PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie o osiągnięciu



proskiler
31-10-2016, 02:06
Nie wyświetla się powiadomienie o zdobyciu, np. pożeracza. Trzeba wejść w wydarzenia i dopiero wtedy się o tym dowiadujemy.

Krycha
31-10-2016, 02:18
Napisz o jakiego potwora chodzi, jeśli pamiętasz. Chyba, że o każdego :).

proskiler
31-10-2016, 10:22
Przy pożeraczu necrona np. Ale to właśnie nie zawsze, bo dzisiaj pogromca kościotrupów normalnie się wyświetlił.

- - - - - - - - - -

Przy baalu też ktoś pisał, że mu nie wyświtliło jakiegoś osięgnięcia, zdaje się zwycięzcy.

Kim Chi
31-10-2016, 13:57
Mi zwycięzcę Baalrukha wyświetliło.

Ale fakt, czasami nie wyświetla osiągnięć.

Koridor
31-10-2016, 15:54
Może zależy kto łapał Baal/Nec, a kto tylko pomagał w walce. Ci pierwsi mają cały event, Ci drudzy tylko walkę, ale na Kościotrupach też jest event.

Hydra
31-10-2016, 16:04
z tego co dobrze kojarzę, to powiadomienie się wyświetla, jeśli Ty dobijesz danego moobka. jak bijesz sam, to zawsze wyskoczy, jak w grupie, to niekoniecznie

proskiler
31-10-2016, 16:55
Może zależy kto łapał Baal/Nec, a kto tylko pomagał w walce. Ci pierwsi mają cały event, Ci drudzy tylko walkę, ale na Kościotrupach też jest event.

Przecież te osiągniecia, żeby zdobyć, zawsze musisz sam łapać, ten kto jest z Tobą w grupie, nie dostaje osiągnięcia. A necrona to na pewno zawsze sam łapałem, bez żadnej grupy. Kościotrupy też łapałem, a osiągnięcie się pojawiło.

- - - - - - - - - -


z tego co dobrze kojarzę, to powiadomienie się wyświetla, jeśli Ty dobijesz danego moobka. jak bijesz sam, to zawsze wyskoczy, jak w grupie, to niekoniecznie

To może być powód.

Tomi
02-11-2016, 23:33
Poszła poprawka.

W przypadku mini-bossów, liczniki (a więc i osiągnięcia) są jedynie dla inicjujących walkę.