PDA

Zobacz pełną wersję : [P4]Nieprawidlowe dzialanie ESC



Kubaz
20-11-2016, 11:56
Gdy wciskamy klawisz ESC przy przegladaniu konkretnej oferty na targu, to zamyka nam okno targu zamiast oferty. Jest to dość uciążliwe.

GoldenkoPL
20-11-2016, 12:14
To zamykaj krzyżykiem używając myszki Tak chyba powinno być

Kubaz
20-11-2016, 12:27
No moim zdaniem to nielogiczne, żeby zamykać pierw widok nadrzędny.

Hiter
20-11-2016, 16:05
Znowu kubaz wylatujesz z "niby błędem" xD .Kolejna porcja informacji dla Ciebie:
Block klawiszowy do zamykania okna w targu to ~ esc. Klikasz sobie ~ wyskakuje komunikat "jesteś wyleczony" klikasz esc to zamyka się aukcja a nie targ.

Podsumuję ten temat jak i poprzedni jeśli będziesz pisać z każdą rzeczą która nie jest błędem tylko brakiem wiedzy o grze, to robisz spam na forum i utrudniasz prace Administracji.

W sprawie większej ilości błędów możesz pisać do mnie w grze :)

Jeahok
20-11-2016, 16:27
Znowu kubaz wylatujesz z "niby błędem" xD .Kolejna porcja informacji dla Ciebie:
Block klawiszowy do zamykania okna w targu to ~ esc. Klikasz sobie ~ wyskakuje komunikat "jesteś wyleczony" klikasz esc to zamyka się aukcja a nie targ.

Podsumuję ten temat jak i poprzedni jeśli będziesz pisać z każdą rzeczą która nie jest błędem tylko brakiem wiedzy o grze, to robisz spam na forum i utrudniasz prace Administracji.

W sprawie większej ilości błędów możesz pisać do mnie w grze :)

to obejście błędu, a nie rozwiązanie go, w tym przypadku najbardziej elegancko by było jakby otworzenie tego okienka, czyniło go tym "aktywnym", a nie że trzeba wymuszać focus na nim przez klikanie albo tylde, więc według mnie temat jak najbardziej uzasadniony

Hiter
20-11-2016, 16:33
to obejście błędu, a nie rozwiązanie go, w tym przypadku najbardziej elegancko by było jakby otworzenie tego okienka, czyniło go tym "aktywnym", a nie że trzeba wymuszać focus na nim przez klikanie albo tylde, więc według mnie temat jak najbardziej uzasadniony

Tylko nasuwa się jedno główne pytanie od większości graczy. Po co pracować nad "niby błędami" które nie przeszkadzają w grze bo można je obejść skoro czeka jeszcze jakaś ponad połowa głównej fabuły do zrobienia ? Graczowi kliknięcie zamiast esc to ~ esc zajmie nawet nie sekundę dłużej a znając tempo prac to zajmie to około 3 dni do naprawy aby z ~esc przejść na samo esc. Nie chodzi o uzasadnienie błędu tylko o priorytet prac Administracji.

@Edit
Żeby nie spamić to odpowiem Ci jeahok tutaj, że kłania Ci się czytanie ze rozumieniem.

Oczywiście jest to błąd i żadna interpretacja gracza Hiter tego faktu nie zmieni.
No tak ten ból naciśnięcia ~ przed esc czy w poprzednim temacie ctrl+c/ctrl+v zamiast jednego klawisza. Bym to podsumował jednym zdaniem ale wiem, że jak napiszę prawdę to dostane bana od soadów.

Jeahok
20-11-2016, 17:59
Tylko nasuwa się jedno główne pytanie od większości graczy. Po co pracować nad "niby błędami" które nie przeszkadzają w grze bo można je obejść skoro czeka jeszcze jakaś ponad połowa głównej fabuły do zrobienia ? Graczowi kliknięcie zamiast esc to ~ esc zajmie nawet nie sekundę dłużej a znając tempo prac to zajmie to około 3 dni do naprawy aby z ~esc przejść na samo esc. Nie chodzi o uzasadnienie błędu tylko o priorytet prac Administracji.

to jest tylko zgłoszenie błędu, nie my decydujemy o tym, czy będzie zaniechane, odłożone na później, zrobione w 3 min albo 3 miesiące, więc przestańcie zarządzać nieswoim czasem

Kubaz
20-11-2016, 18:31
Oczywiście jest to błąd i żadna interpretacja gracza Hiter tego faktu nie zmieni.

Kubaz
16-01-2017, 18:44
UP

Kubaz
05-01-2018, 14:07
Wywołanej pomocy nie można zamknąć przy pomocy klawisza ESC, pomimo że działa on dla ustawień i mapy.

Kim Chi
05-01-2018, 19:34
Nie błąd, tylko propozycja.