PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana Widmowych Nici



Krycha
27-11-2016, 10:22
Witam.

Proponuję utworzyć w grze jakiś punkt wymiany Widmowych Nici. Dużo ludzi tam pali enę, przez co dużo tych nici się wala po plecaku, a kupować nikt nie chce, zużyć też nie idzie.

IMO taka wymiana zwykła za jakieś miksy, ew. za Zagubione Dusze w jakimś niezbyt dającym przewagę kursie.

Kim Chi
27-11-2016, 11:02
Ja kupuję po 600g za sztukę lub wymieniam na inne składniki dla Czeladnika Mariusza.

Łukasz
27-11-2016, 11:09
Na tak mozna nie tylko widmowe nici ale tez i inne przedmioty a jak wszyscy sie domyslają to u mariusza.

Bąblowiec pląsający
27-11-2016, 11:28
Na tak mozna nie tylko widmowe nici ale tez i inne przedmioty a jak wszyscy sie domyslają to u mariusza.

Czeladnik Mariusz jest sprzedawcą, a nie kolekcjonerem.

Ogólnie to pomysł ciekawy, nici jest za dużo w grze, a ich przydatność jest niska (U Czeladnika większe zapotrzebowanie na Śluz i jakieś metale). Co do wymiany na Zagubione Dusze to raczej nie. Nie dość, że jeden punkt energii to jedna Dusza to jeszcze, co kilka walk kolejne Dusze?

Krycha
27-11-2016, 11:58
Pisałem, że w jakimś dobry, nie dającym przewagi przeliczniku. Ale można na golda albo standardowo miksy (tak jest chyba chociażby u Tadka).

oren noor
27-11-2016, 12:04
Na nie. Jeśli za dużo w plecaku to można sprzedać u NPC.
Jeszcze gorszym pomysłem jest alby wszystkie przedmioty były wymienialne u Mariusza, bo mało kto będzie sprzedawał na targu, ceny wzrosną i wtedy mało kto będzie kupował z targu. Przyczyni się to do wzrostu średniej i zmniejszenia ilości sprzedanych sztuk (teraz nawet nie ma wszystkich a jak już są to pojedyncze oferty)

Chcesz się pozbyć z plecaka - sprzedaj u NPC
Chcesz się pozbyć z plecaka i trochę zarobić - sprzedaj na targu.