

Nieprawda. Ignory można dawać nawet jak ktoś do Ciebie nic nie napisze



i mieć spokój od ludzi którzy nie rozumieją NIE.
Znam ten ból, kiedyś jeden natręt mi ciągle spamował Handlem.

Osobiście do propozycji byłbym na nie, ale ma ono jakieś tam zastosowanie - w przypadku graczy, którzy nie chcą zupełnie walczyć PvP. Z doświadczenia z innych gier wiem jednak, że często to przynosi też i negatywne skutki, zamieszanie itp.

Przy okazji - jeśli miałaby być opcja na blokadę pojedynków, to i przydałaby się na blokowanie grupowania (spróbuj postać hl w Eterni), handlu itp. - konsekwentnie.

GoldenkoPL
31-12-2016, 14:21
Przy okazji - jeśli miałaby być opcja na blokadę pojedynków, to i przydałaby się na blokowanie grupowania (spróbuj postać hl w Eterni), handlu itp. - konsekwentnie.


Tak,w zupełności się zgadzam.Co do propozycji może wejść,sam wiem jak stoje bankiem w eterni i widze co chwile pojedynek.Najczęściej to ignoruje bo szkoda czasu na klikanie odmów.

Bąblowiec pląsający
31-12-2016, 14:29
Wystarczy nie klikać odmów, ta osoba się znudzi. A przecież chyba komunikat nie zajmuje Ci 90% ekranu.

DEWASTATOR Leon Full
31-12-2016, 15:57
Przy okazji - jeśli miałaby być opcja na blokadę pojedynków, to i przydałaby się na blokowanie grupowania (spróbuj postać hl w Eterni), handlu itp. - konsekwentnie.


Pisząc propozycję myślałem głównie o nękaniu pojedynkami przez ludzi, gdyż to się zdarza najczęściej, jednakże jestem za. Powinna być również możliwość tymczasowej blokady grupy, handlu i wiadomości.

PvPMasterKA
01-01-2017, 02:12
Na nie. Istnieje opcja "Ignoruj" ;p

sebios
01-01-2017, 19:24
Jestem również na nie.