PDA

Zobacz pełną wersję : Zniesienie limitów walk



Houqe
02-12-2016, 18:47
Proponuje żeby zostały zniesione jakiekolwiek limity walk rankingowych pomiędzy graczami.

1. Przelewanie ranku ? Czy sprzedawcy zamykają sklepy nocą, ponieważ istnieje większe prawdopodobieństwo że przyjdzie złodziej i coś zabierze ?
Do rzeczy. To, że znajdzie się jakiś idiota/tka który/a będzie chciał/a przelewać rank to nie znaczy że każdy będzie to robił. Rozliczajmy za czyny, a nie z góry Twórzmy system, który uderza w uczciwych graczy. Zamiast 82138123 moderatorów na forum, niech będzie chociaż jeden w grze, który tego tego dopilnuje. Upozorowanie walk ? missclicki ? Właśnie od tego jest mod żeby do sprawy podchodzić indywidualnie i nawet jeżeli komuś uda się oszukać system raz dwa, to w koncu kara boska i tak nadejdzie. WYSOKIE KONSEKWENCJE, A NIE LIMITY drogą do sukcesu. Banujmy takich skurczybyków,
a za powtórne próby przelewania usuwajmy konta.

2. Żetony i zarobek administracji. Spokojnie droga administracjo, po to wprowadziliście limity żetonów żeby $$ w kieszeni wam się zgadzał, więc
to żaden argument.

3. "W sumie to jest dobrze tak jak jest" - Tak powie 90% Graczy Pve, no racja Wam dobrze, ale nie ta gra to nie tylko Pve i zbijanie eny.
A co z graczami ktorzy graja Pvp ? no w sumie niektórym pasuje no bo aa w sumie tyle walk styka
Ale przecież są gracze którzy grają godzinke, a są gracze którzy grają 10 godzin. Przykładowo ja nie mam żadnego problemu z tym żeby w jeden dzień wbić limity ze wszystkimi graczami w moim zasięgu i potem przez 6 dni logować po to żeby zbijać energię.

4. "Ale w sumie to będe walczyć z tymi samymi" - O to chodzi ! Naturalna selekcja ! To bij tego dziada dopóki przewaga bedzie powyżej 201 pkt.
Skoro jest tak dobry, ale akurat pod Ciebie ma złe staty to przecież siłą rzeczy będzie musiał bić innych graczy i udowodni swoje miejsce w szeregu, NO ALE POTEM ZNOWU MNIE ZAATAKUJE !! ojejciu straszne, każdy dobrze wie że nie ma uniwersalnych buildów na dane staty, więc i tego drugiego "Twojego kata" zapewne ktoś dopadnie . No a TOP 15 to wiadoma sprawa, nie wmawiajcie mi że będą te same walki.

Do tego:
- więcej walk
- więcej walk do analiz
- więcej pomysłów na walki
- szybszy rozwoj graczy w pvp = więcej kompetentnych tosterów

PS. Nie chodzi mi o "Topokowe" Limity, one mogą zostać bo w koncu najlepsi zasluzyli sobie zeby je mieć. (Oczywiście limit 3 walki dziennie, a nie z konkretnymi graczami)

CloudNine
02-12-2016, 18:51
Nie uważam się za czysto gracza pve, ale tak jak mówiłem w grze, nie da się stworzyć idealnego systemu, a na uczciwość cwaniaków, którzy będą mówić o seriach missclicków nie ma co liczyć.

Kim Chi
02-12-2016, 18:55
Na nie.

tosenevrati
02-12-2016, 18:59
wstępnie na tak, bo dlaczego nie

Deathpool
02-12-2016, 19:28
Na nie, bo kiedyś w zamierzchłych czasach była półroczna awantura, że rank się przelewa, że starzy wyjadacze nabijają sobie żetony itp itd.

Alvi
02-12-2016, 19:52
A co z graczami ktorzy graja Pvp ?
Maja duze mozliwosci system elo, zetony za walki, zetony za miejsca.
Pytanie jest co z graczami tvt bo ci maja tylko is i rzadkie bojki.
Co do limitow to co 3/5 walk zniesienie limitu byloby spox .

Atronis
02-12-2016, 20:00
Ja bym bardziej celowal, ze 5 walk na zbicie limitu lub 5 walk jako limit z jednym graczem, bo jesli w ogole nie bedzie to tego się nie będzie dało upilnować.

Antybristler
02-12-2016, 20:17
Może moja opinia będzie mało miarodajna bo PvP to nie jest mój świat (z wyjątkiem IŚ, na które staram się regularnie wpadać), z głównych powodów pewnie adminowi znanych są oczywiście kosztowność walk i czasochłonność. Czas poświęcony na przeprowadzenie walki jest NIEPROPORCJONALNY do wartości oczekiwanej, w skrócie: każda sekunda mojego życia jest cenniejsza by stracić ją na MFO3, przy obecnych zyskach. Czasami walki trwają nawet 20-30min - JEDNA WALKA. Gdyby do wygranej walki był dokładany jakiś gold np. na 65Lv byłoby to 65k to może zaczęłoby się to robić opłacalne.

Co do liberalizacji walk rankingowych to delikatnie można, ale niezbyt dużo bo lepiej zapobiegać niż leczyć, a jak by się zaczęło nagminne łamanie regulaminu to ogarnięcie tego byłoby niezwykle trudne i odwrócenie skutków tego bardzo czasochłonne.

musaraj
03-12-2016, 00:27
1. Przelewanie ranku ? Czy sprzedawcy zamykają sklepy nocą, ponieważ istnieje większe prawdopodobieństwo że przyjdzie złodziej i coś za**bie ?

Tak :D



2. Żetony i zarobek administracji. Spokojnie droga administracjo, po to wprowadziliście limity żetonów żeby $$ w kieszeni wam się zgadzał, więc
to żaden argument.

W takim miejscu (prawie) nigdy nie chodzi o zarobek pieniężny (zwłaszcza że akurat usługa zakupu żetonów nie ma jakiegoś wielkiego obłożenia). Tu chodzi raczej o pewne zasady, załozenia, zachowania pożądane.
Prosta sytuacja: dwóch dobrych kolegów, liga złota. Skrypty mają bardzo podobne, co kilka walk wymieniają się uzbrojeniem. NIE DOCHODZI do przelewu rankingu (tudzież przelew jest zerowy). Żetony płyną a płyną.
Wniosek - najbardziej dochodowa dla graczy jest taka metoda staczania walk PvP. Minimum tygodniowe się nabija, ranking na pewno nie spadnie, żetony wpływają.
Ale czy jest to zachowanie pożądane przez osobę, która projektowała grę?


Przykładowo ja nie mam żadnego problemu z tym żeby w jeden dzień wbić limity ze wszystkimi graczami w moim zasięgu i potem przez 6 dni logować po to żeby zbijać energię.
Skoro nie masz z tym problemu, to chyba jest dobrze :)

@4 - przy okazji, można też mieć swojego "kata", który będzie za nami latać po wszystkich lokacjach bójkowych. Póki jest limit, to przy trzeciej bójce się pożegnamy z tym biegającym problemem na dłuższy czas. Gdy limit zniknie, on nas może męczyć do końca świata i jeszcze dłużej.
Ty jak oddasz soadowe EQ to pewnie staniesz się gorącą orędowniczką limitu walk 1 na miesiąc.


PS. Nie chodzi mi o "Topokowe" Limity, one mogą zostać bo w koncu najlepsi zasluzyli sobie zeby je mieć. (Oczywiście limit 3 walki dziennie, a nie z konkretnymi graczami)
A gracze w złocie nie?
A w srebrze?
A w połowie złota?
A na 790 punktach?
A na 792?
Który zasłużył a który nie?
Czy planujesz zasłużyć sobie "wbiciem topki", oddać soadom EQ i mieć wolne, bo "zasłużone"? Hue hue


Może moja opinia będzie mało miarodajna bo PvP to nie jest mój świat (z wyjątkiem IŚ, na które staram się regularnie wpadać)
IŚ to nie PvP

Czas poświęcony na przeprowadzenie walki jest NIEPROPORCJONALNY do wartości oczekiwanej, w skrócie: każda sekunda mojego życia jest cenniejsza by stracić ją na MFO3, przy obecnych zyskach.

Najgłupszy post jaki dzisiaj przeczytałem (i nie sądzę, by dzisiaj go coś jeszcze pobiło).
Skoro Twoje sekundy są takie cenne, to po co je tracisz na pisanie postów na forum?

Houqe
03-12-2016, 01:09
Z topkowym limitem chodzi mi o to że jedyny limit słuszny jaki może zostać to ten na 3 walki dziennie, nieważne z kim. A jeżeli ta osoba jest zapisana no to bez limitu.

PS. Musaraj skoncz z kompleksem soadowego eq

Fannindel
03-12-2016, 11:41
Ja bym bardziej celowal, ze 5 walk na zbicie limitu lub 5 walk jako limit z jednym graczem, bo jesli w ogole nie bedzie to tego się nie będzie dało upilnować.

niech wejdą oba, 5 walk i dopiero limit a żeby zszedł 5 walk z innym graczem

a jesli nie przejdzie zmieńcie to chociaż że jak stoczysz 3 walki, potem 10 z innymi graczami to limit schodzi tylko na 1 walke a nie na 3...

Bąblowiec pląsający
03-12-2016, 12:45
Najgłupszy post jaki dzisiaj przeczytałem (i nie sądzę, by dzisiaj go coś jeszcze pobiło).
Skoro kokos ma włosy i daje mleko to czemu to nie ssak?


Co do propozycji to lepiej zwiększyć do 5 walk, bo brak limitu doprowadzi do tego, że ludzie będą mieli 2k ranqu.

JaProTyDno
03-12-2016, 17:11
Na tak, moze na arenie bym zobaczył kiedyś więcej niż 1,1- 2,2

Houqe
03-12-2016, 19:46
Co to za roznica czy 5 walk na limicie czy 13 czy 8 czy 24. Czego pilnuje ten "system" ? Kilku idiotow ktorzy chcieliby przelewać rank ? Bo z mojej perspektywy pilnuje ludzi którzy chca walczyć za dużo ;d Już prędzej zwiększenie liczby pkt energii potrzebnej do walki byłoby lepszym limitem jak już limitować ;d

Clover
03-12-2016, 21:46
Co to za roznica czy 5 walk na limicie czy 13 czy 8 czy 24. Czego pilnuje ten "system" ? Kilku idiotow ktorzy chcieliby przelewać rank ? Bo z mojej perspektywy pilnuje ludzi którzy chca walczyć za dużo ;d Już prędzej zwiększenie liczby pkt energii potrzebnej do walki byłoby lepszym limitem jak już limitować ;d

Pewnie, i potem takie diaxy z eq +8 i 9999 eny będą resetowali rank, bili nas wszystkich, wbijali znowu diax, zgarniali z walk pełno żetsów, znowu reset, znowu wbijanie diaxu, znowu pełno żetsów itd.

Wystarczy mi, jak mnie diaxy 3 razy zleją.

Houqe
04-12-2016, 00:30
No to nie daj się zlać, nie ma niekonczących sie mfow, a przeciez jak sie nie zapiszesz na arene to nikt cie bił nie będzie (bójki ew), mozesz wybierac przeciwnikow tak samo jak i teraz. Nie wiem dziwne scenariusze piszesz. Ale i tak szanuje

musaraj
04-12-2016, 00:33
Limit jest po to, żeby gracz aspirujący do bycia najlepszym pokazał, że jest najlepszy w starciu z każdym, a nie np. zrobi antymaga i będzie sobie antymagował.
Może źle sobie szukasz przeciwników - w przedziale +- 200 punktów na max lv. jest wystarczająca ilość graczy, żeby sprostać Twojej chcicy. Chyba że szukasz tylko takich, którzy są dla Ciebie wygodni.

Clover
04-12-2016, 00:46
No to nie daj się zlać, nie ma niekonczących sie mfow, a przeciez jak sie nie zapiszesz na arene to nikt cie bił nie będzie (bójki ew), mozesz wybierac przeciwnikow tak samo jak i teraz. Nie wiem dziwne scenariusze piszesz. Ale i tak szanuje

Pewnie, nieskończoność nie, ale na tyle dużo, że im starczy.
Tymbardziej, że żetsy->odno->kasa->Mfy z targu. A gracze, którzy kupili Mfy, mogą dodatkowo więcej dokupić z targu. Właśnie o arenę mi chodzi, mam ochotę mieć ligę, na jaką zasługuję, a nie spadać do zera, przez diaxy, które mnie leją (co i tak się dzieje, ale na pewno mniej intensywnie, niż wtedy, gdy twój pomysł wejdzie), bo jakimś dziwnym cudem, za każdym razem, jak zapiszę się na arenkę, to mnie atakuje zresetowany diax, a nie normalni gracze.

Houqe
04-12-2016, 03:01
Pozwoliłam przejrzeć sobie Twoje walki. Narthgor 117 Walk , inne postacie max 5 walk na arenie. Na te 117 walk żaden zresetowany diament Cie nie bił więc jak nie masz multikonta to troche bezpodstawne te Twoje obawy. Czemu widzisz coś czego nie ma ? ;d Będziesz miał lige na jaką zasługujesz bo przeciez limit rankingu
200 pkt max roznica miedzy graczami. Resetowane Diaxy.. xd

Hubiotka
04-12-2016, 21:13
Pewnie, nieskończoność nie, ale na tyle dużo, że im starczy.
Tymbardziej, że żetsy->odno->kasa->Mfy z targu. A gracze, którzy kupili Mfy, mogą dodatkowo więcej dokupić z targu. Właśnie o arenę mi chodzi, mam ochotę mieć ligę, na jaką zasługuję, a nie spadać do zera, przez diaxy, które mnie leją (co i tak się dzieje, ale na pewno mniej intensywnie, niż wtedy, gdy twój pomysł wejdzie), bo jakimś dziwnym cudem, za każdym razem, jak zapiszę się na arenkę, to mnie atakuje zresetowany diax, a nie normalni gracze.

Nie raz w sumie resałam rank z nudów i ani razu na ciebie nie trafiłam co oznacza że bardzo rzadko bywasz na arenie.
Więc to że łapią cię diaxy to zwykły zbieg okoliczności i tyle.

Jestem na tak, może nie do całkowitego zniesienia limitu ale żeby został on delikatnie skrócony bo czasami po stoczeniu 3 walk z danym użytkownikiem czeka się 6 dni więc trochę przesada.

Kamillo
04-12-2016, 21:30
ja jestem za nie. Czasami komuś nie chce walczyć manu np. mi czasami mi się nie chce xd

Hubiotka
04-12-2016, 21:32
ja jestem za nie. Czasami komuś nie chce walczyć manu np. mi czasami mi się nie chce xd


Nie masz wyzwania więc jak ci się nie chce to nie siedzisz na arenie i tyle ;d
Więc trochę głupie uzasadnienie

Gość Specjalny
04-12-2016, 21:57
Uważam że zniesienie limitów walk jest czymś naturalnym i tu nawet nie ma o czym dyskutować,
w końcu taka jest idea gry żeby zdobywać poziomy lub kto woli walczy PVP. Po co jakaś ingerencja ?
Wszystkie kontrargumenty muszynianki są jak najbardziej jasne i oczywiste
i na prawdę trzeba być ślepym żeby nie mieć tej samej opinii (lub nie walczyć pvp)
Oddajcie walki w ręce graczy, ta gra jeszcze nie upadła.

Clover
04-12-2016, 22:45
Uważam że zniesienie limitów walk jest czymś naturalnym i tu nawet nie ma o czym dyskutować,
w końcu taka jest idea gry żeby zdobywać poziomy lub kto woli walczy PVP. Po co jakaś ingerencja ?

Odblokujmy możliwość expienia bez limitów, po co jakaś ingerencja, zmniejszająca zdobywanie expa, po wbiciu cap lvla?

Jeahok
05-12-2016, 00:15
walczyc dla walki mozna bez limitu, a nie widze jakos szansy na niego zniesienie do rankingow
za duże pole do kombinowania

Clover
05-12-2016, 01:17
Resetowane Diaxy.. xd

https://mfo3.pl/r/b44a02c25
ehem.

Houqe
05-12-2016, 14:47
https://mfo3.pl/r/b44a02c25
ehem.
I co w związku z tym że zabił Cie zresetowany diax który dwie godziny pozniej bedzie miał 18419242031024 ranku więcej od ciebie. To nie wstyd przegrać z diamentem. Nie spamuj takimi pierdołami, Twoje zdanie już znam