PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienia eventowe o dyniach, pestkach, kościach



Antybristler
06-11-2016, 16:50
Moja propozycja jest bardzo prosta: w prawym górnym rogu mapy na mapach eventowych dodać informację o posiadanych dyniach, pestkach i kościach. Co chwila sprawdzanie zakładki przedmioty nie jest ani ergonomiczne i komfortowe dla grającego i serwera zapewne też. Głownie chodzi o co chwila sprawdzanie czy jest "ta" 15-a dynia lub pestka.
Przykłady:

Posiadasz X dyni.
Posiadasz Y pestek.
Posiadasz Z kości.

W momencie zdobycia dyni/pestki może także być powiadomienie na dole po prawej. Myślę że zrobienie tego jeszcze w tegorocznym evencie bardzo się przyda.


Propozycja 2:
Przy sadzeniu pestek, gdy ich mamy 0 powinna być też informacja gdzie i jak można je zdobyć.

Propozycja 3:
Przy próbie włożenia kości do sarkofagu powinna być też informacja ile kości mamy uzbieranych, a nie tylko ile trzeba.

Propozycja 4:
Przy wymianie żetonów na losy powinna być także informacja ile ich posiadamy, jeśli nie stać na na los.

Blitz
06-11-2016, 16:57
Zbędne wszystkie propozycje są.

MaCiEkXPompaJP
06-11-2016, 17:08
Wszystkie są dobre. Na tak 4 razy.

Nattat
06-11-2016, 17:13
Są zbędne, ale mogliby je dodać. Jakaś tam drobna pomoc, oszczędność czasu, itp.

YourShadow
06-11-2016, 17:14
Jestem za, sam mam z tym problem.

Elitek
06-11-2016, 21:05
Propozycja 1 na tak, mogła by występować w formie zwykłego komunikatu w rogu gry (Ale można te włączyć tryb walki "Auto: Pokaż wyniki")
Propozycja 2 na nie, w aktualnościach jest podane "Słoneczna Polana, na której łapiemy Dyniogłowych, a także walczymy z ich Hersztem, aby uzyskać dynie i pestki."
Propozycja 3 i 4 raczej też zbędne

Clover
07-11-2016, 03:36
1. spoko
2. nie, należy czytać, co gada farmer janek
3. nie, należy czytać, co gada do nas trumna
4. obojętnie

Lordssmid
08-11-2016, 07:00
4x tak

Vanitas
08-11-2016, 21:26
1. A dlaczego mamy się ograniczać wyłącznie do powiadomień o dyniach, pestkach kościach? Może od razu wprowadźmy powiadomienia o wszystkich przedmiotach, które wypadają z potworów np. pędy roślinniaka, skrzydła rusałki, kryształy soli itd wraz z licznikami. Zbyt dużo powiadomień, które są zbędne utrudnia grę, a nie ułatwia.
2. A po co ma być taka informacja, skoro i tak wiem, gdzie można je zdobyć? Zbędny komunikat.
3. Czy to jest takie trudne zobaczyć ile masz kości? Jak Ci się nie chce co chwile sprawdzać, to włóż do trumny wszystkie kości w ostatnim dniu eventu. Nie ma przymusu codziennego bicia szkieletora.
4. Po to masz zakładkę przedmioty, aby móc to sprawdzić. Na nie.

Kim Chi
08-11-2016, 22:00
2. A po co ma być taka informacja, skoro i tak wiem, gdzie można je zdobyć? Zbędny komunikat.
Nie jesteś nowicjuszem, a tym bardziej nie jesteś jedynym graczem tej gry. Nowicjuszom takie informacje się przydadzą.

Jestem za wprowadzeniem wszystkiego.