PDA

Zobacz pełną wersję : Atrybuty fizyczne



Black Night-W1
28-02-2011, 15:18
Zdobyłem przedmiot Zatruta włócznia i wczoraj wbijałem do niej atrybut w Mroźnej Grocie (tam gdzie Nimfa jest) i było wszystko dobrze, atrybut wzrósł do 13%. Dzisiaj, poszedłem nabijać dalej atrybut do Pieczary Goblinów. Po kilku ruchach zauważyłem, że zamiast wzrastać to spadł do 11%. Przeglądając wyniki walk, jasno jest napisane jakie atrybuty rosną, a jakie maleją (włócznia rośnie, miecz maleje). Raczej coś jest z tym nie tak ;]

Bank_1_2_3_4-W3
02-03-2011, 09:42
w pieczarze goblinow czasami rosnie miecz, mimo ze walisz z wloczni - mam ten sam problem.

Tomi
02-03-2011, 12:09
bo tam są gobliny atakujące mieczem - to nie jest dobra lokacja na bicie włóczni.

Dark Skiter-W1
02-03-2011, 14:16
No dobra nie jest dobre do bicia... ale powiedzmy ktoś ma 25% włóczni i chce pokonać goblina: zabijasz 100 małych goblinków i co ? 15% włóczni.... i teraz bij sobie od nowa do 25% gratuluje pomysłu. Coś takiego nie ma najmniejszego sensu bo to wyklucza graczy z włócznią do jakiejkolwiek dropienia na goblinie.

Tomi
02-03-2011, 14:22
No dobra nie jest dobre do bicia... ale powiedzmy ktoś ma 25% włóczni i chce pokonać goblina: zabijasz 100 małych goblinków i co ? 15% włóczni.... i teraz bij sobie od nowa do 25% gratuluje pomysłu. Coś takiego nie ma najmniejszego sensu bo to wyklucza graczy z włócznią do jakiejkolwiek dropienia na goblinie.

nikt nie powiedział, że atrybuty są dane raz na zawsze i zawsze/wszędzie równie skuteczne/odpowiednie.
Chcesz tam expić i masz atrybut włóczni? Licz się z konsekwencjami. Masz do wyboru: expić włócznią gdzie indziej, expić włócznią i nieco tracić atrybut (odrabiać gdzie indziej), zmienić preferowany atrybut lub w ogóle nie expić ;-)
Dokładnie taki sam problem ma mag ognia w mroźnej grocie itp

mtnm
03-03-2011, 10:22
No dobra nie jest dobre do bicia... ale powiedzmy ktoś ma 25% włóczni i chce pokonać goblina: zabijasz 100 małych goblinków i co ? 15% włóczni.... i teraz bij sobie od nowa do 25% gratuluje pomysłu. Coś takiego nie ma najmniejszego sensu bo to wyklucza graczy z włócznią do jakiejkolwiek dropienia na goblinie.
Dla pocieszenia powiem ci jeszcze, że były pomysły by atrybuty zużywały się i od nicnierobienia ;)