PDA

Zobacz pełną wersję : Exp/Gem/Pkt/Eq



DziQ
26-06-2011, 13:18
Dzień Dobry . Jestem początkującym graczem i mam kilka pytań .
Jestem wojownikiem , mam 7 lvl

1: Moje staty dobrze ? : ( i w co dalej dawać)
HP 25
MP 13
Atak 22
Obrona 14
Atak magiczny 10
Obrona magiczna 14
Szczęście 15
Szybkość 27

2. Moje eq , dobre ? (jakie następne i skąd?)
Szabla +1 7llv
Maska 7lvl
Peleryna 5lvl
Długie skórzane buty 5lvl
Pierścień refleksu 7lvl

3. Gdzie expić ??

Mam expić na tych upiorach w jaskini ? I gdzie dalej ??

4. Skrypt . O co w nich chodzi ? Jak ułożyć skrypt ? Da się zrobić bym nie musiał atakować królików , osy ,itp ? Szkoda na nie energii ..

Ps : Posiadam leczenie ** oraz Gem Obrona Plus **

Przepraszam , że piszę ten temat , ale chciałbym dobrze zacząć . Bardzo mi się spodobała ta gra . Za odpowiedzi i porządne wytłumaczenie oczywiście daje + każdemu . Pozdrawiam

musaraj
26-06-2011, 13:23
Eq całkiem łądne, staty też niezłe.
Expij najlepiej na zabach 2, dają całkiem niezłego expa.
Niestety, przez dodanie ostatniego questa, expowisko z zabami się przeniosło na sam dół Części północnej Dębowego boru.
na upiorach (mrocznych zjawach) tez mozesz expic z powodzeniem.

Nie masz za co przepraszać :)

W skrypcie na tym poziomie ustaw Moja Postać.Hp < Przeciwnik.Zadane obrażenia. Dowolny atrybut. Średnie obrażenia
Użyj Leczenie 1 2 gwiazdka,
Następnie moja Postać.Hp < 130 Użyj Mistura Zycia 1

Oraz na koniec Moja Postać MP < 13 Uzyj Mikstura many 1

DziQ
26-06-2011, 13:37
Musaraj gdzie znajde te 2 żaby ? Północny Bór i gdzie dalej , przy Q tylko 1 szt jest . Napisz jeszcze skąd inne eq , jak dalej staty robić i do którego lvl na tych żabach ? A gdzie są ptaki gromu ? Może lepiej na dwugłowym wężu? A skryptów nie rozumiem .

Goddess Of War
26-06-2011, 14:21
lap poradnik gdzie expic

https://forum.mfo3.pl/showthread.php?612-Mag-od-1-10-w-2-dni-.

co do stat daj do 10 poziomu zeby wygladalo to tak

HP 40
MP 13
Atak 27
Obrona 14
Atak magiczny 10
Obrona magiczna 14
Szczęście 22
Szybkość 30

musaraj
26-06-2011, 14:45
DziQ
W północnym borze musisz iść po schodach i dookoła a następnie na sam dół i tam znajdziesz 2x zaba.

Skrypt ci zaraz podesle.
Co do Dwugłowego Węża, daje on nieco mniej expa, a takze może nałozyć zatrucie, co odbiera dużo Hp.
EQ napisałem, że masz dobre.
Ile ty pytań zadajesz ;)
Ptaki Gromu napisał Ci God, nie jestem pewien czy dasz rade, będzie to bardzo trudne.
na tych żabach ciągnij do 8 lvla, potem na Mroczna Zjawa + Nietoperze.

Coni
26-06-2011, 15:33
1. Statystyki w miarę dobre, lecz proponuję kolejny lvl dodać prawie wszystko (a może całość) w HP, potem już dawaj podobnie.
2. Eq nie jest złe ;)
3. Proponuje ptak gromu x1 - 40xp, występuje nad eternią na równinie błyskawic, spróbuj najpierw w walce manualnej go pokonać, żeby zobaczyć jak sobie z nim radzisz.
4. Jeśli grasz na potworki/bossy i nie chcesz się męczyć ze skryptem możesz ustalić tryb bezobsługowy:

W trybie bezobsługowym skrypt jest automatycznie generowany na podstawie posiadanych statystyk, zaklęć, zdolności i przedmiotów.
Działanie skryptu obejmuje używanie zaklęć, leczenie HP i MP, używanie zdolności leczących i zdejmowanie negatywnych statusów.
W konstrukcji skryptu uzywane są tylko te polecenia, które są wyświetlane w menu walki.

Jeżeli jednak sam chcesz ustalić skrypt to może być np.
1.Twoja postać hp <50% użyj mikstura życia lv1 -> moja postać
2.Twoja postać hp <50% leczenie 1 -> moja postać

1. Jeśli hp będziesz miał poniżej 50% uleczy cię miksturą życia lv1.
2. Jeśli hp będziesz miał poniżej 50% uleczy cię leczeniem 1.

Tak to mniej więcej działa, myślę, że sobie poradzisz i dopasujesz skrypt odpowiednio do ciebie, albo tak jak pisałem skrypt bezobsługowy.


Da się zrobić bym nie musiał atakować królików , osy ,itp ? Szkoda na nie energii ..
Nie da się, ale jeżeli chcesz rzadziej spotykać potworki na 10 lvlu jest przedmiot totem, który zmniejsza częstotliwość walk o 50%.

Ps. 1000 post ;)

@down
Spamisz to akurat teraz Ty.

DziQ
26-06-2011, 21:49
Musaraj i Coni dziękuję Wam za pomoc , łapcie + . Pozdrawiam