PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc automatyczna w drużynie przy określonych przeciwnikach



lokin
28-06-2011, 17:59
Szukając Magicznego Dzbana wpadłem na pewien pomysł. Dlaczego osoby z naszej drużyny nie mogły by wybierać z kim mogą na pomagać podczas walki automatycznej?
Takie coś znacznie ułatwiło by grę. Nie musieli byśmy pomagać przy wszystkim osobom z naszej drużyny, ale zaś przy bliżej określonych potworach, mini bossach lub bójkach.
Przycisk ten miałby się wstępnie znajdować w widżecie Drużyna pod przyciskiem "Pomagaj automatycznie". Niestety jak na razie nie mam pomysłu jak by to można było nazwać w grze, ale mam nadzieję, że wy w waszych postach wymyślili byście coś fajnego :)

Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi na ten temat, lokin.

Mita bank
28-06-2011, 18:07
Chyba za duże udogodnienie. Może by sie sprawdziło jesli byłby podział na miniBossy, potwory i PvP ;] ale do ściśle określonych potworów o za łatwe by było :P

kumpel zostawia sobie postać koło ciebie, a ty expisz na moście, wypada wam dzban, dalej expisz. Zostawiasz sobie z 2-3 pkt. eny i dalej twój kumpel expi w poszukiwaniu dzbanu :P To przesada lekka :)

Tomi
28-06-2011, 18:09
opcje z których skorzysta może 1% graczy mają 1% szansę na realizację ;]

lokin
28-06-2011, 18:14
@Mita - Może z tymi potworami to przesadziłem, ale tak to może w miarę by poszło :D

@Tomi - Z tej opcji skorzystało by na pewno więcej niż 1% osób :) Myślę, że zdziwiłbyś się ile osób by z tego korzystało :D