PDA

Zobacz pełną wersję : Zwiększenie/wyrównanie poleceń w skrypcie



Atronis
26-10-2016, 00:37
Uznałem, że zrobię luźny temat ponieważ od jakiegoś czasu, a w zasadzie to od zmiany różdżki pośpiechu powrócił model ogromnego speeda. Pojawia się przez to trochę problem dla wojowników oraz magów, którzy nie dysponują bardzo dużym speedem i muszą często leczyć się przez ewentualnymi dublami, jednakże w obecnej formie brakuje na to poleceń przez co często po którymś z kolei dublu praktycznie giną. Dlatego moim zdaniem, możnaby było zrównać liczbę poleceń dla maga i wojownika czyli wojownikowi dorzucić dwa polecenia a magowi jedno. Uważam ze mag wcale nie musi mieć więcej poleceń niż wojownik bo 90% magów posiada przewagę szybkości zatem woj i tak zmarnuje to "wolne polecenie" na leczenie przed ew. dublem. Nie wliczając w to jakiejś taktyki, na której możliwość się kończy z braku poleceń. To tyle ode mnie. Zapraszam do dyskusji.

Tatsumaru
26-10-2016, 11:56
Patrząc na tą przewagę speeda to chyba zapomniałeś o włóczni pośpiechu, która daje jeszcze więcej dubli niż normalna przewaga speeda.

Atronis
26-10-2016, 12:54
Ale te duble można pominąc ubierając coś w lucka będąc magiem :)

Rumplestiltskin
26-10-2016, 13:10
Ale te duble można pominąc ubierając coś w lucka będąc magiem :)

Tak samo woj może pominąć duble maga ubierając więcej speeda(np. zakładając astralne eq).

Atronis
26-10-2016, 13:12
Widzę, że z Wami dwoma znawcami nie da się dyskutować, sam MoP mówił, że liczba poleceń powinna być równa, a ja jedynie piszę, że możnaby dodać po dwa tak by można było albo lekać się przed dublami albo mieć pole do popisu w innej taktyce. Skoro jesteście top1 i top2 auto to nie powinno Was to aż tak boleć, bo może mielibyście przeciwników a nie kisili punkciki ; )

Rumplestiltskin
26-10-2016, 13:25
Mag walcząc czasem z tankowatym przeciwnikiem mając rózgę z niskimMp (np. Czarcia różdżka) potrafi zużyć w walce ponad 6 mikstur many, co wymaga dodatkowego polecenia na potki many innego lvlu, przy czym wojowi starcza zawsze jedno polecenie na potki many.

Tatsumaru
26-10-2016, 13:26
A czy woj ma w skrypcie 2 lub 3 polecenia na mane ?? chyba tylko 1 bo wiecej mu nie trzeba, a mag musi conajmniej miec na mana3 i mana4. A skoro teraz Ci brakuje polecen to widocznie masz tam za duzo smieci, bo ja mam na mane i na unikanie dubli jakos mi starcza, gdzie w normalnym skrypcie unikowym nie ma sie speeda. Ale jak sie nie potrafi pomyslec to lepiej isc na latwizne i dodawac polecenia.

SystemOfADown
26-10-2016, 13:37
W skrypcie powinno być ze 100 poleceń, to by było fajnie, nie trzeba byłoby walczyć manualnie.

Scofield
26-10-2016, 20:42
W skrypcie powinno być ze 100 poleceń, to by było fajnie, nie trzeba byłoby walczyć manualnie.

To wtedy upada sens podziału walk na manualne i automatyczne. Dodanie 2 poleceń wojownikowi i 1 magowi też jest zbędne. System skryptu jest dobry. Najważniejsze, jest aby tam często zaglądać ponieważ pojawiają się drobne zmiany beż żadnego info.
Pomysł na nie.