PDA

Zobacz pełną wersję : Jednorazowa zmiana terminu KG



musaraj
21-12-2016, 20:05
Chyba wiadomo, co jest w najbliższą sobotę wieczorem.
Szkoda, że tak późno piszę, ale proponuje przeniesienie sobotniego KG na piątek, bo jak będzie w sobotę, to wygrają tylko takie absolutne nolify (w 4 walkach).

Tylko w tym tygodniu

Your Nightmare
21-12-2016, 20:07
nie no piątek 19 też chyba nie pasi bo przygotowania itd
może w ogole ten jeden raz usunąc jedno KG z cyklu?

Kim Chi
21-12-2016, 20:08
może w ogole ten jeden raz usunąc jedno KG z cyklu?
No, tak byłoby najlepiej.

Bąblowiec pląsający
21-12-2016, 20:12
Na tak. Tylko jakieś nołlajfy bez rodziny by przyszły (I zgarnęły mf'y w ciagu dwóch walk).

YourShadow
21-12-2016, 20:15
Pewnie nie wejdzie ale na tak, chociaż mogło by być na przykład 2 razy w środę.

Clover
21-12-2016, 20:26
Pewnie nie wejdzie ale na tak, chociaż mogło by być na przykład 2 razy w środę.

-.-

Jestem na nie, bo mimo tego, że ja nie przyjdę, to nie znaczy to, że innym, którzy się zdecydują pojawić, należy zabrać tą przyjemność. Wybaczcie, jednak nie myślę tak egoistycznie, jak wy, że jak ja nie mogę/nie chcę, to inni też nie.

YourShadow
21-12-2016, 20:29
-.-

Jestem na nie, bo mimo tego, że ja nie przyjdę, to nie znaczy to, że innym, którzy się zdecydują pojawić, należy zabrać tą przyjemność. Wybaczcie, jednak nie myślę tak egoistycznie, jak wy, że jak ja nie mogę/nie chcę, to inni też nie.

Tak, ale to jest jeden dzień w roku, większość graczy wtedy nie będzie mogła być.

Luxferre
21-12-2016, 20:35
Myślałem o tym, żeby tego dnia nie było KG. Na tak.

Clover
21-12-2016, 21:24
Tak, ale to jest jeden dzień w roku, większość graczy wtedy nie będzie mogła być.

Nie będzie chciała, a nie mogła. Oczywistym jest, że wybierzemy spędzenie świąt z rodziną, co nie zmienia faktu, że niektórzy może nie będą mieli tyle szczęścia?

Antybristler
21-12-2016, 21:25
na nie

Naishukketsu
21-12-2016, 21:36
Dlaczego mielibyśmy zmieniać termin? Na nie

Your Nightmare
21-12-2016, 21:54
Dlaczego mielibyśmy zmieniać termin? Na nie

bo jest wigilia i ten dzień powinno się spędzać w gronie rodzinnym a nie przed komputerkiem?

SystemOfADown
21-12-2016, 22:00
bo jest wigilia i ten dzień powinno się spędzać w gronie rodzinnym a nie przed komputerkiem?
Nie będziesz mi mówić jak mam żyć!

Clover
21-12-2016, 22:02
bo jest wigilia i ten dzień powinno się spędzać w gronie rodzinnym a nie przed komputerkiem?

To usuńmy event świąteczny, w końcu to święto nie polega na spędzaniu czasu przed komputerkiem?

Your Nightmare
21-12-2016, 22:07
To usuńmy event świąteczny, w końcu to święto nie polega na spędzaniu czasu przed komputerkiem?

Z tym, że event trwa chyba tydzień, nawet po świętach, a kg niefortunnie w tym roku wypada akurat w porę kolacji świątecznych wielu rodzin

Clover
21-12-2016, 22:13
Z tym, że event trwa chyba tydzień, nawet po świętach, a kg niefortunnie w tym roku wypada akurat w porę kolacji świątecznych wielu rodzin

Co nie zmienia faktu, że w tą grę mogą grać inne osoby, nie tylko chrześcijanie. Dla nich to zwyczajny dzień. Zarówno event świąteczny, jak i sama wigilia nie mają dla nich najmniejszego znaczenia.

Jeahok
21-12-2016, 22:16
z jednej strony uzasadnione. Tak jak było powiedziane mało komu będzie ten termin pasował, ale "nolifem" można nazwać również osobę która będzie miała problem z zrezygnowania w uczestniczeniu w evencie nawet jak mu nie pasuje("bo jest to muszę iść")

więc nie wiem, czy większym nolifem będzie ktoś komu święta się nie ułożyły albo je ignoruje i gra w mfo, czy ktoś kto z bólem pupy będzie siedział przy stole z rodziną i przeżywał, że nie może być na kg albo się oderwie od stołu na 2-3h bo zły tomi nie odwołał eventu xD

Leonardo
21-12-2016, 22:17
Jaki wy macie problem.
Aktywność jest nagradzana to proste.
Nie poniesiecie żadnych strat jak odpuścicie sobie jeden dzień.

YourShadow
21-12-2016, 22:21
Zamknijcie ten temat bo się już robi spam, jak zwykle -,-

Naishukketsu
21-12-2016, 22:27
bo jest wigilia i ten dzień powinno się spędzać w gronie rodzinnym a nie przed komputerkiem?

Czyli trzeba spędzić ten dzień w gronie rodzinnym, bo "tak wypada"? Nie, równie dobrze możesz zostać w domu, lub rozegrać KG na telefonie bądź innym przenośnym urządzeniu. + tak jak leonardo napisał, jedno opuszczone KG was nie zabije.

Your Nightmare
21-12-2016, 22:34
Czyli trzeba spędzić ten dzień w gronie rodzinnym, bo "tak wypada"? Nie, równie dobrze możesz zostać w domu, lub rozegrać KG na telefonie bądź innym przenośnym urządzeniu. + tak jak leonardo napisał, jedno opuszczone KG was nie zabije.

No dobra, przyznaje racje - trochę za daleko polecialem z tą powinnoscia. Nie każdy musi, ale chyba jednak zdecydowana większość chce.

Tomi
21-12-2016, 22:42
Nie zmienię z jednego powodu - może to spowodować jakieś błędy, a ten termin to kiepski moment na sprzątanie bałaganu jaki to może spowodować.

musaraj
21-12-2016, 22:43
Noo, to zamyka temat