PDA

Zobacz pełną wersję : Autoleczenie po walce



Franek Pedobeer
26-11-2016, 15:04
Proponuję w "Konfigurcji mapy" wprowadzić opcję do wyboru: "Auto leczenie"
Skutek - po każdej walce automatycznie będzie uzupełniany poziom HP/MP przy wykorzystaniu mikstur w kolejności rosnącej od HP1/MP1

Powód: lenistwo, bolący palec od klikania przy expieniu, mniej przypadkowych padów.

Bąblowiec pląsający
26-11-2016, 15:06
Wtedy przy niewyjaśnionym, kilkugodzinnym spacerku po Równinie Gromów nie miałbym miksów. Lepiej by było z dodatkiem jakiegoś progu.

Franek Pedobeer
26-11-2016, 15:09
Wtedy przy niewyjaśnionym, kilkugodzinnym spacerku po Równinie Gromów nie miałbym miksów. Lepiej by było z dodatkiem jakiegoś progu.

A co za niewyjaśnione spacerki?

Opcje można by włączać i wyłączać tak jak niewidoczne potworki.

oren noor
26-11-2016, 15:16
Jak najbardziej na tak. Jeśli się używa mikstur przyśpieszenia, a częstotliwość walk ma się 400% to niemożliwe jest leczenie się między walkami.

Nattat
26-11-2016, 15:23
Może być. Czasem chcę szybko wyexpić enę i wyłączam widoczność mobów, przez co padam. Ale z takim czymś, że nie działa na dużo słabsze od nas potwory.

Bąblowiec pląsający
26-11-2016, 15:26
Jak najbardziej na tak. Jeśli się używa mikstur przyśpieszenia, a częstotliwość walk ma się 400% to niemożliwe jest leczenie się między walkami.

Może być. Czasem chcę szybko wyexpić enę i wyłączam widoczność mobów, przez co padam. Ale z takim czymś, że nie działa na dużo słabsze od nas potwory.

Powód: lenistwo, bolący palec od klikania przy expieniu, mniej przypadkowych padów.
Refleks ziomki, refleks.

oren noor
26-11-2016, 15:28
Refleks ziomki, refleks.

Przy dużej częstotliwości ataków gra nie nadąża odświeżać aktualnego HP/MP i się nie da leczyć.

Prain
26-11-2016, 15:28
Na tak palec boli od tyldy

Nattat
26-11-2016, 15:29
Jest chyba limit klikań. A nawet jakby nie było, to bym rozwalił tyldę po 3 dniach expienia.

Leonardo
26-11-2016, 15:32
Głównym problemem jest to, że ci którzy są przeciw nie wiedzą co znaczy expienie na 400% częstotliwości. Wtedy trzeba stawać dosłownie co chwilę i czekać aż mfo ogarnie że wciskamy tyldę -_-


Jak najbardziej na tak. Może nawet w jakimś pakiecie premium jeżeli pojawi się niedługo :v

oren noor
26-11-2016, 15:33
Jest chyba limit klikań. A nawet jakby nie było, to bym rozwalił tyldę po 3 dniach expienia.


Głównym problemem jest to, że ci którzy są przeciw nie wiedzą co znaczy expienie na 400% częstotliwości. Wtedy trzeba stawać dosłownie co chwilę i czekać aż mfo ogarnie że wciskamy tyldę -_-


Jak najbardziej na tak. Może nawet w jakimś pakiecie premium jeżeli pojawi się niedługo :v


Przy dużej częstotliwości ataków gra nie nadąża odświeżać aktualnego HP/MP i się nie da leczyć.

.

GoldenkoPL
26-11-2016, 16:10
Jak najbardziej na tak.Na 300% lub 400% częstotliwości niemożliwe jest wyleczenie się po każdej walce.Nie raz respiąc krakena we 2 (ja biegam z 300% częst.) Padamy bo nikt sie nie wyleczył.Tylda się ,,zawiesza'' po jakiśch 5 użyciach.

Kim Chi
26-11-2016, 17:02
Miało wejść z pakietem premium.

Łukasz
26-11-2016, 17:47
Najbardziej na tak ! ! !

Asasynek
26-11-2016, 17:47
Na tak. Dla większości byłoby przydatne, a jak ktoś nie chciałby używać, to mógłby wyłączyć, więc w czym problem?

Łukasz
26-11-2016, 17:54
Dla większości byłoby przydatne, a jak ktoś nie chciałby używać, to mógłby wyłączyć, więc w czym problem?

To samo mam na mysli.

Hide
26-11-2016, 19:46
Na tak. Dla większości byłoby przydatne, a jak ktoś nie chciałby używać, to mógłby wyłączyć, więc w czym problem?

Chodzi o zbyt duże ułatwienie.

Ja tam popieram, grając na telefonie/tablecie bez klawiatury expienie to koszmar, z klawą mniejszy, ale jednak jest.

SystemOfADown
26-11-2016, 20:44
1. ściągnij sobie tasker
2. jak będzie to będzie w pakiecie premium
3. jak będzie pakiet premium to będzie to w nim

Łukasz
26-11-2016, 22:59
Nie rozumiem czemu mowicie nie przeciez to bardzo ciekawa propozycja.:confused:

Clover
27-11-2016, 00:16
Nie rozumiem czemu mowicie nie przeciez to bardzo ciekawa propozycja.:confused:

Bo to ZA DOBRE.

Naishukketsu
27-11-2016, 09:28
Bo to ZA DOBRE.

W jaki sposób to jest za dobre? Poprostu nie trzeba będzie wciskać tyldy

Franek Pedobeer
27-11-2016, 10:07
W jaki sposób to jest za dobre? Poprostu nie trzeba będzie wciskać tyldy
Dokładnie, ponieważ to tak jakby ktoś przed wprowadzeniem leczenia tyldą powiedział: przecież to za dobre, musicie klikać na przycisk "wylecz"

Clover
27-11-2016, 14:35
Dokładnie, ponieważ to tak jakby ktoś przed wprowadzeniem leczenia tyldą powiedział: przecież to za dobre, musicie klikać na przycisk "wylecz"

Ja osobiście uważam, że nawet przycisk "wylecz" jest za dobry.
Leczyć powinno się podczas walki, a nie po niej.
Dzięki temu najlepiej jest być hiterem, który zgarnia co walkę obrażenia na prawie całe hp, ale zabija wszystkich przeciwników, po walce się leczy i zero problemu, podczas, gdy inne buildy muszą tracić tury w walce na leczenie. Przycisk wylecz miał sens, kiedy walka z bossem nie odnawiała nam hp, obecnie jest używany do expienia, co moim zdaniem jest przegięciem.

Franek Pedobeer
27-11-2016, 16:12
Ja osobiście uważam, że nawet przycisk "wylecz" jest za dobry.
Leczyć powinno się podczas walki, a nie po niej.
Dzięki temu najlepiej jest być hiterem, który zgarnia co walkę obrażenia na prawie całe hp, ale zabija wszystkich przeciwników, po walce się leczy i zero problemu, podczas, gdy inne buildy muszą tracić tury w walce na leczenie. Przycisk wylecz miał sens, kiedy walka z bossem nie odnawiała nam hp, obecnie jest używany do expienia, co moim zdaniem jest przegięciem.

Dla takich jak Ty polecam gry planszowe, tam każdy ruch musisz wykonać ręcznie.

Antybristler
27-11-2016, 16:25
Już było analizowane nie wiem ile razy - tego nie będzie, zabezpieczenie antybotowe, choć wolałbym jakieś inne.

JaProTyDno
27-11-2016, 19:58
Na tak, duzo by ułatwiało.