PDA

Zobacz pełną wersję : Depozyt - złoto i jego wyjmowanie



Blitz
03-11-2016, 21:35
Proponuje, aby przy wyjmowaniu złota z depozytu był komunikat, czy na pewno chcesz wyjąc to złoto, coś takiego jak mamy przy dawaniu auto-walki.
Chcąc wyjąć 2kk z depo, przed przypadek dopisałem jedno zero i wyjąłem 20kk, stąd ta propozycja :)

Kim Chi
03-11-2016, 21:45
Za.

Kamillo
03-11-2016, 22:09
Za

Jeahok
03-11-2016, 22:14
@Blitz, prośba: dodaj ankietę za/przeciw jeśli łaska, bo ja nie mogę(@Baggy: a by się przydało czasami)

Blitz
03-11-2016, 22:32
Nie wiem jak założyć ankietę.

SystemOfADown
03-11-2016, 23:50
Da się tylko przy zakładaniu tematu.
I ofc. jestem za, byłem raz bliski zrobienia czegoś podobnego.

Nattat
04-11-2016, 00:02
Za.

Najlepiej tak, żeby pokazywało, ile sztuk złota się wyjmuje.
"Czy na pewno chcesz wyjąć 4213851 sztuk złota?"

Senju Hashirama
04-11-2016, 05:09
Usuńcie wspólne złoto. Granie już nie ma sensu.

Clover
04-11-2016, 05:57
Na głupotę nic nie pomoże.
Przecież macie napisane, ile będzie w plecaku po wypłaceniu, spoglądajcie na to.
Na nie, efekt będzie taki, jak z tym, co napisałem w zdaniu powyżej, czyli każdy będzie zapominał na to patrzeć, a dodatkowe kliknięcie tylko wydłuży czas wybierania kasy.

Antybristler
04-11-2016, 08:49
Potwierdzenie powinno być dla kwot powyżej miliona i koniecznie brakuje tam separatorów tysięcy. Kiedy one będą?

CloudNine
04-11-2016, 08:56
Na głupotę nic nie pomoże.
Przecież macie napisane, ile będzie w plecaku po wypłaceniu, spoglądajcie na to.
Na nie, efekt będzie taki, jak z tym, co napisałem w zdaniu powyżej, czyli każdy będzie zapominał na to patrzeć, a dodatkowe kliknięcie tylko wydłuży czas wybierania kasy.

Mówisz tak dopóki Tobie się to nie zdarzy. Ja jestem za, mimo tego, że ten depozyt to pożeracz kasy i szkoda wpłacać.

Jeahok
04-11-2016, 11:11
Da się tylko przy zakładaniu tematu.
I ofc. jestem za, byłem raz bliski zrobienia czegoś podobnego.

ja w swoich tematach mam dodawanie ankiety pod "Narzędzia wątku"
5074

PatrioSaint
04-11-2016, 12:56
Za, jest to przydatna funkcja.

Clover
04-11-2016, 17:07
Mówisz tak dopóki Tobie się to nie zdarzy.

Zdarzyło się. Uwierz.

Vanitas
04-11-2016, 17:31
Mówisz tak dopóki Tobie się to nie zdarzy.
Niektórym to się nigdy nie zdarzy, albowiem u mnie limit złota w depo wynosi 4 kk, a więc pomyłka z tak znaczną kwotą jest niemożliwa. Im mniejsza kwota, tym mniej zer trzeba wpisywać i tym mniejsze ryzyko pomyłki. Mimo tego jestem za.

Tomi
04-11-2016, 17:43
Na głupotę nic nie pomoże.
Przecież macie napisane, ile będzie w plecaku po wypłaceniu, spoglądajcie na to.
Na nie, efekt będzie taki, jak z tym, co napisałem w zdaniu powyżej, czyli każdy będzie zapominał na to patrzeć, a dodatkowe kliknięcie tylko wydłuży czas wybierania kasy.

W miałem to samo napisać tylko trochę inaczej ująć ;)

Bo czymże będzie różniło się spojrzenie na potwierdzenie, od dokładnie takiego samego spojrzenia na okno, gdzie wpisujemy ile wyjąć?
Zadziała efekt rutyny, nikt nie będzie zwracał na to uwagi, jeśli takie potwierdzenie będzie wyskakiwało zawsze.
Niepotrzebna dodatkowa czynność w 90% przypadkach.
Jeśli już to dodać, to przy naprawdę dużych kwotach, których nie wyjmuje się zazwyczaj - powiedzmy 8-cyfrowych. Wtedy takie potwierdzenie zwróci naszą uwagę. Ewentualnie > niż jakiś % naszego depo.

Clover
04-11-2016, 18:03
W miałem to samo napisać tylko trochę inaczej ująć ;)

Bo czymże będzie różniło się spojrzenie na potwierdzenie, od dokładnie takiego samego spojrzenia na okno, gdzie wpisujemy ile wyjąć?
Zadziała efekt rutyny, nikt nie będzie zwracał na to uwagi, jeśli takie potwierdzenie będzie wyskakiwało zawsze.
Niepotrzebna dodatkowa czynność w 90% przypadkach.
Jeśli już to dodać, to przy naprawdę dużych kwotach, których nie wyjmuje się zazwyczaj - powiedzmy 8-cyfrowych. Wtedy takie potwierdzenie zwróci naszą uwagę. Ewentualnie > niż jakiś % naszego depo.

Nie mam w zwyczaju ubierania niczego w ładne słówka xD Zawsze wykładam kawę na ławę. Głupotą jest nie spojrzeć, wiem to i twierdzę tak, mimo tego, że też 2 razy nie spojrzałem i żałowałem.

Jeśli już, to prędzej %, bo przy dużej ilości cyfr (np. ktoś chce wypłacić 2kk, a wypłaci 20kk) można nie zauważyć tego jednego zera tak czy siak, a jednak w przypadku procenta, to albo zostaniemy ostrzeżeni o możliwości dużej straty, albo stracimy "mało".

Kim Chi
04-11-2016, 18:21
W miałem to samo napisać tylko trochę inaczej ująć ;)

Bo czymże będzie różniło się spojrzenie na potwierdzenie, od dokładnie takiego samego spojrzenia na okno, gdzie wpisujemy ile wyjąć?
Zadziała efekt rutyny, nikt nie będzie zwracał na to uwagi, jeśli takie potwierdzenie będzie wyskakiwało zawsze.
Niepotrzebna dodatkowa czynność w 90% przypadkach.
Jeśli już to dodać, to przy naprawdę dużych kwotach, których nie wyjmuje się zazwyczaj - powiedzmy 8-cyfrowych. Wtedy takie potwierdzenie zwróci naszą uwagę. Ewentualnie > niż jakiś % naszego depo.
Przecież w przypadku teleportów zostało dodane ostrzeżenie i się sprawdza.

Clover
04-11-2016, 18:23
Przecież w przypadku teleportów zostało dodane ostrzeżenie i się sprawdza.

Erm, serio? Ja wgl. zapomniałem, że to ostrzeżenie istnieje, z przyzwyczajenia potwierdzam je.

oren noor
04-11-2016, 19:52
Przecież w przypadku teleportów zostało dodane ostrzeżenie i się sprawdza.

Nie sprawdza się.